Krajská liga mužů
neděle 24. 10. 2021 od 17:00
9:2

4:1, 3:0, 2:1

Branky a nahrávky: 12. Krause (Záliš, Tomášek), 14. Kocián (Bujňák), 19. Vejman (Souček), 20. Kačerovský (Mišinec), 30. Mišinec (Kačerovský, Vágner), 39. Tomášek (Voňka), 40. Souček (Vejman), 49. Kačerovský (Mertlík, Vágner), 55. Kocián (Bujňák) - 14. Plíhal (Drašnar T.), 55. Javůrek (Jušta)

Vyloučení: 4:5
Využití: 2:0

Rozhodčí: Bednář - Kynčl, Runštuk

Střely na branku: 36:30

Diváci: 195

HC Jaroměř

Vích - Mišinec, Vágner, Souček, Kotrč, Dvořák, Bujňák, Voňka - Kačerovský, Teuber J., Tomášek, Vejman, Teuber T., Háze, Krause, Mertlík, Záliš, Holub, Kocián

Kouba (21. Petrů) - Kostka, Hanousek, Plíhal, Mlateček, Dittrich, Podzimek - Matouš, Drašnar T., Šeda - Wolf, Menyhárt, Jušta - Beránek, Drašnar J., Javůrek - Labuť

V úvodní desetiminutovce jsme sledovali opatrnou hru od obou týmů a nic nenasvědčovalo tomu, že se utkání promění v jednoznačnou záležitost pro domácí. Do vedení šli domácí ve 12. minutě, po rychlém výpadu od vlastní modré využil přečíslení střelou z kruhu do horního růžku Krause. Ve 14. minutě jsme dokázali vyrovnat, po vyhraném vhazování v útočném pásmu se trefil od modré Plíhal. Za půl minuty nato, jsme propadli v útočném pásmu a následné přečíslení využil Kocián. V závěru této třetiny jsme obdrželi další dvě branky, obě po stejných chybách a ztrátách kotouče ve středním pásmu a rychlém výpadu domácích. Nejdříve se z kruhu pro vhazování trefil volný Vejman a poté se prosadil dorážkou z brankoviště Kačerovský.
Do druhé třetiny nahradil Koubu v brankovišti Petrů, ale ani on nemohl zastavit rozjeté domácí, kteří v zápase dominovali. Navíc jsme začali být vylučováni a hned první výhodu přesilové hry domácí zužitkovali k potvrzení svého náskoku, z kruhu pro vhazování se trefil přesně Mišinec. Poté jsme sice další oslabení přestáli, ale zavařeni v obraně jsme kotouč z obraného pásma nedostali a Tomášek zvyšoval již na 6:1. A aby toho nebylo málo, tak nás velmi nepřesný a nejistý rozhodčí poslal do tří a tuto výhodu domácí zužitkovali po střele Součka do horního růžku.
Závěrečná třetina se již dohrávala pouze z povinnosti a mnoho hokejové krásy nepobrala. Náš výkon se bohužel nezlepšil a domácí vědomi si svého náskoku již mohli šetřit síly do dalších zápasů. Ve 49. minutě Kačerovský střelou od modré skrze clonu zvyšoval na 8:1. V 55. minutě padly dvě rychle po sobě jdoucí branky, nejdříve naše přečíslení využil Javůrek a vzápětí uzavřel skóre utkání opět Kocián.

Ohlasy trenérů

Martin Klemenc, trenér mužstva:
Jaroměř byla ve všech činnostech lepší a zaslouženě vyhrála. Nezbývá, než se za výkon omluvit přítomným fanouškům, domácím pogratulovat a do dalších zápasů se výrazně zlepšit.