Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
Krajská liga mužů:
22.01.2023 - A tým

Úvodní bod v osmifinále vezeme pod Oreb

Krajská liga Královéhradeckého a Pardubického kraje
neděle 22. 1. 2023 od 18:00
4:6

1:1, 1:4, 2:1

Statistiky zápasu

Branky a nahrávky: 20. Langr (Cvrček, Polák), 39. Plch (Kostka), 56. Langr (Hebek, Linhart), 57. Novák (Linhart) - 20. Sajdl (Hanousek), 23. Drašnar J. (Šeda), 28. Bartoň (Drašnar T.), 31. Šeda (Zahradník, Mlateček), 37. Drašnar J. (Kostka, Jušta), 56. Menyhárt (Sajdl)

Vyloučení: 4:11
Využití: 3:2
Oslabení: 0:1

Rozhodčí: Kratochvíl - Louda, Teplý

Střely na branku: 50:29

Diváků: 230

Sestavy

HC Chrudim

Matoušek (37. Novotný) - Hrdlička, Pejzl, Pilař, Urban, Budínský, Hybeš, Felcman M., Linhart - Roubal, Plch, Hebek, Hejduk, Dobiáš, Novák, Felcman V., Cvrček, Polák, Kostka, Formánek, Langr

SK Třebechovice pod Orebem
Petrů - Hanousek, Kostka, Kellner, Mlateček, Souček, Dittrich - Drašnar J., Drašnar T., Jušta - Bartoň, Zahradník, Šeda - Menyhárt, Beránek, Sajdl

První zápas osmifinále začal náporem domácího týmu a jen s velkými obtížemi jsme se dostávali do útočného pásma. Nepomohli jsme si ani v první početní výhodě v 9. minutě, tu jsme ukončili chybou při střídání a hrou v 6-ti hráčích. Domácí se poté ve své početní výhodě tlačili do zakončení, obrana v čele s brankářem Petrů ale několik ošemetných situací u branky dokázala vyřešit. V závěru třetiny jsme byli odesláni do dlouhého dvojnásobného oslabení, v něm ujel od vlastní modré rychlík Sajdl a svůj výpad zakončil povedeným blafákem. Domácí tým se dočkal vyrovnání vteřinu před koncem třetiny, dvojnásobnou přesilovku přece jen využil Langr, když z ostrého úhlu zakončoval kombinaci do prázdné branky.
V úvodu druhé třetiny jsme přestáli bez úhony pokračující oslabení a když se z trestné J. Drašnar vrátil, tak využil přečíslení prudkou střelou z vrcholku levého kruhu. V dalším rozletu nás přibrzdilo další oslabení, tentokrát jsme domácí do žádné větší šance nepustili. Ve 28. minutě jsme opět využili rychlý výpad do útočného pásma, volný Bartoň se trefil přesně nad rameno brankáře Matouška. V polovině utkání jsme po půl minutě využili přesilovou hru, důrazem na brankovišti se prosadil Šeda. Ve 37. minutě jsme na proměnění další přesilovky potřebovali pouze 5 vteřin, po vyhraném vhazování se trefil od modré J. Drašnar a ukončil tak působení Matouška v domácí brance. Také domácím se povedla proměnit další početní výhoda, přihrávku Plcha zpoza branky si srazil nešťastně clonící obránce za brankovou čáru.
Tříbrankový náskok do třetího dějství vypadal nadějně, ale domácí tým rozhodně nic nevzdával. Pokoušel se sice o častou střelbu, ale do žádné výrazné šance se přes pozornou obranu nedostal. Ujala se až akce v 56. minutě, kdy po závaru v pásmu zůstal mezi kruhy volný Langr a střelou z první Petrů prostřelil. Za necelou půl minutu se opět měnil stav, Sajdl se opět dostal do samostatného úniku, jeho střelu zastavila spojnice tyček a následně se kotouč odrazil od dojíždějícího Menyhárta za brankovou čáru. Poté se u branky svrhla menší potyčka ze které jsme si odnesli o jeden trest navíc, domácí využili toto vyloučení ke zkorigování stavu, dorážkou z brankoviště se prosadil Novák. V závěru utkání domácím nepomohla ani krátká dvojnásobná početní výhoda při dalším vyloučení hostujícího hráče a power-play po odvolání brankáře, první bod v osmifinálové sérii tak bereme my. Druhé utkání je na pořadu dne ve středu 25.1.2023 od 18:00 na ZS v Třebechovicích p.O.

