Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
Krajská liga mužů:
09.11.2019 - A tým

Závěrečná třetina rozhodla o porážce v Hronově

Krajská liga mužů
neděle 13. 10. 2019 od 17:00
6:1

1:1, 1:0, 4:0

Statistiky zápasu

Branky a nahrávky: 12. Škvrně (Mach), 32. Petr (Hašek, Kellner), 48. Maršík (Petr), 50. Junek (Hašek), 52. Exner (Matouš. Glos), 58. Mach (Škvrně, Hašek) - 31. Drašnar J. (Šeda V.)

Rozhodčí: Mertlík - Všetečka, Hofman

Vyloučení: 8:11 Využití: 1:1 Oslabení: 0:0

Střely na branku: 31:28 Diváci: 295
V úvodní třetině předváděli oba týmy vcelku pohledný a rychlý hokej s řadou střeleckých příležitostí. Do první jasné brankové šance se v 6. minutě při první přesilové hře dostal Zahradník, jeho střela do poloprázdné klece však v brance neskončila. Ve 12. minutě jsme po prohraném vhazování ve vlastní třetině nepohlídali domácí hráče a Škvrně bekhendem prostřelil Lochmana v hostující brance. Více branek jsme v této části neviděli, zejména zásluhou obou brankářů.

Druhá třetina opět přinesla vyrovnaný souboj, tentokrát s méně přesných zakončení na obou stranách. Ale i tak jsme viděli řadu náznaků šancí, jen ta koncovka nás stále trápí. V polovině utkání jsme využili zaváhání domácí obrany a srovnali stav, v přesilovce překonal domácího brankáře bekhendovým pokusem J. Drašnar. Ve 32. minutě si vzal domácí tým vedení zpět, zcela volný Petr mezi kruhy se trefil přesně k tyčce. Naše další šance na srovnání bohužel končili nepřesným zakončením, nebo u domácího brankáře.
V úvodu třetí třetiny naši snahu o vyrovnání zabrzdilo několik vyloučení. Inkasovali jsme ale až při hře 5 na 5, nejdříve jsme neproměnili další šanci a naše následné propadnutí v útočné třetině využil k rychlému výpadu Maršík, jeho střela zpoza obránce se otřela o tyčku a zapadla za brankovou čáru. V 50. minutě jsme dalším faulem nabídli hronovským početní výhodu a ti touto nabídkou nepohrdli, Junek si z pozice obránce sjel na levý kruh pro vhazování a následně trefil volné místo nad lapačkou Lochmana. V 52. minutě bylo ještě hůře, po závaru ve třetině byl v předbrankovém prostoru ponechán Exner bez dohledu až do zakončení nad ležícího brankáře. V 53. minutě měli dlouhou výhodu dvojnásobné přesilovky domácí, bez využití. Tu samou výhodu jsme poté měli i my, ale ani nám nebylo souzeno tuto výhodu využít ke zdramatizování stavu. V 58. minutě se ještě tečí na brankovišti zapsal mezi střelce Mach a završil tak střelecký účet zápasu.

Ohlasy trenérů

Martin Klemenc, trenér mužstva:
Dvě třetiny jsme měli mírnou převahu, ale nedokázali jsme ji promítnout do skóre. V poslední části jsme se chtěli pokusit zápas otočit, ale místo aktivní a rychlé hry jsme často faulovali a soupeř tyto chyby dokázal využít. Rozhodla naše herní nekázeň - zbytečné fauly, stále stejné chyby v obranné činosti, neproměněné šance.