Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
Krajská liga mužů:
21.11.2021 - A tým

Lekce z produktivity v Náchodě

Krajská liga mužů
neděle 21. 11. 2021 od 17:00
8:1

2:1, 2:0, 4:0

Statistiky zápasu

Branky a nahrávky: 7. Řezníček (Lelek), 17. Škoda M. (Škoda P.), 27. Steklík (Prouza), 31. Řezníček (Škoda P., Havrda), 47. Škoda M., 54. Zeman (Haklička), 57. Havrda (Škoda P., Řezníček), 60. Lelek (Řezníček) - 2. Javůrek (Matouš, Menyhárt)

Vyloučení: 4:5
Využití: 2:0
Oslabení: 0:0

Rozhodčí: Pecha - Kareš, Plodek

Střely na branku: 34:38

Diváci: 123

Sestavy

HC Náchod

Bláha - Lelek, Verner, Srba, Škoda P., Štelzig, Jičínský - Řezníček, Škoda M., Haklička, Vondřejc, Šrenk, Rojšl, Havrda, Prouza, Steklík, Zeman, Vaňát

SK Třebechovice pod Orebem
Petrů - Kostka, Hanousek, Plíhal, Mlateček, Dittrich, Pánek - Wolf, Drašnar T., Jušta - Menyhárt, Matouš, Javůrek - Beránek, Drašnar J., Podzimek

Vstup do zápasu se nám povedl a již ve 2. minutě jsme se ujali vedení po akci Javůrka, který nejdříve zatáhl kotouč do útočné třetiny a poté se dostal i k zakončení na brankovišti. Domácí tým jsme i nadále tlačili a Bláha v domácí brance musel předvést několik bravurních zákroků. V 6. minutě jsme ale domácím nabídli první výhodu přesilové hry a ti tuto nabídku využili, najetý Řezníček mezi obránce zakončil mezi nohy brankáře Petrů. V dalším průběhu této třetiny jsme náchodské několikrát zamkli v jejich třetině, ale překonat Bláhu byl nadlidský výkon. V 17. minutě hráli domácí druhou přesilovku v utkání a i tuto dokázali proměnit, přečíslení 2 na 1 využil po nabídce před branku M. Škoda.
Hned na úvod druhého dějství jsme měli velkou příležitost na vyrovnání, Wolf po nabídce před branku ztroskotal na Bláhovi. Ve 27. minutě jsme chybovali v obranném pásmu při rozehrávce a z následné akce Steklík zvyšoval na 3:1. V polovině utkání jsme znovu inkasovali, po nahození kotouče do rohu třetiny jsme prohráli souboj u mantinelu a následnou rychlou kombinaci zakončoval do prázdné Řezníček. V této třetině pokračoval herně vyrovnaný souboj s řadou střeleckých příležitostí na obou stranách, ale opět jsme selhali v koncovce.
V závěrečné třetině jsme sledovali naši marnou snahu o zkorigování výsledku a další nemilosrdné trestání našich chyb ze strany domácích hráčů. Ve 47. minutě byl nejdůraznější na brankovišti M. Škoda a pátou brankou v naší síti asi definitivně zlomil náš odpor. Závěrečná desetiminutovka začala naším dvojnásobným oslabením, které jsme přestáli bez úhony. Když už jsme byli v plném počtu, tak jsme se opět nevyvarovali chybě v pokrytí předbrankového prostoru, zakončoval Zeman. V 57. minutě další inkasovaná branka, klasická ztráta kotouče v obranném pásmu a po střele dorážka volného Havrdy z brankoviště. V závěrečné minutě se po křídle do pásma vydal Lelek, jeho střela z kruhu prosvištěla k protilehlé tyčce.

Ohlasy trenérů

Jaroslav Kudrna, trenér mužstva:
V první pětiminutovce jsme měli řadu šancí, ale nejsme schopni je proměnit, naopak jsme inkasovali ze dvou prvních přesilovek domácího týmu. Kluci pak přestali plnit své hokejové povinnosti a z toho vyplynuly další inkasované branky. Dostali jsme klasickou lekci z produktivity, kdy jsme si sice vytvořili několik šancí, ale zase nám selhala koncovka, se kterou se trápíme dlouhodobě.


27. 11. 2021 - 14:14
MŽ debakl s Náchodem
Klukům dnes zápas hrubě nevyšel. Od prvních sekund zápasu jsme tahali za kratší provoz a po dvou minutách prohrávali 3:0. Náchod nám dal lekci v produktivitě, bruslení, hokejových dovednostech. V zápase bylo pár záchvěvů, ale celkově musíme zápas hodnot za výrazně nepovedené. Nechť je to pro nás poučení do dalších zápasů. Třebe x Náchod 4:24
20. 11. 2021 - 07:34
Zápas s Jaroměří
V sobotu jsme na domácím ledě přivítali odvěkého soupeře z Jaroměře. V prvním zápase letošní sezóny jsem na ledě v Jaroměři vyhráli, ale zápas to byl velmi napínavý. Věděli jste, že Jaroměř má talentované hráče a zápas to bude pohledný a dramatický. Přesně to se odehrávalo i na ledě, kdy jsme se celou dobu přetahovali o jeden gól. Ve třetí třetině jsme sice vedli 4:3, ale Jaroměři se podařilo vyrovnat a tak druhý vzájemný zápas skončil remízou 4:4.
18. 11. 2021 - 07:30
Turnaj tří - zápas #1
V letošní sezóně domluvil vedoucí týmu SŽ odehrání turnaje tří týmů - Choceň, Opočno a Třebechovice. Hraje se systémem každý s každým v kategorii SŽ a MŽ. K prvnímu zápasu s Chocní jsme nastoupili na domácím ledě a kluci na skóre přesvědčivě vyhráli a připsali si první vítězství v turnaji. Na ledě to byl ale vyrovnaný zápas s šikovným a bruslivým soupeřem.
19. 11. 2021 - A tým

Z Trutnova pouze s bodem, rozhodla až osmá série nájezdů

17. 11. 2021 - A tým

V derby tentokrát šťastnější Nový Bydžov

14. 11. 2021 - A tým

Z ledu vedoucího celku vezeme zasloužené vítězství

7. 11. 2021 - A tým

Z Opočna bez bodu, jedna branka stačit nemohla