3:12

Vyloučení:6:5
Střelba: 25:52

Pokštefl J., Novotný J., Špička J., Studnička P., Pázler M., Libřický Z., Černý J., Erban Z., Tuček J., Vik J., Vaniš P., Kouba A., Pátek Š., Lochman A., Beránek M., Pelcl K., Merka D.

V tomto zápase jsme se nepotkali vůbec s dobrou formou. Soupeř na nás vlítl a my jsme nedokázali jeho útoky vůbec pokrývat a po patnácti minutách bylo téměř po zápase, když jsme prohrávali 1:6. O přestávce si vzal v kabině slovo kapitán mužstva, důrazně připomněl co nás zdobilo v minulém zápase a výsledek se dostavil. Po dvou třetinách svítilo na ukazateli 3:8. Jenže v třetí třetině jsme opět přestali bruslit a bránit střední pásmo a soupeř nám přidal ještě čtyři branky. Prohráli jsme tedy 3:12 a jen těžko se hledali slova výmluvy na takovýto výkon.