Vyloučení:3:4(navíc Černý (TE) 5 + OK)
Přesilovky: 0:1

Novotný J., Černý J., Tomášek F., Špička J., Janský L., Erban Z., Řičař D., Pátek Š., Vik J., Knížek T., Kupka P., Lochman A., Kouba A., Pelcl K., Merka D.
Střely: 65:39 Diváci: 65

V našem dalším utkání jsme zavítali na led favorizované Semechnice. Před zápasem jsme si stanovili jasnou taktiku, jak proti dobře bruslícímu a tvrdému soupeři hrát. Ovšem realita byla úplně někde jinde. Nebruslili jsme, nevyhráli jediný osobní souboj a navíc v obranné třetině neustále měli v prostoru před bránou volného domácího hráče. Po první třetině, kterou jsme prohráli 4:0, přišla v kabině důrazná domluva abychom vše zlepšili. Ve druhé třetině jsme obraz hry tedy zlepšili, ale hrubých chyb jsme se nevyvarovali a tak to po čtyřiceti minutách bylo 7:1. V poslední části už se zápas pouze dohrával, ale i přesto přicházeli branky do naší sítě. Po závěrečné siréně svítil na ukazateli stav 10:2. Domácí tým potvrdil, že je favoritem soutěže, ale my jsme se přesvědčili o tom, že pokud nebudeme plnit co nám trenér naordinuje, nemůžeme s těmito týmy hrát vyrovnanou hru a budeme od nich dostávat takovéto příděly.