Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
Krajská liga mužů:
08.03.2020 - A tým

Dobojováno, do finále postupuje Nový Bydžov

Krajská liga mužů
neděle 8. 3. 2020 od 17:00
0:4

0:2, 0:1, 0:1

Statistiky zápasu

Branky a nahrávky: 13.Chára (Daňo), 20. Chára (Nedbal), 25. Jebavý, 58. Černý (Mádle)

Vyloučení: 7:8 navíc Drašnar T., Kostka (TRE) OT
Využití: 0:1
Oslabení: 0:0

Rozhodčí: Veinfurter - Smola, Figer

Střely na branku: 27:32

Diváci: 210

Sestavy

SK Třebechovice pod Orebem

Petrů - Hornyš, Kostka, Dittrich, Hanousek, Souček, Menyhárt - Beránek, Zahradník, Matouš - Wolf, Filip, Klemenc - Drašnar J., Drašnar T., Šeda - Jušta

Stadion Nový Bydžov
Veselý - Zmítko, Novák, Štěpán, Daňo, Nedbal, Kulhánek, Mádle - Eis, Černý, Hlaváček, Hladík, Jebavý, Chára, Šuvara, Kubišta, Divíšek, Pilný

Ve čtvrtém semifinálovém utkání se v úvodní třetině dostali rychleji do tempa hosté. Několik náznaků šancí dokázal zneškodnit Petrů, na druhé straně si počínal stejně jistě Veselý. Ve 13. minutě jsme po náznaku šance v útočné třetině propadli a z následného protiútoku se trefil z kruhu pro vhazování k protilehlé tyčce Chára. V závěru třetiny jsme nejdříve nevyužili přesilovou hru, to hosté takovouto nabídku využili ke zvýšení svého náskoku. Zablokovaná střela od modré se odrazila přímo na hůl Cháry a ten neměl problém zakončit.
Ve druhé třetině se hrál oboustranně opatrnější hokej, hosté si byli vědomi svého náskoku a vycházeli ze zabezpečené obrany. My se sice snažili dobývat hostující branku, ale kotouče nám odskakovaly od hokejek a když už jsme se do nějaké výraznější šance dostali, tak zasáhl brankář Veselý. Asi klíčový zákrok předvedl ve 24. minutě kdy vyrážečkou vytěsnil Wolfův pokus nad branku a vzápětí na druhé straně obral o kotouč rozehrávajícího Petrů atakující Jebavý a zasunul do prázdné branky. Ve druhé polovině této třetiny jsme sice úspěšně ubránili dvě po sobě jdoucí přesilovky hostí, ale na sebevědomí hráčů se to neprojevilo a i nadále jsme se potýkali s řadou nepřesností.
V závěrečné části jsme se i nadále snažili o kontaktní branku, která by mohla hosty znervóznit, ale bohužel i přes pár náznaků šancí jsme žádnou akci až do zdárného konce nedotáhli. Nepomohli jsme si ani ve dvou po sobě jdoucích přesilovkách, v 50. minutě dokonce dvojnásobné. Hosté se více a více zaměřovali na obranu a moc nás do šancí nepouštěli, v předbrankovém prostoru byli důraznější, takže jsme se nedostávali ani k dorážkám. V 57. minutě jsme po oddechovém čase riskli hru bez brankáře, po lehce sporném zákroku hostí v obranném pásmu se ke střele do prázdné klece dostal Černý a ukončil tak veškeré naše naděje na zdramatizování semifinálové série. Nezbývá než kvalitnímu soupeři poblahopřát k postupu do finále a připravit se co nejlépe na souboj o bronzovou příčku. Děkujeme všem fanouškům za podporu.
Ohlasy trenérů

Martin Klemenc, trenér mužstva:
Soupeři jsme nabídli několik šancí po našich zbytečných chybách, které dokázal využít. Bohužel šance, které jsme si vypracovali my, zůstali bez využití. To byl největší a zásadní rozdíl. Soupeři gratulujeme.

