Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
Krajská liga mužů:
13.11.2022 - A tým

Z Náchoda po bezkrevném výkonu bez bodů a naděje

Krajská liga Královéhradeckého a Pardubického kraje
neděle 13. 11. 2022 od 17:00
5:1

1:0, 1:1, 3:0

Statistiky zápasu

Branky a nahrávky: 20. Matouš (Škoda P.), 34. Havrda (Škoda P., Lelek), 45. Škoda. P. (Lelek, Řehák) 48. Zeman (Škoda M., Vondřejc), 49. Škoda P. (Havrda) - 31. Drašnar T. (Plíhal, Jušta)

Vyloučení: 3:6
Využití: 3:0
Oslabení: 0:0

Rozhodčí: Veinfurter - Paštika, Rezek

Střely na branku: 33:35

Diváků: 80

Sestavy

HC Náchod

Kouba - Novák, Štěpán, Škoda P., Suk, Řehák, Lelek - Láska, Havrda, Vondřejc, Červíček, Škoda M., Matouš, Subbotin, Zeman, Kubasa, Bořuta, Verevochkin, Franců

SK Třebechovice pod Orebem
Petrů - Kostka, Plíhal, Mlateček, Souček, Dittrich - Wolf, Drašnar T., Jušta - Netušil, Sajdl, Šeda - Javůrek, Drašnar J., Vik

V úvodu utkání jsme si vytvořili pár náznaků šancí a také první výhodu přesilové hry. Tuto výhodu jsme ve vedoucí branku proměnit nedokázali a tak se i domácí tým začal více osmělovat. V polovině třetiny jsme přestáli první oslabení, ale hra již byla vyrovnaná a také plná nepřesností z obou stran. V samém závěru úvodní třetiny, přesně v čase 19:56, jsme nedokázali uklidit kotouč z prostoru před brankou a Matouš z brankoviště otevřel střelecký účet utkání.
Vyrovnaný boj pokračoval i po přestávce, ale naše hra byla stále pomalá, bez důrazu před brankami a plná nepřesností. Přesto jsme dokázali srovnat stav na 1:1, po závaru v útočné třetině využil T. Drašnar z mezikruží nabídku Plíhala od modré na teč. Ve 34. minutě si domácí vzali své vedení zpět, v jedné z dalších přesilových her se tečí střílené nahrávky na brankoviště prosadil Havrda.
Ve třetí třetině se náš výkon nezvedl, naopak při dalším zbytečném vyloučení jsme znovu inkasovali. Po nahození kotouče od modré se k dorážce na brankovišti dostal P. Škoda. Ve 48. minutě bylo o vítězi utkání de facto rozhodnuto, po prohraném souboji u mantinelu jsme nechali v prostoru mezi kruhy zcela volného Zemana a pro něj nebyl problém překonat brankáře Petrů. Následně jsme byli opět vyloučeni a i tuto početní výhodu domácí dokázali využít, clonu před brankářem využil střelou z kruhu nedůrazně pokrytý P. Škoda. Poté jsme měli dvě po sobě jdoucí přesilové hry, ale rozdíl v pojetí byl více než markantní. Dnes jsme si žádný bod nezasloužili a tak je před posledním kolem jasné, že se spolu s dnešním soupeřem, Trutnovem a Opočnem potkáme znovu v nadstavbové B skupině společné soutěže.
Ohlasy trenérů

Jaroslav Kudrna, trenér mužstva:
Dnes jsme předvedli naprosto podprůměrný výkon a to je pro nás velké zklamání. Takhle se o vrchní skupinu nadstavby nebojuje a dnes jsme si nezasloužili vyhrát. Budeme tak hrát stejně jako v loňské sezóně B skupinu, ale s takovýmto výkonem bychom neporazili nikoho. Soupeři gratuluji k zaslouženému zisku bodů.

19. 3. 2023 - 18:55
Memoriál Josefa Verfla - Starší žáci
29. 1. 2023 - 15:10
MŽ+SŽ - Přátelák v Bydžově
Nově sestavený tým MŽ+SŽ (ročníky 2010+2011+2012). Kluci dnes spolu poprvé hráli v Novem Bydžově a vezou výhru 9:5! Šlo o nominační zápas na plánovaný turnaj v Italii. Předvedli super týmový a bojovný výkon. Gratulujeme! Více na https://www.facebook.com/SKTrebechoviceHokej/
20. 3. 2022 - 18:42
MŽ v závěru sezóny
Mladší žáci měli konec hokejové sezóny extrémně nabitý. Kluci ročníku 2010 odehráli sérii tří přátelských zápasů (2x Choceň a 1x Jaroměř), ve kterých se snažili vymanit se z role "těch druhých" v zápasu MŽ. Zápasy jsme sice nevyhráli, ale kluci předvedli velmi dobrý výkon. V sobotu pak tým složený z 2010 a 2011 zápas proti Rychnovu, který měl výrazně hráčů ročníku 2009. Tento zápas se hodně nepovedl a "padli" jsme 4:14. Hned v neděli jsme vyrazili do Rychnova znovu, tentokrát na turnaj tří (Rychnov, Bydžov, Třebechovice). Na zápas nás již posílili kluci ročníku 2009 a předvedená hra byla dramaticky lepší. První dvoj zápas s Rychnovem jsme vyhráli a po obědě jsme nastoupili k druhému dvojzápasu s Bydžovem. Zápas byl emocemi ještě více vybuzený a první půlku jsme vyhráli díky vyrovnávacímu gólu 75s před koncem a 32s do konce jsme rozhodli o výhře. Druhá půlka se vyvíjela obdobně, jen v závěru jsme v powerplay tentokrát padli. Po hokejové části následovala část v tělocvičně, kde kluci dominovali a díky skvělému výkonu odvážejí z Rychnova pohár pro vítěze turnaje. Gratulujeme moc všem, výkon je příslibem do příští sezóny, kdy se kluci přesouvají do kategorie Starší žáči. Za celou sezónu děkujeme za trenérský tým i všem rodičům za jejich přístup, podporu a trpělivost.
25. 1. 2023 - A tým

Druhý zápas osmifinále zvládla lépe Chrudim a srovnala stav série

22. 1. 2023 - A tým

Úvodní bod v osmifinále vezeme pod Oreb

20. 1. 2023 - Klub

PLAY-OFF krajské ligy hokeje 2023

17. 1. 2023 - Mládež

​ŠKOLIČKA BRUSLENÍ V TŘEBECHOVICÍH POD OREBEM