Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
Krajská liga mužů:
10.10.2021 - A tým

Produktivnější hosté si odvážejí tři body

Krajská liga mužů
neděle 10. 10. 2021 od 17:00
1:4

0:1, 0:2, 1:1

Statistiky zápasu

Branky a nahrávky: 49. Beránek (Menyhárt) - 13. Sedláček (Veselý, Klust), 28. Velinský (Novák), 33. Knotek (Maršík, Borovec), 50. Velinský (Reichmann, Černý)

Vyloučení: 8:4
Využití: 1:0
Oslabení: 0:1

Rozhodčí: Bednář - Šesták, Hofman

Střely na branku: 34:35

Diváci: 100

Sestavy

SK Třebechovice pod Orebem

Petrů - Kostka, Hanousek, Plíhal, Mlateček, Menyhárt, Dittrich - Matouš, Drašnar T., Šeda - Wolf, Filip, Jušta - Drašnar J., Beránek, Kudr

TJ Spartak Nové Město n.M.
Čáp - Vitebský, Mert, Novák, Kellner, Borovec, Klust - Lelka, Veselý, Sedláček, Reichmann, Černý, Maršík, Velinský, Mach, Knotek

Do zápasu jsme konečně mohli postavit tři kompletní pětky a dalo by se říct, že hlavně v první polovině utkání to bylo znát. Již v první desetiminutovce jsme si vytvořili několik šancí, zejména Jušta měl na své holi několik nebezpečných zakončení, ale všechny pokusy skončili na výstroji hostujícího brankáře Čápa. Ve 13. minutě jsme inkasovali úvodní branku utkání z hole Sedláčka, který se prosadil dorážkou z brankoviště, když jsme včas nevystřídali a poté chyběl důraz.
Ve druhém dějství pokračovala poměrně rychlá a důrazná hra z obou stran. Ve 28. minutě se nám naskytla výhoda první přesilové hry, ale naložili jsme s ní prachbídně a dokonce dovolili hostům navýšit své vedení, z kruhu pro vhazování přesně střílel Velinský. Ve 33. minutě jsme si vytvořili tlak v útočné třetině, ve své další šanci neuspěl Jušta, když mu gólovou střelu vyrazil svojí maskou Čáp a z protiútoku se střelou z levého kruhu prosadil Knotek.
V závěrečné třetině si hosté zkušeně hlídali svůj náskok a moc nás již do výraznějších šancí nepouštěli. Nerozhodila je ani naše branka ve 49. minutě, kdy v přesilovce zatáhl kotouč do třetiny Menyhárt a zcela volný Beránek odčaroval kouzlo hostujícího brankáře. Bohužel takřka vzápětí si hosté své tříbrankové vedení vzali zpět, nejdříve jsme nevyužili naše přečíslení a z protiútoku se hosté opět radovali, Velinský potrestal naše propadnutí v útočném pásmu. V 56. minutě nás pan rozhodčí poslal do tří, hosté dlouhou výhodu dvojnásobné přesilovky sice nevyužili, ale to je nemusel již mrzet, jelikož i se zbytky našich náznaků šancí si hostující brankář poradil.

Ohlasy trenérů

Jaroslav Kudrna, trenér mužstva:
V úvodní třetině jsme neproměnili řadu šancí, kdy jsme mohli dostat soupeře pod tlak. Poté co se hosté dostali do tříbrankového vedení už bylo těžké něco s utkáním udělat. Nezbývá než dále poctivě pracovat na tréninku a připravit se na další zápasy.