Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
Krajská liga mužů:
16.01.2022 - A tým

Dnešní výkon na hlinecké stačit nemohl

Krajská liga mužů
neděle 16. 1. 2022 od 17:00
3:7

1:1, 0:2, 2:4

Statistiky zápasu

Branky a nahrávky: 3. Javůrek P. (Vik), 53. Šeda (Plíhal, Podzimek), 55. Jušta (Wolf, Hanousek) - 20. Lenoch Š. (Fink, Chvojka), 29. Cejpek (Beneš), 36. Havel (Adolf), 42. Hudec (Zdražil), 43. Homola (Bříza, Cejpek), 47. Adolf (Fink, Chvojka), 48. Homola (Beneš, Cejpek)

Vyloučení: 8:3
Využití: 0:3
Oslabení: 0:0

Rozhodčí: Pecha - Figer, Roischel

Střely na branku: 27:50

Diváci: 100

Sestavy

SK Třebechovice pod Orebem

Petrů - Hanousek, Pánek, Plíhal, Mlateček, Dittrich, Souček - Wolf, Drašnar T., Jušta - Podzimek, Beránek, Šeda - Vik, Drašnar J., Javůrek

HC Hlinsko
Safr - Fink, Beneš, Hamák, Adolf, Lenoch Š., Lenoch P. - Homola, Brožek, Bříza, Chvojka, Cejpek, Králíček, Hudec, Zdražil, Havel


Hosté již od úvodního vhazování byli aktivnějším týmem a každou akci se snažili zakončit střelou na branku. Nezabrzdila je ani naše úvodní branka ve 3. minutě, kdy přečíslení 2 na 1 na sebe vzal benjamínek týmu Javůrek a z pravého kruhu prostřelil Safra v hostující brance. Na konto brankáře Petrů přibýval jeden úspěšný zákrok za druhým, v 11. minutě měl i patřičné štěstí, když střela hostujícího hráče orazítkovala tyčku branky, s dorážkou si již poradil. V 19. minutě jsme hostům nabídli výhodu přesilové hry, ti ji využili ke srovnání stavu na 1:1 pouhé 4 vteřiny před koncem třetiny, střelu Š. Lenocha tečoval pod horní tyčku domácí obránce.
Také ve druhé části pokračovali hosté v důrazné a rychlé hře s častou střelbou na branku. S řadou jejich šancí si poradil Petrů, nestačil až na akci ve 29. minutě, když na brankovišti byl nejdůraznější Cejpek. Ve 36. minutě využili hosté druhou přesilovou hru, Adolf zatáhl kotouč z vlastního pásma až před branku, jeho akci dokončil dorážkou přes beton brankáře Havel. Následné další oslabení jsme již ubránit dokázali. Hosté nás moc do zakončení nepouštěli, co prošlo na branku tak pochytal hostující brankář a k dorážkám jsme se vůbec nedostávali, hlinečtí tak zcela po zásluze otočili stav ve svůj prospěch.
Kdo čekal, že do třetí třetiny vstoupíme aktivněji a pokusíme se o zvrat, musel být zklamán. Zklamání ovšem nebyli hostující fanoušci, jelikož hned ve 42. minutě se mohli radovat ze vstřelení branky svého týmu, naše propadnutí ve středním pásmu potrestal Hudec, když dostal prostor k dorážce na brankovišti a i k následnému zasunutí kotouče za bezmocného brankáře. V následující minutě se radovali opět, tentokrát se z pravého kruhu trefil Homola. Ve 47. minutě hosté využili již potřetí početní výhodu, po střele od modré se před brankou nejrychleji zorientoval Adolf. Ve 48. minutě nahodili hosté kotouč z rohu před branku, ze vzduchu jej trefil Homola a mohl se opět radovat. V závěrečné desetiminutovce jsme dokázali alespoň kosmeticky upravit skóre, nejdříve dostal pas na útočnou modrou Šeda a z levého kruhu prostřelil hostujícího brankáře. V 55. minutě při závaru v útočné třetině zakončoval z mezikruží volný Jušta. Z následující akce hostí nás po střele z mezikruží zachránila horní tyčka, naši další snahu o korekci výsledku přibrzdila další vyloučení za zbytečné fauly.

