Vyloučení:7:3(navíc Vlachynský (TE) 10 min. OT)
Přesilovky: 0:2

Petrů T., Špička J., Tomášek F., Vaniš P., Šoula M., Anděl T., Fiala P., Vlachynský P., Erban Z., Řičař D., Pátek Š., Kouba A.

Střelba: 35:24 Diváci: 62

Do zápasu na ledě soupeře, který v posledních kolech předváděl zlepšené výkony jsme nastoupili pouze v 11 lidech. V 7. minutě potrestali domácí špatné střídání a ujali se vedení 1:0. Ve 13. minutě jsme chybovali ve středním pásmu a soupeř s notnou dávkou štěstí zvýšil na 2:0. Do konce první třetiny jsme nedokázali využít šance, a tak jsme měli dvougólové manko. Od druhé třetiny byl soupeř mnohem lepší, pohyblivější a bylo na něm vidět, že jde za vítězstvím víc než my. Domácí dokázali v druhé části přidat jeden gól, a tak byl stav 3:0. Ve třetí třetině se náš obraz hry příliš nezlepšil, Čestice navíc hned v úvodu zvýšili na 4:0 a my jsme se jen ztěžka dostávali do útočné třetiny. V 51. a v 55. minutě navíc jsme ještě dvakrát inkasovali a vypadalo to na hrozivý debakl. V 57. minutě však pokazil čestickému brankáři čisté konto pěknou střelou Erban. Půl minuty před koncem jsme díky nahrávce Erbana a zakončujícího Říčaře alespoň zmírnili hrozivý stav na 6:2. Zápas se nám vůbec nepovedl a soupeř zaslouženě vyhrál.