Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
Krajská liga mužů:
16.11.2022 - A tým

V závěrečném zápase úvodní části prohra v Jaroměři

Krajská liga Královéhradeckého a Pardubického kraje
středa 16. 11. 2022 od 18:00
5:2

2:0, 1:1, 2:1

Statistiky zápasu

Branky a nahrávky: 4. Voňka (Kašpar), 13. Krause (Dvořák), 24. Tomášek J., 43. Hájek (Rind), 45. Kašpar (Bujňák, Voňka) - 22. Šeda (Netušil, Menyhárt), 51. Kostka (Menyhárt, Vik)

Vyloučení: 4:5
Využití: 0:0
Oslabení: 0:0

Rozhodčí: Petr - Plodek, Vodička

Střely na branku: 30:36

Diváků: 102

Sestavy

HC Jaroměř

Prokš - Voňka, Tomášek Š., Dvořák, Kotrč, Krejcar, Štohanzl, Souček st., Bujňák - Tomášek J., Krause, Háze, Holub, Hájek, Rind, Kašpar, Souček ml.

SK Třebechovice pod Orebem
Petrů (35. Vaněk) - Kostka, Veselý, Mlateček, Plíhal, Dittrich, Souček - Wolf, Drašnar T., Jušta - Netušil, Menyhárt, Šeda - Kellner, Drašnar J., Vik

Závěrečný zápas hradecké skupiny KLM jsme začali tak, jak jsme končili souboj s Náchodem, ve velikém útlumu, bez pohybu a důrazu. Domácí hráči byli všude o krok dříve a tak není divu, že se taky ve 4. minutě ujali vedení. Po našem náznaku šance a závaru v útočném pásmu jsme tak dlouho ustupovali před Voňkou, až si v klidu dojel do zakončení z mezikruží a překonal brankáře Petrů. Ve 13. minutě jsme opět propadli v útočném pásmu, na vyhozený kotouč dojel rychleji, než vyjetý Petrů, Krause a nebyl pro něj problém následně zakončit do opuštěné branky.
Ve druhé třetině se náš výkon o poznání zlepšil a hru jsme víceméně vyrovnali. Ve 22. minutě jsme snížili stav na 2:1, přečíslení využil Šeda povedeným blafákem pod horní tyčku. Ve 24. minutě jsme při hře 4 na 4 opět propadli v útočném pásmu a nestihli se vrátit, rychlý výpad brankově zakončil J. Tomášek. V dalším průběhu oba týmy neproměnily svoje početní výhody a také několik náznaků brankových příležitostí. Ve 35. minutě jsme vystřídali brankáře, Vaněk nahradil Petrů, ale do konce třetiny moc práce neměl. Na druhé straně si se všemi akcemi poradil bezchybný Prokš.
Do závěrečné třetiny vstoupil opět lépe domácí tým, ve 43. minutě zůstal za zády obrany volný Hájek a svoji šanci proměnil blafákem k tyčce branky. Ve 45. minutě jsme znovu inkasovali poměrně lacinou branku po akci Kašpara, jeho nahození propadlo Vaňkovi za brankovou čáru. V úvodu poslední desetiminutovky se k dorážce z brankoviště dostal Kostka a stanovil tak konečné skóre zápasu, ve kterém již vlastně o nic nešlo.
Ohlasy trenérů

Jaroslav Kudrna, trenér mužstva:
Moc pozitivních věcí se k našemu výkonu z posledních utkání říct nedá. Opět nám utekl začátek a než se rozkoukáme a rozhýbeme, tak nám soupeř brankově uteče. Od druhé třetiny jsme svůj výkon sice zvedli, ale v proměňování šancí jsme opět propadli a Jaroměř si své vedení pohlídala a vyhrála zaslouženě. Musíme zapracovat na spoustě věcí a dobře se připravit na druhou část soutěže. Hned tuto neděli začínáme, doma přivítáme tým Lanškrouna.

