Vyloučení:12:6(navíc Frýda a Gois (oba OPO) 10 min. OT)
Přesilovky: 0:1

Horák M., Vaniš P., Šoula M., Špička J., Denemarek L., Erban Z., Řičař D., Dušánek J., Anděl T., Kupka P., Vlachynský P., Fiala P., Hruška J.

Střelba: 46:30 Diváci: 80 Rozhodčí: Votroubek, Karlík, Kittner

Do předposledního zápasu základní části jsme proti favorizované Semechnici vstoupili výborně. Již po 38 vteřinách zakončil pohlednou kombinaci střelou od modré čáry Vaniš. Hostům se podařilo vyrovnat v 9. minutě a do konce první třetiny jsme sledovali vyrovnaný hokej. Ve 28. minutě se hostům podařilo, po naší obrovské chybě v obranném pásmu , strhnout vedení na svou stranu. Ve zbytku druhé třetiny jsme hráli hodně oslabeni, ale i přesto se nám nepodařilo dvakrát dopravit kotouč do prázdné branky. Po dvou třetinách byl tedy stav 2:1. Do třetí třetiny jsme vstoupili aktivně, ale častá vyloučení nás nepustila do většího tlaku. V pořadí již 10. přesilovou hru se domácím podařilo proměnit a v 52. minutě zvýšili na 3:1. V závěru zápasu se nám podařilo už jen snížit na 3:2, navíc už ovšem síly nebyly.