Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
Krajská liga mužů:
24.10.2021 - A tým

Nepovedené utkání v Jaroměři

Krajská liga mužů
neděle 24. 10. 2021 od 17:00
9:2

4:1, 3:0, 2:1

Statistiky zápasu

Branky a nahrávky: 12. Krause (Záliš, Tomášek), 14. Kocián (Bujňák), 19. Vejman (Souček), 20. Kačerovský (Mišinec), 30. Mišinec (Kačerovský, Vágner), 39. Tomášek (Voňka), 40. Souček (Vejman), 49. Kačerovský (Mertlík, Vágner), 55. Kocián (Bujňák) - 14. Plíhal (Drašnar T.), 55. Javůrek (Jušta)

Vyloučení: 4:5
Využití: 2:0
Oslabení: 0:0

Rozhodčí: Bednář - Kynčl, Runštuk

Střely na branku: 36:30

Diváci: 195

Sestavy

HC Jaroměř

Vích - Mišinec, Vágner, Souček, Kotrč, Dvořák, Bujňák, Voňka - Kačerovský, Teuber J., Tomášek, Vejman, Teuber T., Háze, Krause, Mertlík, Záliš, Holub, Kocián

SK Třebechovice pod Orebem
Kouba (21. Petrů) - Kostka, Hanousek, Plíhal, Mlateček, Dittrich, Podzimek - Matouš, Drašnar T., Šeda - Wolf, Menyhárt, Jušta - Beránek, Drašnar J., Javůrek - Labuť

V úvodní desetiminutovce jsme sledovali opatrnou hru od obou týmů a nic nenasvědčovalo tomu, že se utkání promění v jednoznačnou záležitost pro domácí. Do vedení šli domácí ve 12. minutě, po rychlém výpadu od vlastní modré využil přečíslení střelou z kruhu do horního růžku Krause. Ve 14. minutě jsme dokázali vyrovnat, po vyhraném vhazování v útočném pásmu se trefil od modré Plíhal. Za půl minuty nato, jsme propadli v útočném pásmu a následné přečíslení využil Kocián. V závěru této třetiny jsme obdrželi další dvě branky, obě po stejných chybách a ztrátách kotouče ve středním pásmu a rychlém výpadu domácích. Nejdříve se z kruhu pro vhazování trefil volný Vejman a poté se prosadil dorážkou z brankoviště Kačerovský.
Do druhé třetiny nahradil Koubu v brankovišti Petrů, ale ani on nemohl zastavit rozjeté domácí, kteří v zápase dominovali. Navíc jsme začali být vylučováni a hned první výhodu přesilové hry domácí zužitkovali k potvrzení svého náskoku, z kruhu pro vhazování se trefil přesně Mišinec. Poté jsme sice další oslabení přestáli, ale zavařeni v obraně jsme kotouč z obraného pásma nedostali a Tomášek zvyšoval již na 6:1. A aby toho nebylo málo, tak nás velmi nepřesný a nejistý rozhodčí poslal do tří a tuto výhodu domácí zužitkovali po střele Součka do horního růžku.
Závěrečná třetina se již dohrávala pouze z povinnosti a mnoho hokejové krásy nepobrala. Náš výkon se bohužel nezlepšil a domácí vědomi si svého náskoku již mohli šetřit síly do dalších zápasů. Ve 49. minutě Kačerovský střelou od modré skrze clonu zvyšoval na 8:1. V 55. minutě padly dvě rychle po sobě jdoucí branky, nejdříve naše přečíslení využil Javůrek a vzápětí uzavřel skóre utkání opět Kocián.

Ohlasy trenérů

Martin Klemenc, trenér mužstva:
Jaroměř byla ve všech činnostech lepší a zaslouženě vyhrála. Nezbývá, než se za výkon omluvit přítomným fanouškům, domácím pogratulovat a do dalších zápasů se výrazně zlepšit.

27. 11. 2021 - 14:14
MŽ debakl s Náchodem
Klukům dnes zápas hrubě nevyšel. Od prvních sekund zápasu jsme tahali za kratší provoz a po dvou minutách prohrávali 3:0. Náchod nám dal lekci v produktivitě, bruslení, hokejových dovednostech. V zápase bylo pár záchvěvů, ale celkově musíme zápas hodnot za výrazně nepovedené. Nechť je to pro nás poučení do dalších zápasů. Třebe x Náchod 4:24
20. 11. 2021 - 07:34
Zápas s Jaroměří
V sobotu jsme na domácím ledě přivítali odvěkého soupeře z Jaroměře. V prvním zápase letošní sezóny jsem na ledě v Jaroměři vyhráli, ale zápas to byl velmi napínavý. Věděli jste, že Jaroměř má talentované hráče a zápas to bude pohledný a dramatický. Přesně to se odehrávalo i na ledě, kdy jsme se celou dobu přetahovali o jeden gól. Ve třetí třetině jsme sice vedli 4:3, ale Jaroměři se podařilo vyrovnat a tak druhý vzájemný zápas skončil remízou 4:4.
18. 11. 2021 - 07:30
Turnaj tří - zápas #1
V letošní sezóně domluvil vedoucí týmu SŽ odehrání turnaje tří týmů - Choceň, Opočno a Třebechovice. Hraje se systémem každý s každým v kategorii SŽ a MŽ. K prvnímu zápasu s Chocní jsme nastoupili na domácím ledě a kluci na skóre přesvědčivě vyhráli a připsali si první vítězství v turnaji. Na ledě to byl ale vyrovnaný zápas s šikovným a bruslivým soupeřem.
19. 11. 2021 - A tým

Z Trutnova pouze s bodem, rozhodla až osmá série nájezdů

17. 11. 2021 - A tým

V derby tentokrát šťastnější Nový Bydžov

14. 11. 2021 - A tým

Z ledu vedoucího celku vezeme zasloužené vítězství

7. 11. 2021 - A tým

Z Opočna bez bodu, jedna branka stačit nemohla