Vyloučení:0:0
Přesilovky: 0:0

Novotný J., Šoula M., Merka D., Černý J., Studnička P., Lochman J., Lochman A., Vaniš P., Pelcl K., Kouba A., Vaniš P.

Ostudný výkon a další debakl

V netradičním pátečním termínu jsme zavítali do Opočna, kde nás čekal zápas se Semechnicí. Značně oslabená sestava, ve které jsme měli čtyři hráče do věku 18 let a navrátilce Surého, který ovšem nehrál tři roky soutěžní utkání. V první třetině jsme dokázali držet s domácími krok, ale nevyvarovali jsme se několika chyb a jednu z nich dokázal soupeř potrestat. Po první třetině jsme tedy prohrávali 1:0. Ovšem od druhé třetiny do byl doslova a do písmene propad na všech frontách. Nedokázali jsme jedinkrát si přihrát, nedrželi si své posty a měli naprostou nechuť do zápasu. Výsledkem toho byli čtyři inkasované branky. Jediným světlým momentem byla nahrávka Kouby na úplně volného Vaniše ml. a ten alespoň snížil na 6:1. V druhé přestávce přišel přetřes v kabině, kdy jsme si řekli, že musíme alespoň zastavit příděl branek. To se nám podařilo a v třetí třetině soupeř skóroval pouze dvakrát a navíc za nás se trefil přesnou ranou od modré čáry Merka. Zápas skončil 8:2 a nutno podoknout, že jsme tento zápas naprosto odevzdali a nedokázali soupeři stačit ani v jedné z herních činností.