Vyloučení:5:2(navíc Tomášek (TE) 10 min. OT)
Přesilovky: 0:2

Horák M., Špička J., Tomášek F., Šoula M., Denemarek L., Erban Z., Řičař D., Anděl T., Vlachynský P., Kupka P., Pátek Š., Hruška J., Kouba A.

Střelba: 41:35 Diváci: 60

Do zápasu vstoupili lépe domácí, kteří již ve 2. minutě po individuální akci, vedli 1:0. V 19. minutě se podařilo vyrovnat, když nahrávku Anděla zužitkoval Vlachynský. Po první třetině byl stav 1:1. Ve druhé třetině pokračoval vyrovnaný zápas se šancemi na obou stranách. Ve 28. minutě jsme propadli ve středním pásmu a hosté strhli vedení na svou stranu 2:1. Již za minutu a dvacet vteřin zajel Hruška s kotoučem za bránu a našel mezi kruhy úplně volného Řičaře, který se nemýlil a srovnal na 2:2. Neuběhla ani minuta zápasu a po závaru v brankovišti se nejrychleji k puku dostal opět Říčař a vedli jsme 2:3. Ve 36. minutě jsme opět chybovali v obraně a hosté srovnali na 3:3, a tak skončila i druhá třetina. Do třetí třetiny jsme nenastoupili dobře. Domácím se podařilo ve 42. minutě střelou od modré dostat do vedení 4:3. Navíc v 52. minutě využili domácí přesilovou hru a zvýšili na 5:3. Ve zbytku zápasu jsme se snažili ještě o vyrovnání, ale nepodařilo se nám vsítit branku. Navíc na konci zápasu daroval rozhodčí domácím dvojnásobnou přesilovou hru. Oslabení 5 na 3 jsme ustáli, ale v pokračující přesilové hře 5 na 4 si nešťastně srazil kotouč za svá záda náš brankář. Odjíždíme z Jaroměře bez bodu a trochu nelichotivým výsledkem 6:3.