Zápas s Chocní dospěl až do nájezdů

neděle 20. 9. 2020 od 17:00
3:4sn

2:1, 0:2, 1:0 - 0:1

Branky a nahrávky: 18. Jušta (Matouš), 20. Plíhal (Drašnar), 57. Wolf (Filip, Bezděk) - 2. Pirkl (Knytl, Krejza), 33. Vlček, 37. Knytl (Faltus), 60. Pirkl

Rozhodčí: Petr - Roischel, Kubišta

Vyloučení: 5:7 navíc Wolf (TE), Martinec (CHOC) oba OT Využití: 1:1 Oslabení: 0:1

Střely na branku: 24:31

Petrů - Plíhal, Hanousek, Bezděk, Mlateček, Kostka, Souček - Kudr, Dittich, Menyhárt - Beránek, Filip, Wolf - Jušta, Drašnar T., Matouš

HC Spartak Choceň
Koutský (42. Valenta) - Bradáč, Novák, Šeda, Knytl, Faltys - Krejza, Lichtag, Martinec, Pilař L., Pilař M., Pirkl, Půlpán, Vlček, Tobiáš

Do zápasu vstoupili lépe hosté a hned v úvodu si vypracovali brankový náskok, před brankou volný Pirkl zakončil svůj blafák bezchybně. My jsme se postupně dostávali do zápasu a v závěru první třetiny nejdříve vyrovnal z brankoviště Jušta a těsně před sirénou otočil stav Plíhal. Ve druhé třetině byli hosté jednoznačně lepší a i zásluhou přesilových her měli hru ve své moci. Paradoxně jsme v této fázi utkání neinkasovali, ale poté co jsme se konečně dostali také na dostřel Koutského branky, tak jsme inkasovali vyrovnávací branku. Z rychlého protiútoku se prosadil Vlček. Ve 37. minutě jsme sehráli naši přesilovku prachbídně, nechali jsme ujet do přečíslení dva hostující hráče a Knytl otočil stav ve prospěch Chocně. V úvodu závěrečné třetiny jsme nedokázali proměnit dlouhou výhodu dvojnásobné přesilovky, ale hra již byla víceméně vyrovnaná a střelecké příležitosti se střídaly na obou stranách. O vyrovnání stavu na 3:3 se postaral Wolf, když využil přesilovkou souhru střelou z první k tyčce. Po dohodě obou týmů následovaly hned samostatné nájezdy, v nich uspěl pouze hostující Pirkl a tak si pomyslný druhý bod odváží hostující celek.