Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
Krajská liga mužů:
09.01.2022 - A tým

Z Poličky tři vybojované body do tabulky

Krajská liga mužů
neděle 9. 1. 2022 od 17:00
2:4

2:2, 0:1, 0:1

Statistiky zápasu

Branky a nahrávky: 8. Kyncl (Nečas), 13. Nečas - 7. Beránek (Javůrek), 14. Jušta (Drašnar T., Hanousek), 24. Wolf (Drašnar T., Hanousek), 60. Javůrek (Drašnar J.)

Vyloučení: 3:8
Využití: 0:2
Oslabení: 0:1

Rozhodčí: Vepřovský - Jiruška, Pošvář

Střely na branku: 33:27

Diváci: 140

Sestavy

HC Spartak Polička

Vít - Beran, Elis, Čermák, Augustin, Jindra, Pazourek, Kunstuller, Prokopec, Tobiáš, Šerejch, Kyncl, Zobač, Martinů, Boštík, Nečas

SK Třebechovice pod Orebem
Kouba - Hanousek, Plíhal, Mlateček, Souček, Dittrich - Wolf, Drašnar T., Jušta - Javůrek, Menyhárt, Beránek - Vik, Drašnar J., Podzimek

Úvod utkání přinesl oboustranně opatrný hokej, kdy oba týmy vycházely ze zabezpečené obrany. Do první vážnější šance se dostal ve 3. minutě Jušta, ale z brankoviště překonat Víta v domácí brance nedokázal. V 7. minutě jsme šli do vedení využitou přesilovou hrou, na brankovišti se nejlépe zorientoval Beránek a volný kotouč dorazil za brankovou čáru. V následující minutě domácí srovnali stav, dorážkou střely se z brankoviště prosadil Kyncl. Ve 13. minutě nás nejdříve zachránila spojnice tyček, ale po následující akci Nečase se domácí již mohli radovat, když jsme si sami srazili kotouč do branky. Ve 14. minutě jsme měli druhou výhodu přesilové hry a i tuto dokázali proměnit. Nabídku od modré na teč z mezikruží využil následně ke snadné dorážce z brankoviště volný Jušta.
Ve druhé třetině jsme byli často vylučováni, ale přesto se ujali vedení. V oslabení jsme se dostali do rychlého výpadu od vlastní modré a přečíslení 3 na 1, to po nabídce T. Drašnara využil střelou z první Wolf. Ve 31. minutě měli domácí 80 vteřin výhodu dvojnásobné přesilovky, v největší šanci nás po střele z kruhu pro vhazování zachránila tyčka branky. Několik dalších závarů vyřešila i s patřičnou dávkou štěstí obrana v čele s Koubou. Při hře v plném počtu jsme pak zase byli aktivnějším týmem my, ale i domácí brankář byl bezchybný.
Závěrečnou třetinu jsme začali dohrávanou přesilovou hrou, ta ale zůstala tentokrát bez využití. Domácí tým se snažil o vyrovnání stavu, několikrát se mu povedlo nás zamknout ve třetině, ale obrana pracovala spolehlivě a to i při dalších oslabeních které jsme byli nuceni odehrát. V samotném závěru jsme přestáli bez úhony další oslabení, poté se domácí odhodlali k power-play, ve kterém si již žádnou vyloženou šanci nevytvořili, naopak do samostatného úniku se dostal Javůrek a dovezl kotouč v poklidu až do branky.
Ohlasy trenérů

Jaroslav Kudrna, trenér mužstva:
Po páteční těžké prohře jsme dnes ubojovali tříbodové vítězství a za to jsme rádi. Asi to nebyl úplně nejpohlednější hokej, ale v klíčových momentech nás podržel brankář a myslím, že jsme zaslouženě zvítězili.


20. 3. 2022 - 18:42
MŽ v závěru sezóny
Mladší žáci měli konec hokejové sezóny extrémně nabitý. Kluci ročníku 2010 odehráli sérii tří přátelských zápasů (2x Choceň a 1x Jaroměř), ve kterých se snažili vymanit se z role "těch druhých" v zápasu MŽ. Zápasy jsme sice nevyhráli, ale kluci předvedli velmi dobrý výkon. V sobotu pak tým složený z 2010 a 2011 zápas proti Rychnovu, který měl výrazně hráčů ročníku 2009. Tento zápas se hodně nepovedl a "padli" jsme 4:14. Hned v neděli jsme vyrazili do Rychnova znovu, tentokrát na turnaj tří (Rychnov, Bydžov, Třebechovice). Na zápas nás již posílili kluci ročníku 2009 a předvedená hra byla dramaticky lepší. První dvoj zápas s Rychnovem jsme vyhráli a po obědě jsme nastoupili k druhému dvojzápasu s Bydžovem. Zápas byl emocemi ještě více vybuzený a první půlku jsme vyhráli díky vyrovnávacímu gólu 75s před koncem a 32s do konce jsme rozhodli o výhře. Druhá půlka se vyvíjela obdobně, jen v závěru jsme v powerplay tentokrát padli. Po hokejové části následovala část v tělocvičně, kde kluci dominovali a díky skvělému výkonu odvážejí z Rychnova pohár pro vítěze turnaje. Gratulujeme moc všem, výkon je příslibem do příští sezóny, kdy se kluci přesouvají do kategorie Starší žáči. Za celou sezónu děkujeme za trenérský tým i všem rodičům za jejich přístup, podporu a trpělivost.
3. 2. 2022 - 07:35

MŽ - poslední dva týdny byly zápasově velmi nabité. Kluci odehráli zápas s Rychnovem, přátelák a ligový zápas s Opočnem, dvakrát přátelský zápas s Hradcem a ligový zápas v Novém Bydžově. I přes velkou marodku a karantény se nám podařilo všechny zápasy sehrát a převést více či méně kvalitní výkon. Zápasy s Hradcem jsou vždy velmi těžké, protože soupeř je hokejově kvalitnější. I přes poměrně dobrý výkon našich kluků se góly lovily především z naši branky. Pro kluky jsou tyto zápasy motivací a dají jim rozhodně více než výhra o 20 branek. S Opočnem, našim tradičním rivalem jsme sehráli dramatický a ve finále vítězný zápas doma. V krátké době na to jsme zajeli naopak do Opočna a zde soupeř nastoupil velmi koncentrovaný a hokejově více prahnoucí po vítězství. Nám se tento zápas po všech stránkách nepovedl, což ale k týmovému sportu prostě patří. Posledním zápasem týmu byla úterní předehrávka v Novém Bydžově, ze kterého můžete shlédnou i pěkný záznam (https://fb.watch/aXceJ3C3eJ/)
9. 1. 2022 - 19:09
MŽ - zápas se Dvorem
V neděli nastoupili kluci k zápasu se Dvorem Králové. S tímto soupeřem jsme se potkávali ještě v minihokeji a těšili jsme se na vzájemný zápas na velké kluziště. Zápas byl velmi vyrovnaný, bohužel silně ovlivněn výkonem rozhodčího. Celkové skóre vyšlo příznivěji do domácí.
11. 2. 2022 - Klub

Čtvrtfinále play-off KLM

9. 2. 2022 - A tým

Vybojované vítězství znamená postup do čtvrtfinále play-off KLM

6. 2. 2022 - A tým

Z Jaroměře vezeme úvodní bod v osmifinálové sérii

3. 2. 2022 - Klub

Osmifinále play-off KLM