Vyloučení:7:6
Přesilovky: 0:1

Pokštefl J., Špička J., Tomášek F., Vaniš P., Janský L., Erban Z., Knížek T., Pátek Š., Lochman A., Kouba A., Pelcl K., Vaniš P., Merka D.

Střely: 52:37 Diváci: 35

V posledním zápase letošní sezony jsme doma přivítali Lanškroun. Tento soupeř byl jediný tým z nadstavbové části, který nám v sezoně nedovolil získat ani jeden bod. Toto jsme chtěli změnit. Úvod zápasu byl vydařenější pro soupeře, lépe se pohyboval a v 10. minutě, nám z přečíslení vstřelil branku. Od druhé třetiny jsme přidali a začali předvádět výkon, který nás zdobil v základní části. Bojovnost, agresivní napadání a spousta střel na branku. Ve 34. minutě se uvolnil mezi kruhy Knížek a vyrovnal na 1:1. I přes řadu dalších šancí jsme nedokázali vstřelit do konce druhé třetiny vedoucí gól. Ovšem na začátku třetího dějiství, jsme již v 50. vteřině opět díky Knížkovi vedli 2:1. Soupeře jsme čím dál více tlačili v jeho obranném pásmu a rozbíjeli jejich útoky. Ve 46. minutě se prosadil na brankovišti důrazně Lochman a vedli jsme 3:1. Hned ve 47. minutě se prosadil Pátek a zdálo se, že prokletí Lanškrouna bychom mohli zlomit. Hosté sice ve 48. minutě snížili na 4:2 z přesilové hry, ale víc už jsme jim nepovolili. Poslední zápas jsme tedy vyhráli a pojistili si tím krásné 3. místo v nadstavbové části. Děkujeme všem, kteří nás po celou sezonu povzbuzovali a věříme, že i ta příští bude opět úspěšná.