Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
Krajská liga mužů:
24.11.2021 - A tým

Na závěr úvodní části soutěže debakl s Jaroměří

Krajská liga mužů
středa 24. 11. 2021 od 18:00
0:7

0:1, 0:1, 0:5

Statistiky zápasu

Branky a nahrávky: 14. Holub, 24. Krause (Souček st.), 41. Záliš (Bujňák), 46. Souček st. (Bujňák, Krause), 50. Mertlík (Kačerovský, Háze), 52. Záliš (Kotrč, Mišinec), 57. Holub (Záliš)

Vyloučení: 5:4
Využití: 0:3
Oslabení: 0:0

Rozhodčí: Machač - Bednář, Kynčl

Střely na branku: 27:35

Diváci: 85

Sestavy

SK Třebechovice pod Orebem

Petrů - Kostka, Hanousek, Plíhal, Mlateček, Dittrich - Vik, Drašnar T., Jušta - Javůrek, Matouš, Šeda - Menyhárt, Drašnar J., Podzimek

HC Jaroměř
Prokš – Souček st., Kotrč, Mišinec, Bujňák, Voňka – Vejman, Kačerovský, Háze, Záliš, Krause, Mertlík, Tomášek, Holub, Souček ml.

Až do 14. minuty jsme hosty víceméně do ničeho nepustili a hrálo se převážně před brankou Prokše, ale ke vstřelení branky nám nepomohly ani dvě po sobě jdoucí přesilové hry. Hosté se ujali vedení po naší hrubé chybě před brankou, když nabídku využil dotírající Holub. Od té doby se na naše hole přilepila nervozita, kotouče odskakovaly a nedokázali jsme si vytvořit kloudnou akci.
Druhá třetina moc krásy nepobrala. Hra od obou týmů byla neurovnaná, výrazných střeleckých příležitostí bylo pramálo. O jediný úspěch se postaral před brankou nepokrytý Krause, v naší největší šanci se v oslabení zjevil T. Drašnar, ale jeho pokus hostující brankář zlikvidoval.
Třetí třetina začala proměněnou přesilovkou hostí a tím se nám hra úplně rozpadla a hosté na ledě dominovali ve všech směrech. Další dvě využité přesilovky znamenaly vedení hostí již 0:5. V závěrečné desetiminutovce hosté přidali ještě další dvě branky a zcela zaslouženě utkání ovládli.


Tímto zápasem jsme ukončili základní část soutěže, další účastníky čeká v neděli poslední kolo, my z důvodu lichého počtu účastníků máme odehráno. Nic to ale nezmění na našem umístění na 6. místě hradecké skupiny. Po týdenní pauze nás čekají zápasy v B skupině nadstavby, kde se utkáme dvoukolově s dvěmi hradeckými týmy na 5. a 7. místě a také se potkáme s týmy na 5.-8. místě tabulky v Pardubickém kraji.

Ohlasy trenérů

Jaroslav Kudrna, trenér mužstva:
Stejné chyby jako v předešlém zápase nás stály zápas. Nehráli jsme jako tým, kluci si vzájemně nepomáhali a Jaroměř vyhrála naprosto zaslouženě. Dnes se na zápase nedá najít nic pozitivního. Asi budeme muset zapracovat taky na fyzičce, za poslední dva zápasy máme třetí třetiny 0:9.


27. 11. 2021 - 14:14
MŽ debakl s Náchodem
Klukům dnes zápas hrubě nevyšel. Od prvních sekund zápasu jsme tahali za kratší provoz a po dvou minutách prohrávali 3:0. Náchod nám dal lekci v produktivitě, bruslení, hokejových dovednostech. V zápase bylo pár záchvěvů, ale celkově musíme zápas hodnot za výrazně nepovedené. Nechť je to pro nás poučení do dalších zápasů. Třebe x Náchod 4:24
20. 11. 2021 - 07:34
Zápas s Jaroměří
V sobotu jsme na domácím ledě přivítali odvěkého soupeře z Jaroměře. V prvním zápase letošní sezóny jsem na ledě v Jaroměři vyhráli, ale zápas to byl velmi napínavý. Věděli jste, že Jaroměř má talentované hráče a zápas to bude pohledný a dramatický. Přesně to se odehrávalo i na ledě, kdy jsme se celou dobu přetahovali o jeden gól. Ve třetí třetině jsme sice vedli 4:3, ale Jaroměři se podařilo vyrovnat a tak druhý vzájemný zápas skončil remízou 4:4.
18. 11. 2021 - 07:30
Turnaj tří - zápas #1
V letošní sezóně domluvil vedoucí týmu SŽ odehrání turnaje tří týmů - Choceň, Opočno a Třebechovice. Hraje se systémem každý s každým v kategorii SŽ a MŽ. K prvnímu zápasu s Chocní jsme nastoupili na domácím ledě a kluci na skóre přesvědčivě vyhráli a připsali si první vítězství v turnaji. Na ledě to byl ale vyrovnaný zápas s šikovným a bruslivým soupeřem.
19. 11. 2021 - A tým

Z Trutnova pouze s bodem, rozhodla až osmá série nájezdů

17. 11. 2021 - A tým

V derby tentokrát šťastnější Nový Bydžov

14. 11. 2021 - A tým

Z ledu vedoucího celku vezeme zasloužené vítězství

7. 11. 2021 - A tým

Z Opočna bez bodu, jedna branka stačit nemohla