Vyrovnaný zápas v Hronově nakonec pro domácí

středa 18. 9. 2019 od 18:00
5:3

2:0, 2:1, 1:2

Branky a nahrávky: 4. Mach, 18. Petr, 26. Perutek, 34. Matouš, 57. Exner (Hylena, Matouš) - 28. Šeda V. (Beránek M.) 41. Kostka V. (Wolf J.) 51. Beránek M. (Drašnar J.)

Rozhodčí: Mertlík - Ivančic, Řezníček

Vyloučení: 4:6 Využití: 1:1 Oslabení: 0:0

Střely na branku: 29:26 Diváci: 50

HC Wikov Hronov

Novotný (30. Ševců) - Škoda, Řehák, Štelzig, Novák - Hylena, Matouš, Petr, Maršík, Mach, Exner, Perutek, Franců

Lochman P., Hanousek K., Kostka V., Souček D., Marša K., Wolf J., Filip D., Kudr J., Beránek M., Drašnar J., Šeda V., Dittrich M., Jušta J.
Ve druhém utkání přípravného turnaje jsme zavítali do Hronova, jelikož stále není na domácím ZS připravena ledová plocha. V úvodní třetině jsme trestuhodně nevyužili min. tři jasné šance a domácí potrestali dvě naše hrubé chyby. Druhá třetina se opět lépe povedla domácímu týmu, své vedení navýšili na tříbrankový náskok a to ještě řadu šancí neproměnili. V úvodu třetího dějství jsme snížili proměněnou přesilovkou, poté další brankou dotáhli náskok domácích na rozdíl jediné branky. Také domácí tým ale proměnil výhodu přesilové hry a ve zbytku utkání již nezbyly síly na další zdramatizování utkání.

Ve druhém utkání turnaje prohra v Hronově

Ve středu 25.9. od 18:00 již na svém ledě přivítáme v odvetě Spartak Nové Město n.M.