4. třída Soupiska
Klub
27. 11. 2021 - 14:14
MŽ debakl s Náchodem
Klukům dnes zápas hrubě nevyšel. Od prvních sekund zápasu jsme tahali za kratší provoz a po dvou minutách prohrávali 3:0. Náchod nám dal lekci v produktivitě, bruslení, hokejových dovednostech. V zápase bylo pár záchvěvů, ale celkově musíme zápas hodnot za výrazně nepovedené. Nechť je to pro nás poučení do dalších zápasů. Třebe x Náchod 4:24
20. 11. 2021 - 07:34
Zápas s Jaroměří
V sobotu jsme na domácím ledě přivítali odvěkého soupeře z Jaroměře. V prvním zápase letošní sezóny jsem na ledě v Jaroměři vyhráli, ale zápas to byl velmi napínavý. Věděli jste, že Jaroměř má talentované hráče a zápas to bude pohledný a dramatický. Přesně to se odehrávalo i na ledě, kdy jsme se celou dobu přetahovali o jeden gól. Ve třetí třetině jsme sice vedli 4:3, ale Jaroměři se podařilo vyrovnat a tak druhý vzájemný zápas skončil remízou 4:4.
18. 11. 2021 - 07:30
Turnaj tří - zápas #1
V letošní sezóně domluvil vedoucí týmu SŽ odehrání turnaje tří týmů - Choceň, Opočno a Třebechovice. Hraje se systémem každý s každým v kategorii SŽ a MŽ. K prvnímu zápasu s Chocní jsme nastoupili na domácím ledě a kluci na skóre přesvědčivě vyhráli a připsali si první vítězství v turnaji. Na ledě to byl ale vyrovnaný zápas s šikovným a bruslivým soupeřem.