Vyloučení:5:5
Přesilovky: 0:2

Novotný J., Petrů T., Luštinec P., Tomášek F., Vaniš P., Kouba A., Erban Z., Řičař D., Pátek Š., Anděl T., Kupka P., Vlachynský P.

Střely: 46:31 Diváci: 62

V posledním venkovním utkání v letošní sezoně jsme na ledě v Opočně nastoupili, proti vedoucímu týmu nadstavbové tabulky Semechnici, v nejmenším možném počtu hráčů, tedy v 10. V úvodní třetině jsme dokázali se soupeřem držet krok a stav byl 0:0. Do druhé třetiny jsme nastoupili pouze v devíti a navíc ve 24. minutě soupeř využil přesilovku a ujal se vedení 1:0. Do konce druhé třetiny jsme nedokázali využít několik vyložených brankových příležitostí, a tak jsme po dvou třetinách prohrávali 1:0. Ve třetí části nám stále více ubývaly síly a soupeř nám nejprve ve 49. minutě vstřelil branku, kdy jsme nedokázali pokrýt hráče mezi kruhy. Hned za necelé dvě minuty navíc využili domácí druhou přesilovou hru a odskočili nám o tři branky.