Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
Krajská liga mužů:
18.12.2022 - A tým

Z Lanškrouna pouze s bodem

Krajská liga Královéhradeckého a Pardubického kraje
neděle 18. 12. 2022 od 17:00
4:3p

1:0, 1:2, 1:1 - 1:0

Statistiky zápasu

Branky a nahrávky: 14. Pejcha (Nastoupil, Dvořák), 25. Gildain (Kačerovský), 60. Vogel (Macháček, Nastoupil), 65. Drlík (Vogel) - 21. Drašnar T., 25. Zahradník (Netušil, Dittrich), 41. Wolf (Drašnar T.)

Vyloučení: 1:5
Využití: 0:0
Oslabení: 0:0

Rozhodčí: Vrba - Mikula, Švejda

Střely na branku: 39:42

Diváků: 60

Sestavy

TJ Orli Lanškroun

Nimmerrichter - Dvořák, Mann, Macháček, Nastoupil, Bureš, Zedníček, Šlezingr - Pejcha, Řehák, Markl - Kačerovský, Vogel, Gildain - Švub, Drlík, Marek

SK Třebechovice pod Orebem
Petrů - Hanousek, Kostka, Souček, Dittrich, Plíhal, Píč - Wolf, Drašnar T., Jušta - Netušil, Zahradník, Sajdl - Beránek, Drašnar J., Menyhárt

V úvodní desetiminutovce jsme byli aktivnější a vytvářeli si i střelecké příležitosti. Bohužel v koncovce jsme byli nepřesní a nebo si poradil brankář Nimmerrichter. Domácí se na dostřel dostali až v 10. minutě, po střele z kruhu dorážel domácí hráč naštěstí pouze do tyčky Petrů branky. Hra se poté opticky vyrovnala a ve 14. minutě se dostali domácí do vedení, nedokázali jsme dostat kotouč z vlastního pásma a následně nepokryli u vzdálené tyčky Pejchu, pro něj nebyl problém zakončit střelou z první. V závěru třetiny jsme neproměnili pár dalších závarů před domácí brankou.
Do druhé části jsme si přenesli zbytek oslabení, kteří jsme bez úhony přestáli a když už jsme byli v plném počtu, tak se k dorážce vlastní střely dostal T. Drašnar a z otočky překonal domácího brankáře. Ve 25. minutě jsme propadli ve vlastním pásmu a následné přečíslení využil u tyčky neobsazený Gildain. Odpověď netrvala dlouho, v té samé minutě našel Netušil mezi kruhy volného Zahradníka a ten se střelou z první trefil přesně do horního růžku. Vyrovnaný stav 2:2 vydržel až do konce třetiny, také zásluhou obou brankářů. K brance nevedly ani dvě po sobě jdoucí přesilové hry, které jsme domácímu týmu nabídli, obrana v čele s brankářem fungovala spolehlivě.
V nástupu do třetí třetiny jsme se ujali vedení, po zisku kotouče za brankou předložil T. Drašnar nabídku pro Wolfa a ten se z brankoviště nemýlil. Domácí tým se poté snažil o vyrovnání a my jsme vyráželi do rychlých protiútoků. Bohužel jsme se opět potýkali s koncovkou a okénka v domácí obraně jsme nepotrestali. A tak přišel trest v podobě vyrovnání, 48 vteřin před koncem třetiny jsme nechali bez dozoru najet ze středního pásma Vogela a ten se z kruhu trefil přesně do horního růžku branky.
Po 60 minutách se tedy o rozdělení bodů nerozhodlo a pokračovalo se v prodloužení 3 na 3. V něm jsme byli dost přísně poslání do oslabení, domácí si s touto výhodou neporadili. V 64. minutě se do úniku dostal Netušil, s jeho zakončením si poradil Nimmerrichter. O výsledku tak rozhodla až akce domácího týmu v poslední minutě prodloužení, nechali jsme na vzdálené tyčce volného Drlíka a ten se po nabídce Vogela trefil přesně.


Ohlasy trenérů

Jaroslav Kudrna, trenér mužstva:
Neodehráli jsme špatný zápas, ale opět jsme neproměnili spoustu šancí a naopak jsme darovali soupeři možnosti ke skórování. Prohra nás samozřejmě mrzí, obzvláště když jsme přestáli v prodloužení domácí přesilovku a poté měli další možnost rozhodnout. Ve středu se po delší době představíme zase na domácím ledě a poslední zápas v letošním roce budeme chtít vyhrát. Tímto všechny fanoušky zvu.

19. 3. 2023 - 18:55
Memoriál Josefa Verfla - Starší žáci
29. 1. 2023 - 15:10
MŽ+SŽ - Přátelák v Bydžově
Nově sestavený tým MŽ+SŽ (ročníky 2010+2011+2012). Kluci dnes spolu poprvé hráli v Novem Bydžově a vezou výhru 9:5! Šlo o nominační zápas na plánovaný turnaj v Italii. Předvedli super týmový a bojovný výkon. Gratulujeme! Více na https://www.facebook.com/SKTrebechoviceHokej/
20. 3. 2022 - 18:42
MŽ v závěru sezóny
Mladší žáci měli konec hokejové sezóny extrémně nabitý. Kluci ročníku 2010 odehráli sérii tří přátelských zápasů (2x Choceň a 1x Jaroměř), ve kterých se snažili vymanit se z role "těch druhých" v zápasu MŽ. Zápasy jsme sice nevyhráli, ale kluci předvedli velmi dobrý výkon. V sobotu pak tým složený z 2010 a 2011 zápas proti Rychnovu, který měl výrazně hráčů ročníku 2009. Tento zápas se hodně nepovedl a "padli" jsme 4:14. Hned v neděli jsme vyrazili do Rychnova znovu, tentokrát na turnaj tří (Rychnov, Bydžov, Třebechovice). Na zápas nás již posílili kluci ročníku 2009 a předvedená hra byla dramaticky lepší. První dvoj zápas s Rychnovem jsme vyhráli a po obědě jsme nastoupili k druhému dvojzápasu s Bydžovem. Zápas byl emocemi ještě více vybuzený a první půlku jsme vyhráli díky vyrovnávacímu gólu 75s před koncem a 32s do konce jsme rozhodli o výhře. Druhá půlka se vyvíjela obdobně, jen v závěru jsme v powerplay tentokrát padli. Po hokejové části následovala část v tělocvičně, kde kluci dominovali a díky skvělému výkonu odvážejí z Rychnova pohár pro vítěze turnaje. Gratulujeme moc všem, výkon je příslibem do příští sezóny, kdy se kluci přesouvají do kategorie Starší žáči. Za celou sezónu děkujeme za trenérský tým i všem rodičům za jejich přístup, podporu a trpělivost.
25. 1. 2023 - A tým

Druhý zápas osmifinále zvládla lépe Chrudim a srovnala stav série

22. 1. 2023 - A tým

Úvodní bod v osmifinále vezeme pod Oreb

20. 1. 2023 - Klub

PLAY-OFF krajské ligy hokeje 2023

17. 1. 2023 - Mládež

​ŠKOLIČKA BRUSLENÍ V TŘEBECHOVICÍH POD OREBEM