Vyloučení:9:5(navíc Lochman J.ml. (TE) 10 + OK, Pokorný (CE) 10+OK)
Přesilovky: 1:1
Oslabení: 0:1

Novotný J., Špička J., Tomášek F., Libřický Z., Černý J., Lochman J., Kubálek J., Šoula M., Erban Z., Vaniš P., Pátek Š., Vik J., Řičař D., Kupka P., Lochman J., Kouba A., Lochman A., Knížek T., Hruška J.

Střely: 27:36 Diváci: 110

V prvním domácím utkání v sezoně, jsme přivítali tradičního soupeře z Čestic. V první třetině byl zápas velmi vyrovnaný. První se v 9. minutě z přesilové hry prosadili hosté a ujali se vedení. Nám se podařilo vyrovnat v minutě 17., kdy z přesilové hry se od modré čáry prosadil Špička. Za necelé dvě minuty, zůstal nekrytý mezi kruhy Říčař, a přízemní střelou nás poslal do vedení 2:1. Do druhé třetiny jsme nastoupili ve vysokém tempu, dokázali jsme soupeře zatlačit do jeho obranného pásma, ovšem vytěžili jsme pouze jednu branku a to v 38. minutě zásluhou Josefa Lochmana mladšího. Po dvou třetinách byl stav 3:1. Ve třetí třetině jsme nenavázali na předešlý výkon. Začali jsme hodně být vylučovaní a soupeř získával postupně převahu. ve 47. minutě snížil na 2:3 a v 58. minutě v naší přesilovce vyrovnal na 3:3. Zápas dospěl do prodloužení. Jen díky skvělému výkonu Novotného v bráně jsme neinkasovali v nastaveném čase, a tak se šlo na loterii samostatných nájezdů. Za nás proměnil svůj nájezd Knížek a hostům se nepodařilo Novotného překonat ani jednou. I přesto, že jsme chtěli doma bodovat naplno, tak s ohledem na vývoj utkání můžeme být se dvoubodovým ziskem spokojeni. S čím ovšem není spokojenost, je opětovné selhání v třetí třetině a 9 vyloučení, které nás stojí spoustu sil. Hráči, kteří chodí na oslabení jsou v závěru utkání velmi vyčerpaní a soupeř nás velmi často zatlačí do vlastní třetiny.