Pravidelné veřejné bruslení na ZS v Třebechovicích p.O. pořádají Technické služby v termínech:

Termíny veřejnéjho bruslení o státních svátcích a školních prázdninách sledujte na stránkách TS

Pronájem ledové plochy s příslušenstvím na Zimním stadionu v Třebechovicích pod Orebem:

7:30 - 14:00 hod. 1.600.- Kč / hodina (400,-/0,25hod)
14:00 - 22:00 hod. 2.000.- Kč / hodina (500,-/0,25hod)

Kompletní ceník je ke stažení na stránkách provozovatele TS

7. 3. 2020 - 12:19
Ročník 2012 - povedený víkend na turnaji v Hronově
Kluci v úvodu svého prvního zápasu dokonale zaskočili favorita (a pozdějšího vítěze) z hradeckého Mountfieldu, když po první třetině šli do trháku 5:1; později se hradečtí probudili a naše šmudlíky, kteří však až do konce srdnatě bojovali, přetlačili 12:8. Potom se pak snažili i v dalších dvou zápasech, s domácím Hronovem a Novým Městem n. Metují, v nichž předvedli řadu pohledných akcí, stejně tak jako náš brankář povedených zákroků, byť výsledkově v obou zápasech mírně podlehli. Své si vynahradili při nájezdech, v nichž ve dvou za tří sérií uspěli. Pěkné druhé místo pak obsadili v závěrečném běhu. Díky všem (dětem i rodičům).
7. 3. 2020 - 12:16
Ročník 2010 - na turnaji v Hronově kluci zářili
Kluci nastoupili v prvním zápase na turnaji v Hronově proti výběru 2 kluků z Náchoda, 2 kluků z Trutnova a 2 kluků z Opočna. I přes urputnou snahu jsme tahali v zápase za kratší konec. Podařilo se nám alespoň vyhrát v dovedností soutěži, v nájezdech. V druhém zápasu jsme hráli proti domácím a podařilo se nám celou dobu zápas kontrolovat. K rozhodujícímu zápasu jsme nastoupili proti Novému Městu. Vedli jsme 3:0, pak přestali hrát a hned to bylo 3:5. V poslední třetině jsme do toho šlapali a konečné skóre 8:5. Kluci si celkově odvážejí vítězství v turnaji, protože opanovali všechny dovednostní disciplíny. Velka gratulace! Dnes jste předvedli vážně týmový výkon.
1. 3. 2020 - 14:44
Úspěšný týden přípravky
Dlouho jsme nepřinesli nové zpravodajství od dětské kategorie. Tak slyšte report z úspěšného víkendu a minulého týdne. Hlavní událostí víkendu byl bezpochyby nedělní zápas našeho A týmu. Gratulujeme klukům k vítězství a přejeme hodně štěstí do dalších zápasů. Čtvrtfinálová série je 1:1 a vše otevřené. U dětského hokeje kluci nezaháleli. Už v pondělí hrál ročník 2009 dohrávku v Novém Městě n. M.. Kluci poprvé hrali 3x20min čistého času a byl to zápas dost fyzicky náročný. Kluci vše zvládli a po velmi dobrém výkonu si odvezli výhru. V úterý kluci ročníku 2009 měli dohrávku zápasu s Mountfield HK. Hrálo se klasicky 3x15min. Zápas se nám tolik nepovedl a ubojované vítězství o jednu branku neodpovidalo naší předvedené hře. Hrálo se i o víkendu. V sobotu ročník 2011 vyrazil do Hronova a po nadstandardním výkonu veze letos první double výhru ze zápasu s Opočnem a domacim Hronovem. Především s Hronovem byl vidět moc hezký hokej z obou stran. V příspěvku krátké video ze zápasu. V neděli přivítali doma MŽ soupeře z Chrudimi. Zápas se nevyvíjel výsledkové dobře, brzo jsme prohravali 0:1 a ve druhé třetině už 0:2. Klukům se podařilo vzápětí skórovat a výsledek zvrátit na remízu 2:2. Gratulujeme! Příspěvek na FB - včetně videa ze zápasu