Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
Krajská liga mužů:
26.01.2022 - A tým

Oslabená sestava v Trutnově neuspěla

Krajská liga mužů
středa 26. 1. 2022 od 18:30
7:3

2:2, 3:1, 2:0

Statistiky zápasu

Branky a nahrávky: 5. Chytráček. (Gabriel, Smékal), 15. Tatar J. (Oppelt, Rada), 28. Janoušek (Šimoníček), 34. Janoušek (Oppelt), 39. Višňák (Smékal, Junek), 45. Smékal (Gabriel), 57. Šimoníček (Višňák, Janoušek) - 1. Wolf, 14. Wolf (Jušta), 26. Jušta

Vyloučení: 5:5
Využití: 0:1
Oslabení: 1:0

Rozhodčí: Machač - Figer, Šesták

Střely na branku: 31:32

Diváci: 70

Sestavy

HC Trutnov

Jeschke - Mostecký, Minařík, Junek, Zákravský, Višňák - Tatar Jak., Novák, Smékal, Janoušek, Šimoníček, Chytráček, Oppelt, Rada, Gabriel, Tatar J.

SK Třebechovice pod Orebem
Kouba - Hanousek, Dittrich, Plíhal, Mlateček, Souček - Wolf, Drašnar T., Jušta - Matouš, Drašnar J., Podzimek - Bohatý

Po delší pauze jsme do dalšího zápasu vstoupili nadějně, hned v první minutě Wolf vystihl rozehrávku domácích na útočné modré a svůj výpad chladnokrevně zakončil. Také první střela na branku Kouby skončila za brankovou čarou, po našem propadnutí ve středním pásmu a následném přečíslení střílel z kruhu pro vhazování Chytráček. Poté měli domácí výhodu přesilové hry, do žádné akce jsme je nepustili a bez větších problémů se ubránili. Ve 14. minutě Wolf opět zachytil trutnovskou rozehrávku na modré a následnou kombinaci s Juštou zakončoval do prázdné branky, kterou domácí brankář sice vychýlil, ale kotouč zcela zjevně mířil do prostoru branky a tak po krátké debatě branku rozhodčí uznali. Z vedení jsme se radovali pouze minutu, při závaru v pásmu jsme nedostali kotouč ze třetiny a střelu od modré tečoval mimo dosah brankáře na brankovišti J. Tatar. V samotném závěru třetiny jsme ubránili větší část další přesilovky domácích.
Ve druhé části jsme ubránili zbytek oslabení a také hned navazující další vyloučení za zbytečný faul. Pak se i nám naskytla výhoda přesilové hry, tu jsme dokázali využít po akci Jušty, který se protáhl do útočné třetiny a jeho nahrávku na najíždějícího Wolfa si domácí srazili do vlastní branky. Na trestnou lavici putoval další domácí hráč za protesty, tuto přesilovku jsme ale sehráli prachbídně. Ne jen že jsme si nevytvořili žádnou šanci, ale navíc inkasovali vyrovnávací branku, když jsme chybovali při střídání a přečíslení 2 na 1 sehráli domácí do prázdné branky. Autorem branky byl Janoušek, přehlédnutá ukázková sekera před touto akcí neomlouvá naše propadnutí. Ve 34. minutě šli domácí do vedení, Janoušek měl dostatek času od mantinelu najet do střelecké pozice mezi kruhy a trefil přesně horní růžek branky. Ve 39. minutě využil další přečíslení blafákem zakončeným pod horní tyčku Višňák, domácí tak rázem měli dvoubrankový náskok.
Ve třetí části jsme v oslabené sestavě již síly na nějaký zvrat nenašli, naopak domácí byli všude o krok dříve a dokázali využít naše další zaváhání k dalším brankám. Nejdříve ve 45. minutě naše šance skončila nevyužita a následně jsme zcela propadli v útočném pásmu, dva osamoceni hráči jeli na opuštěného brankáře Koubu, Smékal zakončoval do poloprázdné branky. V 57. minutě se ujala ještě jedna akce domácích, nepokrytý Šimoníček na kruhu se zakončením problém neměl.

Ohlasy trenérů

Jaroslav Kudrna, trenér mužstva:
Do poloviny utkání byla hra vyrovnaná, poté jsme inkasovali při naší přesilovce a domácí tým to nakoplo a začali nás přehrávat. Naše hra se rozpadla a domácí zcela zaslouženě dotáhli utkání do vítězného konce. Asi se nemá cenu vymlouvat na stav a počet hráčů, v této době se s tím perou všechny týmy.