Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
Krajská liga mužů:
17.12.2023 - A tým

Zápas s Jaroměří jsme nezvládli

Krajská liga Královéhradeckého a Pardubického kraje
neděle 17. 12. 2023 od 17:00
2:4

1:2, 0:0, 1:2

Statistiky zápasu

Branky a nahrávky: 8. Netušil, 51. Jušta (Lochman, Matouš) - 6. Hájek (Souček, Bujňák), 13. Světlík (Záliš, Kotrč), 44. Hájek (Rind, Kotrč), 60. Kašpar (Světlík, Kotrč)

Vyloučení: 4:6
Využití: 0:0
Oslabení: 0:0

Rozhodčí: Karlík - Kareš, Obst

Střely na branku: 22:37

Diváků: 134

Sestavy

SK Třebechovice pod Orebem

Petrů - Veselý, Kostka, Samek, Mlateček, Pitsch, Dittrich, Lochman - Netušil, Menyhárt, Sajdl - Drašnar T., Zahradník, Beránek - Javůrek, Matouš, Jušta

HC Jaroměř
Kubeček - Bujňák, Souček, Kotrč, Souček, Tomášek, Rind, Teuber, Hájek, Světlík, Kašpar, Záliš, Kačerovský, Holub, Štohanzl

Hosté vstoupili do zápasu s velkou aktivitou a s jejich pohybem a napadáním jsme měli velké problémy. Do vedení šli hosté v 6. minutě, kdy jsme po rychlém výpadu hostujících hráčů do pásma nechali nepokrytého Hájka na brankovišti, ten se dorážkou prosadil. Za dvě minuty na to jsme dokázali srovnat stav, po souboji za brankou se kotouč dostal před hostující branku a Netušil nezaváhal a dostal kotouč za brankovou čáru. Ve 13. minutě si hosté vzali vedení zpět na svoji stranu, nechali jsme kroužit hostující hráče bez dozoru v útočné třetině tak dlouho, až si Světlík našel pozici mezi kruhy a trefil se přesně. V 16. minutě jsme hostům nabídli krátkou výhodu dvojnásobné přesilové hry, po střele z kruhu nás od další pohromy zachránila tyčka branky.
Ve druhé třetině jsme branku neviděli, jelikož hosté produkovali stále svoji důraznou obranu a rychlým přístupem k naší rozehrávce nám působili veliké problémy abychom se vůbec dostali do nějaké šance. A když už jsme si nějaký náznak šance vytvořili, tak jsme se netrefili mezi tři tyče. Krátce před polovinou bylo utkání na nějakou dobu přerušeno z důvodu zranění hostujícího Bujňáka, který si po nezaviněném pádu zřejmě zlomil nohu, přejeme brzké uzdravení.
Ve třetí třetině se obraz hry moc nezměnil. Sice jsme si vytvořili v úvodu pár náznaků střeleckých příležitostí, ale střelecké pokusy končily na blokujících hráčích Jaroměře, nebo mířily mimo tři tyče. Ve 44. minutě jsme propadli ve středním pásmu, hosté využili přečíslení následnou dorážkou v podání Hájka z brankoviště. Hosté poté neproměnili další výhodu přesilové hry, podobně jsme si počínali i my ve 47. minutě, kdy jsme měli dlouhou dvojnásobnou početní výhodu, v největších šancích jsme opět netrefili branku, nebo zasáhl brankář Kubeček. Ke snížení v 51. minutě vedlo dobré napadání třetího útoku, volný Jušta mezi kruhy se poté trefil přesně k tyčce branky. V závěru utkání jsme se pokusili o vyrovnání při power-play, hosté ale naše pokusy dokázali ubránit a naopak se přes celé hřiště trefil do opuštěné branky Kašpar.
Ohlasy trenérů

Jaroslav Kudrna, trenér mužstva:
Zápas s tabulkovým sousedem jsme chtěli samozřejmě zvládnout a vyhrát, ale stále na nás asi leží deka z předchozích nepovedených zápasů. Hráčům jsme kladli na srdce, že jim nesmí utéct začátek zápasu a musíme začít hrát aktivně, bohužel opak byl pravdou a celý zápas jsme dotahovali náskok soupeře. Nepomohli jsme si ani dlouhou dvojnásobnou přesilovkou a tak si hosté odváží všechny body. Mrzí nás to o to více, že přišlo docela dost lidí, snad na nás nezanevřeli a přijdou nás povzbudit i v posledním letošním utkání, ve středu s Trutnovem.