Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
Krajská liga mužů:
14.11.2021 - A tým

Z ledu vedoucího celku vezeme zasloužené vítězství

Krajská liga mužů
neděle 14. 11. 2021 od 17:00
2:6

1:1, 1:1, 0:4

Statistiky zápasu

Branky a nahrávky: 15. Mach (Klust, Petr), 27. Lelka (Veselý, Reichmann) - 11. Drašnar J. (Plíhal, Podzimek), 30. Wolf (Kostka), 41. Drašnar T. (Jušta), 42. Matouš (Javůrek, Mlateček), 46. Wolf (Jušta), 53. Wolf (Jušta, Drašnar T.)

Vyloučení: 1:3, navíc Borovec 5+OK, Drašnar J. 5+OK
Využití: 0:0
Oslabení: 0:0

Rozhodčí: Veselý - Šesták, Hofman

Střely na branku: 41:36

Diváci: 180

Sestavy

TJ Spartak Nové Město n.M.

Blasko - Mert, Borovec, Dufek, Dostál, Kellner, Klust - Velinský, Lelka, Veselý, Sedláček, Reichmann, Černý, Maršík, Petr, Mach, Hynek

SK Třebechovice pod Orebem
Petrů - Kostka, Hanousek, Plíhal, Mlateček, Dittrich - Wolf, Drašnar T., Jušta - Javůrek, Matouš, Šeda - Podzimek, Drašnar J., Beránek

Po oboustranně opatrném začátku utkání se nám ve 4. minutě naskytla dlouhá výhoda přesilové hry po faulu kolenem v podání Borovce. S touto výhodnou jsme ale naložili prachbídně, žádnou velkou šanci si nevytvořili a naopak můžeme být rádi, že domácí některý ze svých rychlých výpadů neproměnili. V 11. minutě jsme se ale do vedení přesto dostali, na brankovišti volný Jakub Drašnar střelou z první využil nabídku před branku. Domácí tým srovnal stav v 15. minutě, když krátce po ukončené přesilovce dorazil střelu Klusta z brankoviště Mach.
Ve druhé třetině byli mírně aktivnější domácí hráči. Do vedení se dostali ve 27. minutě po vyhraném vhazování v útočné třetině, kdy jsme nepokryli hráče a k dorážce střely se dostal Lelka. Ve 30. minutě jsme dokázali srovnat stav, po zachycené rozehrávce domácího týmu na modré a po následné střílené nahrávce stačilo Wolfovi nastavit správně svoji hůl. Ve 33. minutě jsme domácím nabídli výhodu přesilové hry, navíc zvýrazněnou dalším faulem za který byl střelec úvodní branky poslán předčasně pod sprchy. Domácí svoji více než půlminutovou výhodu dvojnásobné přesilovky využít nedokázali a následnou standardní výhodu přerušilo vyloučení domácího brankáře za hraní mimo stanovenou výseč.
Nástup do třetího dějství se nám povedl nad očekávaní. Hned při prvním střídání vybojoval kotouč za brankou Jušta a následně ho předložil před branku, kde zcela volný Tomáš Drašnar zakončoval pohodlně do prázdné. V následujícím střídání jsme zachytili rozehrávku domácích a po následné střele se k dorážce z mezikruží do poloprázdné branky dostal volný Matouš. Ve 46. minutě jsme viděli další branku v domácí síti, po rychlé kombinaci předložil Jušta opět před prázdnou branku, pohlednou akci zakončoval Wolf. V dalším průběhu třetiny jsme se snažili poctivou hrou nepouštět novoměstský tým do šancí, když už se domácí k nějakému zakončení dostali, tak byl vzadu pozorný brankář Petrů. V 53. minutě jsme podnikli další z rychlých výpadů do útočné třetiny, mazácké zakončení Wolfa do prázdné branky znamenalo završení jeho hattricku a definitivní tečku za povedenou třetinou a zisk cenných tří bodů do tabulky.

Ohlasy trenérů

Jaroslav Kudrna, trenér mužstva:
Dnes jsme si zasloužili vyhrát, když jsme až na pár výjimek předvedli zodpovědný výkon a takticky zvládli závěrečnou třetinu. V důležitých momentech nás podržel brankář a konečně jsme taky vstřelili více než dvě branky.

27. 11. 2021 - 14:14
MŽ debakl s Náchodem
Klukům dnes zápas hrubě nevyšel. Od prvních sekund zápasu jsme tahali za kratší provoz a po dvou minutách prohrávali 3:0. Náchod nám dal lekci v produktivitě, bruslení, hokejových dovednostech. V zápase bylo pár záchvěvů, ale celkově musíme zápas hodnot za výrazně nepovedené. Nechť je to pro nás poučení do dalších zápasů. Třebe x Náchod 4:24
20. 11. 2021 - 07:34
Zápas s Jaroměří
V sobotu jsme na domácím ledě přivítali odvěkého soupeře z Jaroměře. V prvním zápase letošní sezóny jsem na ledě v Jaroměři vyhráli, ale zápas to byl velmi napínavý. Věděli jste, že Jaroměř má talentované hráče a zápas to bude pohledný a dramatický. Přesně to se odehrávalo i na ledě, kdy jsme se celou dobu přetahovali o jeden gól. Ve třetí třetině jsme sice vedli 4:3, ale Jaroměři se podařilo vyrovnat a tak druhý vzájemný zápas skončil remízou 4:4.
18. 11. 2021 - 07:30
Turnaj tří - zápas #1
V letošní sezóně domluvil vedoucí týmu SŽ odehrání turnaje tří týmů - Choceň, Opočno a Třebechovice. Hraje se systémem každý s každým v kategorii SŽ a MŽ. K prvnímu zápasu s Chocní jsme nastoupili na domácím ledě a kluci na skóre přesvědčivě vyhráli a připsali si první vítězství v turnaji. Na ledě to byl ale vyrovnaný zápas s šikovným a bruslivým soupeřem.
19. 11. 2021 - A tým

Z Trutnova pouze s bodem, rozhodla až osmá série nájezdů

17. 11. 2021 - A tým

V derby tentokrát šťastnější Nový Bydžov

14. 11. 2021 - A tým

Z ledu vedoucího celku vezeme zasloužené vítězství

7. 11. 2021 - A tým

Z Opočna bez bodu, jedna branka stačit nemohla