7. 3. 2020 - 12:19
Ročník 2012 - povedený víkend na turnaji v Hronově
Kluci v úvodu svého prvního zápasu dokonale zaskočili favorita (a pozdějšího vítěze) z hradeckého Mountfieldu, když po první třetině šli do trháku 5:1; později se hradečtí probudili a naše šmudlíky, kteří však až do konce srdnatě bojovali, přetlačili 12:8. Potom se pak snažili i v dalších dvou zápasech, s domácím Hronovem a Novým Městem n. Metují, v nichž předvedli řadu pohledných akcí, stejně tak jako náš brankář povedených zákroků, byť výsledkově v obou zápasech mírně podlehli. Své si vynahradili při nájezdech, v nichž ve dvou za tří sérií uspěli. Pěkné druhé místo pak obsadili v závěrečném běhu. Díky všem (dětem i rodičům).
7. 3. 2020 - 12:16
Ročník 2010 - na turnaji v Hronově kluci zářili
Kluci nastoupili v prvním zápase na turnaji v Hronově proti výběru 2 kluků z Náchoda, 2 kluků z Trutnova a 2 kluků z Opočna. I přes urputnou snahu jsme tahali v zápase za kratší konec. Podařilo se nám alespoň vyhrát v dovedností soutěži, v nájezdech. V druhém zápasu jsme hráli proti domácím a podařilo se nám celou dobu zápas kontrolovat. K rozhodujícímu zápasu jsme nastoupili proti Novému Městu. Vedli jsme 3:0, pak přestali hrát a hned to bylo 3:5. V poslední třetině jsme do toho šlapali a konečné skóre 8:5. Kluci si celkově odvážejí vítězství v turnaji, protože opanovali všechny dovednostní disciplíny. Velka gratulace! Dnes jste předvedli vážně týmový výkon.
1. 3. 2020 - 14:44
Úspěšný týden přípravky
Dlouho jsme nepřinesli nové zpravodajství od dětské kategorie. Tak slyšte report z úspěšného víkendu a minulého týdne. Hlavní událostí víkendu byl bezpochyby nedělní zápas našeho A týmu. Gratulujeme klukům k vítězství a přejeme hodně štěstí do dalších zápasů. Čtvrtfinálová série je 1:1 a vše otevřené. U dětského hokeje kluci nezaháleli. Už v pondělí hrál ročník 2009 dohrávku v Novém Městě n. M.. Kluci poprvé hrali 3x20min čistého času a byl to zápas dost fyzicky náročný. Kluci vše zvládli a po velmi dobrém výkonu si odvezli výhru. V úterý kluci ročníku 2009 měli dohrávku zápasu s Mountfield HK. Hrálo se klasicky 3x15min. Zápas se nám tolik nepovedl a ubojované vítězství o jednu branku neodpovidalo naší předvedené hře. Hrálo se i o víkendu. V sobotu ročník 2011 vyrazil do Hronova a po nadstandardním výkonu veze letos první double výhru ze zápasu s Opočnem a domacim Hronovem. Především s Hronovem byl vidět moc hezký hokej z obou stran. V příspěvku krátké video ze zápasu. V neděli přivítali doma MŽ soupeře z Chrudimi. Zápas se nevyvíjel výsledkové dobře, brzo jsme prohravali 0:1 a ve druhé třetině už 0:2. Klukům se podařilo vzápětí skórovat a výsledek zvrátit na remízu 2:2. Gratulujeme! Příspěvek na FB - včetně videa ze zápasu
1. 3. 2020 - A tým

Vyrovnání semifinálové série zařídil hattrickem Zahradník

26. 2. 2020 - A tým

Úvodní zápas semifinále rozhodl favorit v prostřední části

19. 2. 2020 - A tým

Zasloužené vítězství a postup do semifinále

18. 2. 2020 - Klub

Rozhodnutí STK - kontumace 1. čtvrtfinále