Vyloučení:11:12(navíc Kouba, Tomášek (TEB) 10 min. OT, Štastný (CES) OK)
Přesilovky: 0:0

Novotný J., Špička J., Tomášek F., Libřický Z., Šoula M., Černý J., Erban Z., Vaniš P., Knížek T., Merka D., Kupka P., Janský L., Lochman A., Kouba A., Lochman J.
Střely: 39:40 Diváci: 40

Do druhého utkání v nadstavbové části, jsme zajížděli na led do Rychnova, kde hrají domácí zápasy Čestice. Hned od úvodu se do nás soupeř zakousl a dal nám jasně najevo, že nás chce porazit. Již ve 2.minutě jsme prohrávali 1:0. Když jsme v 17. minutě dostali druhou branku nevypadalo to s naší hrou vůbec dobře. Tak skončila i první třetina. Ve druhé třetině jsme nejprve hned inkasovali, ale poté jsme dokázali domácí zatlačit do jejich obranné třetiny a vytvářeli si dobré šance. Ovšem žádnou jsme nevyužili, a tak udeřili domácí. Vyrobili jsme chybu na modré čáře a tu domácí potrestali. Po dvou třetinách jsme prohrávali 4:0. Ve třetí třetině jsme se už k žádnému obratu nezmohli, a navíc ještě dvakrát inkasovali. Dnešní zápas ukázal, že když soupeř bruslí a hraje agresivně, tak máme obrovské problémy. Především pak v obranné činnosti celého týmu je něco špatně, neboť pátý zápas v řadě jsme inkasovali 6 a více branek.