Ohlasy trenérů

Jaroslav Kudrna, trenér mužstva:
Nasazení a výkon z minulého utkání jsme nedokázali zopakovat a dnes jsme byli horším týmem. Hosté nás předčili v rychlosti, důrazu a jich vítězství je naprosto zasloužené. A to ještě spoustu šancí dokázal zlikvidovat brankář Petrů. Soupeři gratuluji k výkonu a zisku bodů, my máme zase o čem přemýšlet.


20. 3. 2022 - 18:42
MŽ v závěru sezóny
Mladší žáci měli konec hokejové sezóny extrémně nabitý. Kluci ročníku 2010 odehráli sérii tří přátelských zápasů (2x Choceň a 1x Jaroměř), ve kterých se snažili vymanit se z role "těch druhých" v zápasu MŽ. Zápasy jsme sice nevyhráli, ale kluci předvedli velmi dobrý výkon. V sobotu pak tým složený z 2010 a 2011 zápas proti Rychnovu, který měl výrazně hráčů ročníku 2009. Tento zápas se hodně nepovedl a "padli" jsme 4:14. Hned v neděli jsme vyrazili do Rychnova znovu, tentokrát na turnaj tří (Rychnov, Bydžov, Třebechovice). Na zápas nás již posílili kluci ročníku 2009 a předvedená hra byla dramaticky lepší. První dvoj zápas s Rychnovem jsme vyhráli a po obědě jsme nastoupili k druhému dvojzápasu s Bydžovem. Zápas byl emocemi ještě více vybuzený a první půlku jsme vyhráli díky vyrovnávacímu gólu 75s před koncem a 32s do konce jsme rozhodli o výhře. Druhá půlka se vyvíjela obdobně, jen v závěru jsme v powerplay tentokrát padli. Po hokejové části následovala část v tělocvičně, kde kluci dominovali a díky skvělému výkonu odvážejí z Rychnova pohár pro vítěze turnaje. Gratulujeme moc všem, výkon je příslibem do příští sezóny, kdy se kluci přesouvají do kategorie Starší žáči. Za celou sezónu děkujeme za trenérský tým i všem rodičům za jejich přístup, podporu a trpělivost.
3. 2. 2022 - 07:35

MŽ - poslední dva týdny byly zápasově velmi nabité. Kluci odehráli zápas s Rychnovem, přátelák a ligový zápas s Opočnem, dvakrát přátelský zápas s Hradcem a ligový zápas v Novém Bydžově. I přes velkou marodku a karantény se nám podařilo všechny zápasy sehrát a převést více či méně kvalitní výkon. Zápasy s Hradcem jsou vždy velmi těžké, protože soupeř je hokejově kvalitnější. I přes poměrně dobrý výkon našich kluků se góly lovily především z naši branky. Pro kluky jsou tyto zápasy motivací a dají jim rozhodně více než výhra o 20 branek. S Opočnem, našim tradičním rivalem jsme sehráli dramatický a ve finále vítězný zápas doma. V krátké době na to jsme zajeli naopak do Opočna a zde soupeř nastoupil velmi koncentrovaný a hokejově více prahnoucí po vítězství. Nám se tento zápas po všech stránkách nepovedl, což ale k týmovému sportu prostě patří. Posledním zápasem týmu byla úterní předehrávka v Novém Bydžově, ze kterého můžete shlédnou i pěkný záznam (https://fb.watch/aXceJ3C3eJ/)
9. 1. 2022 - 19:09
MŽ - zápas se Dvorem
V neděli nastoupili kluci k zápasu se Dvorem Králové. S tímto soupeřem jsme se potkávali ještě v minihokeji a těšili jsme se na vzájemný zápas na velké kluziště. Zápas byl velmi vyrovnaný, bohužel silně ovlivněn výkonem rozhodčího. Celkové skóre vyšlo příznivěji do domácí.
11. 2. 2022 - Klub

Čtvrtfinále play-off KLM

9. 2. 2022 - A tým

Vybojované vítězství znamená postup do čtvrtfinále play-off KLM

6. 2. 2022 - A tým

Z Jaroměře vezeme úvodní bod v osmifinálové sérii

3. 2. 2022 - Klub

Osmifinále play-off KLM