Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
Krajská liga mužů:
29.11.2023 - A tým

V dohrávce jsme vysoko prohráli v České Třebové

Krajská liga Královéhradeckého a Pardubického kraje
středa 22. 11. 2023 od 19:00
11:2

4:1, 3:1, 4:0

Statistiky zápasu

Branky a nahrávky: 3. Rozlílek (Jelínek), 4. T. Prachař (Hradil, Ostřanský), 13. Semorád (Vašíček, Martinec), 17. Pavlovský (Ostřanský), 26. Fúzik (Pavlovský, Král), 29. Fúzik (Blažej, Veverka), 32. Semorád (Jelínek, Vašíček), 43. Fúzik (Král, Veverka), 52. T. Prachař (Pavlovský, Ostřanský), 57. Veverka (Král, Fúzik), 60. Rozlílek (Martinec, Semorád) – 1. Beránek (Matouš, Zahradník), 32. Javůrek (Samek)

Vyloučení: 1:2
Využití: 1:0
Oslabení: 0:0

Rozhodčí: Vrba – Matějka, Najman

Střely na branku: 50:28

Diváků: 236

Sestavy

HC Kohouti Česká Třebová

Kadlc - Vašíček, Jelínek, Hradil, Jemelka, Leder, Blažej, Havránek - Semorád, Martinec, Rozlílek – Ostřanský, T. Prachař, Pavlovský - Veverka, Fúzik, Král

SK Třebechovice pod Orebem
Šimon - Veselý, Pitsch, Samek, Mlateček - Menyhárt, Drašnar T., Jušta - Beránek, Zahradník, Matouš - Javůrek, Drašnar J., Koldrt

V dohrávaném utkání jsme se ujali vedení již v první minutě, přečíslení 3 na 1 využil z první střely na branku Beránek. Domácí tým vyrovnal ve 3. minutě po lehce kontroverzní situaci v našem brankovišti a za další minutu se ujal vedení po tečované střele od modré. Ve 13. minutě využil domácí tým první přesilovou hru střelou z kruhu a o vítězi bylo de facto rozhodnuto. Naše náznaky šancí bez větších problémů likvidovala pozorná obrana a brankář Kadlec, naopak my jsme si počínali velmi nedobře při pokrývání domácích hráčů v našem obraném pásmu a nechávali je nepokryté. Většinu prvních střel ještě Šimon dokázal pokrývat, ale na dorážky volných hráčů v předbrankovém prostoru již většinou neměl nárok. Domácí si s chutí zastříleli a předváděli rychlý kombinační hokej na který jsme neměli odpověď.


Ohlasy trenérů

Jaroslav Kudrna, trenér mužstva:
Na tento konečný výsledek se toho moc říct nedá, soupeř byl nad naše síly a zaslouženě vysoko vyhrál k čemuž mu gratuluji. Od ještě větší pohromy nás uchránil brankář Šimon, který ještě spoustu šancí domácích pochytal. V situaci jaké jsme, kdy nám chybí řada zraněných a nemocných hráčů jsme soupeři úrovně České Třebové nemohli konkurovat.