Ohlasy trenérů

Jaroslav Kudrna, trenér mužstva:
Celou sezonu jsme se trápili ve venkovních zápasech a o to je dnešní výkon a vítězství cennější. Musím kluky pochválit, měli jsme důraz před brankami, zablokovali jsme také spoustu střel a vzadu vše jistil brankář Petrů. Za mě to byl super kolektivní výkon a tak by to mělo v play-off vypadat. Je to ale jen jeden zápas, série to jednoduchá určitě nebude. Teď budeme potřebovat i Vaši hlasitou podporu, kluci to cítí a atmosféra je může nakopnout ještě k lepším výkonům.

19. 3. 2023 - 18:55
Memoriál Josefa Verfla - Starší žáci
29. 1. 2023 - 15:10
MŽ+SŽ - Přátelák v Bydžově
Nově sestavený tým MŽ+SŽ (ročníky 2010+2011+2012). Kluci dnes spolu poprvé hráli v Novem Bydžově a vezou výhru 9:5! Šlo o nominační zápas na plánovaný turnaj v Italii. Předvedli super týmový a bojovný výkon. Gratulujeme! Více na https://www.facebook.com/SKTrebechoviceHokej/
20. 3. 2022 - 18:42
MŽ v závěru sezóny
Mladší žáci měli konec hokejové sezóny extrémně nabitý. Kluci ročníku 2010 odehráli sérii tří přátelských zápasů (2x Choceň a 1x Jaroměř), ve kterých se snažili vymanit se z role "těch druhých" v zápasu MŽ. Zápasy jsme sice nevyhráli, ale kluci předvedli velmi dobrý výkon. V sobotu pak tým složený z 2010 a 2011 zápas proti Rychnovu, který měl výrazně hráčů ročníku 2009. Tento zápas se hodně nepovedl a "padli" jsme 4:14. Hned v neděli jsme vyrazili do Rychnova znovu, tentokrát na turnaj tří (Rychnov, Bydžov, Třebechovice). Na zápas nás již posílili kluci ročníku 2009 a předvedená hra byla dramaticky lepší. První dvoj zápas s Rychnovem jsme vyhráli a po obědě jsme nastoupili k druhému dvojzápasu s Bydžovem. Zápas byl emocemi ještě více vybuzený a první půlku jsme vyhráli díky vyrovnávacímu gólu 75s před koncem a 32s do konce jsme rozhodli o výhře. Druhá půlka se vyvíjela obdobně, jen v závěru jsme v powerplay tentokrát padli. Po hokejové části následovala část v tělocvičně, kde kluci dominovali a díky skvělému výkonu odvážejí z Rychnova pohár pro vítěze turnaje. Gratulujeme moc všem, výkon je příslibem do příští sezóny, kdy se kluci přesouvají do kategorie Starší žáči. Za celou sezónu děkujeme za trenérský tým i všem rodičům za jejich přístup, podporu a trpělivost.
25. 1. 2023 - A tým

Druhý zápas osmifinále zvládla lépe Chrudim a srovnala stav série

22. 1. 2023 - A tým

Úvodní bod v osmifinále vezeme pod Oreb

20. 1. 2023 - Klub

PLAY-OFF krajské ligy hokeje 2023

17. 1. 2023 - Mládež

​ŠKOLIČKA BRUSLENÍ V TŘEBECHOVICÍH POD OREBEM