Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
Krajská liga mužů:
25.01.2023 - A tým

Druhý zápas osmifinále zvládla lépe Chrudim a srovnala stav série

Krajská liga Královéhradeckého a Pardubického kraje
středa 25. 1. 2023 od 18:00
1:6

0:2, 1:2, 0:2

Statistiky zápasu

Branky a nahrávky: 38. Beránek (Menyhárt, Sajdl) - 4. Pavlík (Felcman M., Felcman V.), 6. Linhart (Plch, Novák), 29. Langr (Čáslava, Pejzl), 30. Roubal (Pejzl), 51. Kostka (Novák, Linhart), 57. Formánek (Linhart, Felcman V.)

Vyloučení: 11:6
Využití: 1:2
Oslabení: 0:0

Rozhodčí: Pecha - Kareš, Plodek

Střely na branku: 31:42

Diváků: 206

Sestavy

SK Třebechovice pod Orebem

Petrů - Hanousek, Kostka, Veselý, Mlateček, Souček, Kellner - Drašnar J., Drašnar T., Jušta - Bartoň, Zahradník, Šeda - Beránek, Menyhárt, Sajdl

HC Chrudim
Matoušek - Hrdlička, Hybeš, Pilař, Pejzl, Budínský, Čáslava, Felcman M., Linhart - Cvrček, Plch, Novák, Pavlík, Dobiáš, Roubal, Felcman V., Hejduk, Polák, Kostka, Formánek, Langr

V úvodu utkání byli hosté aktivnějším týmem a byli častěji na kotouči. Do vedení ve 4. minutě jsme jim pomohli naší chybou ve středním pásmu, následně rozhodčí posoudili hraniční postavení na modré jako bezchybné a Pavlík prudkou střelou z vrcholku kruhů skrze clonícího obránce překonal brankáře Petrů v domácí brance. Poté jsme byli velmi přísně poslání do oslabení, tuto výhodu těsně před koncem přesilovky využil velezkušený Linhart střelou z mezikruží skrze clonící hráče. My jsme se do nějakých šancí dostali až ve druhé polovině třetiny, po promarněné přesilové hře, ale se všemi pokusy si poradil Matoušek v hostující brance a k dorážkám jsme se přes pozornou obranu nedostávali.
Druhá třetina byla rozkouskována spoustou vyloučení na obou stranách, často se obě strany podivovaly nad výroky rozhodčích a hra tím tak trpěla. Hosté se se situací na ledové ploše vyrovnali lépe a dvěmi slepenými brankami před polovinou utkání defacto rozhodli o výsledku utkání. Nejdříve jsme nechali bez dozoru najet do zakončení až branku Langra a ten svůj výpad zakončil povedeným blafákem a ze necelou minutu jsme propadli na útočné modré a hosté následný rychlý výpad a přečíslení využili po střele Roubala. Ve 32. minutě si oba týmy mohly vyzkoušet jak by to případně vypadalo při prodloužení při hře 3 na 3, od další pohromy nás zachránila horní tyčka branky. Ve 38. minutě jsme využili jednu z přesilovek, dorážkou z brankoviště se prosadil Beránek.
V úvodu třetí třetiny jsme si sice vytvořili územní převahu, ale žádná z akcí se nám do zdárného konce dotáhnout nepovedla. Frustrace vedla k dalším zbytečným vyloučením domácích hráčů, jednu z přesilovek využil Kostka k potvrzení náskoku, když tečoval z předbrankového prostoru přihrávku nad rameno brankáře. V 57. minutě se ještě ujala střela k tyčce z kruhu pro vhazování v podání volného Formánka. Hosté tak srovnali stav série na 1:1 a o postupový matchball se bude bojovat v neděli 29.1. od 18:00 v Chrudimi.


Ohlasy trenérů

Jaroslav Kudrna, trenér mužstva:
První domácí zápas nám moc nevyšel a nebyli jsme asi sami. S jedenácti vyloučenými hráči se zápas vyhrát nedá, snad jen při velké dávce štěstí. V úvodu utkání jsme inkasovali lacinou branku, poté hosté proměnili přesilovku a tento úvod se podepsal na celém zápase. Když už jsme měli nějaké náznaky, že se do zápasu dostaneme, tak přišlo další vyloučení a zase jsme spadli dolů. Dnes nám dělala největší problém disciplína, hosté se s tím popasovali lépe a srovnali stav série. V neděli pokračujeme na ledě soupeře a zápas zase začíná za stavu 0:0, rozhodně nic nevzdáváme.

19. 3. 2023 - 18:55
Memoriál Josefa Verfla - Starší žáci
29. 1. 2023 - 15:10
MŽ+SŽ - Přátelák v Bydžově
Nově sestavený tým MŽ+SŽ (ročníky 2010+2011+2012). Kluci dnes spolu poprvé hráli v Novem Bydžově a vezou výhru 9:5! Šlo o nominační zápas na plánovaný turnaj v Italii. Předvedli super týmový a bojovný výkon. Gratulujeme! Více na https://www.facebook.com/SKTrebechoviceHokej/
20. 3. 2022 - 18:42
MŽ v závěru sezóny
Mladší žáci měli konec hokejové sezóny extrémně nabitý. Kluci ročníku 2010 odehráli sérii tří přátelských zápasů (2x Choceň a 1x Jaroměř), ve kterých se snažili vymanit se z role "těch druhých" v zápasu MŽ. Zápasy jsme sice nevyhráli, ale kluci předvedli velmi dobrý výkon. V sobotu pak tým složený z 2010 a 2011 zápas proti Rychnovu, který měl výrazně hráčů ročníku 2009. Tento zápas se hodně nepovedl a "padli" jsme 4:14. Hned v neděli jsme vyrazili do Rychnova znovu, tentokrát na turnaj tří (Rychnov, Bydžov, Třebechovice). Na zápas nás již posílili kluci ročníku 2009 a předvedená hra byla dramaticky lepší. První dvoj zápas s Rychnovem jsme vyhráli a po obědě jsme nastoupili k druhému dvojzápasu s Bydžovem. Zápas byl emocemi ještě více vybuzený a první půlku jsme vyhráli díky vyrovnávacímu gólu 75s před koncem a 32s do konce jsme rozhodli o výhře. Druhá půlka se vyvíjela obdobně, jen v závěru jsme v powerplay tentokrát padli. Po hokejové části následovala část v tělocvičně, kde kluci dominovali a díky skvělému výkonu odvážejí z Rychnova pohár pro vítěze turnaje. Gratulujeme moc všem, výkon je příslibem do příští sezóny, kdy se kluci přesouvají do kategorie Starší žáči. Za celou sezónu děkujeme za trenérský tým i všem rodičům za jejich přístup, podporu a trpělivost.
25. 1. 2023 - A tým

Druhý zápas osmifinále zvládla lépe Chrudim a srovnala stav série

22. 1. 2023 - A tým

Úvodní bod v osmifinále vezeme pod Oreb

20. 1. 2023 - Klub

PLAY-OFF krajské ligy hokeje 2023

17. 1. 2023 - Mládež

​ŠKOLIČKA BRUSLENÍ V TŘEBECHOVICÍH POD OREBEM