29. 1. 2023 - 15:10
MŽ+SŽ - Přátelák v Bydžově
Nově sestavený tým MŽ+SŽ (ročníky 2010+2011+2012). Kluci dnes spolu poprvé hráli v Novem Bydžově a vezou výhru 9:5! Šlo o nominační zápas na plánovaný turnaj v Italii. Předvedli super týmový a bojovný výkon. Gratulujeme! Více na https://www.facebook.com/SKTrebechoviceHokej/
20. 3. 2022 - 18:42
MŽ v závěru sezóny
Mladší žáci měli konec hokejové sezóny extrémně nabitý. Kluci ročníku 2010 odehráli sérii tří přátelských zápasů (2x Choceň a 1x Jaroměř), ve kterých se snažili vymanit se z role "těch druhých" v zápasu MŽ. Zápasy jsme sice nevyhráli, ale kluci předvedli velmi dobrý výkon. V sobotu pak tým složený z 2010 a 2011 zápas proti Rychnovu, který měl výrazně hráčů ročníku 2009. Tento zápas se hodně nepovedl a "padli" jsme 4:14. Hned v neděli jsme vyrazili do Rychnova znovu, tentokrát na turnaj tří (Rychnov, Bydžov, Třebechovice). Na zápas nás již posílili kluci ročníku 2009 a předvedená hra byla dramaticky lepší. První dvoj zápas s Rychnovem jsme vyhráli a po obědě jsme nastoupili k druhému dvojzápasu s Bydžovem. Zápas byl emocemi ještě více vybuzený a první půlku jsme vyhráli díky vyrovnávacímu gólu 75s před koncem a 32s do konce jsme rozhodli o výhře. Druhá půlka se vyvíjela obdobně, jen v závěru jsme v powerplay tentokrát padli. Po hokejové části následovala část v tělocvičně, kde kluci dominovali a díky skvělému výkonu odvážejí z Rychnova pohár pro vítěze turnaje. Gratulujeme moc všem, výkon je příslibem do příští sezóny, kdy se kluci přesouvají do kategorie Starší žáči. Za celou sezónu děkujeme za trenérský tým i všem rodičům za jejich přístup, podporu a trpělivost.
3. 2. 2022 - 07:35

MŽ - poslední dva týdny byly zápasově velmi nabité. Kluci odehráli zápas s Rychnovem, přátelák a ligový zápas s Opočnem, dvakrát přátelský zápas s Hradcem a ligový zápas v Novém Bydžově. I přes velkou marodku a karantény se nám podařilo všechny zápasy sehrát a převést více či méně kvalitní výkon. Zápasy s Hradcem jsou vždy velmi těžké, protože soupeř je hokejově kvalitnější. I přes poměrně dobrý výkon našich kluků se góly lovily především z naši branky. Pro kluky jsou tyto zápasy motivací a dají jim rozhodně více než výhra o 20 branek. S Opočnem, našim tradičním rivalem jsme sehráli dramatický a ve finále vítězný zápas doma. V krátké době na to jsme zajeli naopak do Opočna a zde soupeř nastoupil velmi koncentrovaný a hokejově více prahnoucí po vítězství. Nám se tento zápas po všech stránkách nepovedl, což ale k týmovému sportu prostě patří. Posledním zápasem týmu byla úterní předehrávka v Novém Bydžově, ze kterého můžete shlédnou i pěkný záznam (https://fb.watch/aXceJ3C3eJ/)
25. 1. 2023 - A tým

Druhý zápas osmifinále zvládla lépe Chrudim a srovnala stav série

22. 1. 2023 - A tým

Úvodní bod v osmifinále vezeme pod Oreb

20. 1. 2023 - Klub

PLAY-OFF krajské ligy hokeje 2023

17. 1. 2023 - Mládež

​ŠKOLIČKA BRUSLENÍ V TŘEBECHOVICÍH POD OREBEM