Oslabení: 0:1

Petrů T., Vaniš P., Libřický Z., Mádle J., Denemarek L., Špička J., Kvasnička L., Tuček J., Kupka P., Vlachynský P., Erban Z., Knížek T., Kudr J., Hruška J., Řičař D., Pátek Š., Hvězda M., Kouba A.

Střelba: 24:31 Diváků: 25 Rozhodčí: Votroubek - Pošvář, Antalík

František Tomášek, trenér mužstva:
V bojovném utkání jsme doslova vydřeli tři body až v samém závěru třetí třetiny. Jinak jsme v průběhu utkání viděli vyrovnaný boj, kdy jsme po první třetině prohrávali 1:2. Ve druhé třetině se nám povedlo rychle využít přesilovku a vyrovnat Knížkem na 2:2 a před půlkou utkání se poprvé v utkání dostat po přesilovkové brance Kudra do vedení 3:2. To ale netrvalo dlouho, za půl minutky srovnal kapitán hostí Schwarz. Na vedoucí branku v podání Dudadíka jsme odpověděli opět v přesilovce a podruhé do kabin se šlo za vyrovnaného stavu 4:4. V závěrečné části šli hosté do vedení, když se opět prosadil pětibodový Dudadík (v utkání 3+2). Na tuto trefu odpověděl svojí druhou brankou v utkání Kudr a když už to vypadalo, že utkání dojde do prodloužení, tak rozhodl Tuček. Po sérii neodpískaných faulů na domácí hráče jako jediný nepřestal hrát a svojí střelou zpoza hráče vsítil vítěznou trefu. Šťastné, ale zasloužené vítězství.