Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
Krajská liga mužů:
07.11.2021 - A tým

Z Opočna bez bodu, jedna branka stačit nemohla

Krajská liga mužů
neděle 7. 11. 2021 od 17:00
4:1

2:1, 1:0, 1:0

Statistiky zápasu

Branky a nahrávky: 10. Mlateček (Martinec, Franc), 11. Komárek (Chaloupka), 40. Sajdl, 53. Řehák (Škrabal) - 1. Jušta (Wolf)

Vyloučení: 1:5
Využití: 1:0
Oslabení: 0:0

Rozhodčí: Bednář - Kynčl, Runštuk

Střely na branku: 29:27

Diváci: 160

Sestavy

HC Opočno

Kolbaba - Martinec, Daňo, Kubíček, Jakl, Franc, Chaloupka - Škrabal, Mlateček, Sajdl, Brebera, Komárek, Bureš, Řehák, Koudelka

SK Třebechovice pod Orebem
Petrů - Hanousek, Kostka, Plíhal, Mlateček, Dittrich - Wolf, Drašnar T., Jušta - Beránek, Matouš, Šeda - Lochman, Drašnar J., Podzimek

Vstup do zápasu nám vyšel na jedničku a hned v prvním střídání jsme se ujali vedení, když Wolf našel před brankou úplně volného Juštu a pro něho nebyl problém zakončit do poloprázdné branky. Domácí se do první vážnější šance dostali v 6. minutě, když po zablokované střele na modré se dostali do brejku, Petrů si se zakončením domácího útočníka a i následnou dorážkou poradil. V 10. minutě se už domácí tým mohl radovat z vyrovnání, nahození od modré na branku se odrazilo k volnému Mlatečkovi a i on zakončoval do poloprázdné branky. V následující minutě jsme vyrobili hrubou chybu ve vlastním pásmu. Místo jednoduchého vyhození kotouče ze třetiny, jsme si dávali složité nahrávky, až jsme přišli o kotouč, ten pak od modré Chaloupka nahodil na branku, kde jej Komárek tečoval mimo dosah brankáře. Následně jsme hráli první a bohužel i poslední přesilovou hru, i přes několik náznaků šancí zůstala bez využití. V 15. minutě jsme měli asi největší šanci na vyrovnání, dorážka Adama Lochmana z brankoviště pouze orazítkovala horní tyčku Kolbabovi branky.
Ve druhé třetině jsme měli více ze hry, ale v koncovce jsme se nemohli prosadit. Buď zasáhl pozorný Kolbaba, nebo jsme si počínali na brankovišti nedůrazně a nebo vůbec netrefili mezi tři tyče. Také do hry zasáhl faktor rozhodčí, kdy jejich některé výroky způsobily v lepším případě pouze údiv všech zúčastněných. Ve 39. minutě jsme byli vyloučeni po souboji u mantinelu, předchozí faul domácího hráče byl ignorován. V této přesilovce domácí vstřelili asi rozhodující branku, po našem propadnutí na útočné modré využil rychlý protiútok Sajd.
V závěrečné třetině jsme sledovali náš marný boj o kontaktní branku, domácí vědomi si svého náskoku se nikam nehnali a čekali na naše zaváhání a spoléhali na rychlé výpady. Ve 45. minutě nás od další pohromy uchránila horní tyčka, našim akcím chyběl klid v koncovce. Definitivní podobu výsledku tak dala branka v 53. minutě, když se trochu náhodně dostal kotouč před branku k volnému Řehákovi a ten z první zakončil. Na výsledku již nic nezměnila ani naše závěrečná snaha při power-play.

Ohlasy trenérů

Martin Klemenec, trenér mužstva:
Do utkání jsme vstoupili dobře a v úvodu dali branku, ale pak jsme domácím dovolili vlastní nedůsledností skóre otočit. V dalším průběhu jsme se snažili přetlačit soupeřovu obranu, vypracovali si šance, bohužel ani jednu jsme neproměnili. Chybí nám síla, celá řada nemocí, zranění apod. nám nedovoluje dostatečně trénovat a v utkání se to jasně ukazuje.


27. 11. 2021 - 14:14
MŽ debakl s Náchodem
Klukům dnes zápas hrubě nevyšel. Od prvních sekund zápasu jsme tahali za kratší provoz a po dvou minutách prohrávali 3:0. Náchod nám dal lekci v produktivitě, bruslení, hokejových dovednostech. V zápase bylo pár záchvěvů, ale celkově musíme zápas hodnot za výrazně nepovedené. Nechť je to pro nás poučení do dalších zápasů. Třebe x Náchod 4:24
20. 11. 2021 - 07:34
Zápas s Jaroměří
V sobotu jsme na domácím ledě přivítali odvěkého soupeře z Jaroměře. V prvním zápase letošní sezóny jsem na ledě v Jaroměři vyhráli, ale zápas to byl velmi napínavý. Věděli jste, že Jaroměř má talentované hráče a zápas to bude pohledný a dramatický. Přesně to se odehrávalo i na ledě, kdy jsme se celou dobu přetahovali o jeden gól. Ve třetí třetině jsme sice vedli 4:3, ale Jaroměři se podařilo vyrovnat a tak druhý vzájemný zápas skončil remízou 4:4.
18. 11. 2021 - 07:30
Turnaj tří - zápas #1
V letošní sezóně domluvil vedoucí týmu SŽ odehrání turnaje tří týmů - Choceň, Opočno a Třebechovice. Hraje se systémem každý s každým v kategorii SŽ a MŽ. K prvnímu zápasu s Chocní jsme nastoupili na domácím ledě a kluci na skóre přesvědčivě vyhráli a připsali si první vítězství v turnaji. Na ledě to byl ale vyrovnaný zápas s šikovným a bruslivým soupeřem.
19. 11. 2021 - A tým

Z Trutnova pouze s bodem, rozhodla až osmá série nájezdů

17. 11. 2021 - A tým

V derby tentokrát šťastnější Nový Bydžov

14. 11. 2021 - A tým

Z ledu vedoucího celku vezeme zasloužené vítězství

7. 11. 2021 - A tým

Z Opočna bez bodu, jedna branka stačit nemohla