Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
Krajská liga mužů:
07.01.2022 - A tým

Nepovedený vstup do nového roku

Krajská liga mužů
pátek 7. 1. 2022 od 19:00
7:1

2:0, 4:1, 1:0

Statistiky zápasu

Branky a nahrávky: 9. Pejcha (Pirkl), 14. Pražák (Pirkl), 31. Pražák (Pejcha, Pirkl), 34. Drlík (Vogel, Švub), 34. Macháček, 36. Pejcha (Pirkl), 51. Pirkl - 33. Menyhárt (Drašnar J.)

Vyloučení: 5:6
Využití: 0:0
Oslabení: 1:0

Rozhodčí: Kolář - Kopecký J., Kopecký P.

Střely na branku: 39:27

Diváci: 141

Sestavy

TJ Orli Lanškroun

Faltus - Kužílek, Pražák, Bureš, Moučka, Mann, Zedníček - Pejcha, Pirkl, Macháček - Drlík, Vogel, Švub - Marek, Boruch, Markl - Preisner

SK Třebechovice pod Orebem
Kouba (34. Petrů) - Hanousek, Kostka, Plíhal, Mlateček, Dittrich, Podzimek, Souček - Wolf, Drašnar T., Jušta - Šeda, Matouš, Beránek - Vik, Drašnar J., Menyhárt - Javůrek


První zápas roku 2022 jsme sehráli v netradičním pátečním termínu na lanškrounském ledě. V úvodu se nám naskytla výhoda přesilové hry, ale bez pohybu a přesné nahrávky jsme soupeřovu branku ani neohrozili. Domácí tým následně také promarnil svoji první přesilovou hru, ale v 9. minutě využil naši chybu při střídání a pro dorážejícího Pejchu nebyl problém zakončit. Ve 14. minutě jsme ve vlastním pásmu prohráli vhazování, střela od modré v podání Pražáka zaskočila Koubu v brance a domácí měli dvoubrankový náskok. Domácích byl plný led, svoji agresivní hrou nás zaskočili a nebyli jsme schopni si vytvořit kloudnou šanci.
Ve druhé třetině jsme také přidali na důrazu a začali si vytvářet i náznaky šancí. V polovině utkání jsme ale naši šanci při přečíslení nevyužili, následně propadli v útočné třetině a domácí z protiútoku opět skórovali. Střelou z kruhu pro vhazování prostřelil brankáře opět Pražák. Ve 33. minutě pronikl po levém mantinelu do pásma Menyhárt, natlačil se do zakončení a překonal do té doby bezchybného Faltuse. Za 18 vteřin po kontaktní brance měli domácí opět tříbrankový náskok, chybu brankáře při rozehrávce využil Drlík. Do hostující branky nastoupil Petrů a než si stačil připsat nějaký zákrok, tak 2x inkasoval. Nejdříve se po vhazování v útočném pásmu trefil do horního růžku Macháček, následně jsme nevyužili svoji šanci a po rychlém výpadu a přečíslení zakončoval do prázdné Pejcha.
V závěrečné třetině pokračoval důrazný a agresivní hokej, který nám není vlastní. Hra byla rozkouskována řadou vyloučení na obou stranách a také častým poleháváním domácích hráčů na ledě, které nemělo s hokejem nic společného. Tečkou za nepovedeným utkáním byla další inkasovaná branka, dokonce při naši přesilovce, kdy po ztrátě kotouče na útočné modré a výpadu domácího Pirkla jsme si srazili kotouč do vlastní branky.

Ohlasy trenérů

Jaroslav Kudrna, trenér mužstva:
Na dnešní zápas musíme co nejrychleji zapomenout a soustředit se na další zápasy, které nás čekají. Chyby, které jsme vyrobili necháme zde a v neděli musíme předvést daleko zodpovědnější výkon. Dnes jsme nepředvedli nic a soupeř zcela po právu vyhrál, k čemuž mu gratuluji.