Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
Krajská liga mužů:
09.11.2019 - A tým

Vyrovnaný souboj v Náchodě nakonec body nepřinesl

Krajská liga mužů
neděle 27. 10. 2019 od 17:00
5:2

1:1, 1:0, 3:1

Statistiky zápasu

Branky a nahrávky: 19. Oppelt (Pánek, Havrda), 34. Řezníček (Vaňát), 42. MacháŇ, 52. Macháň (Chaloupka, Havrda), 60. Zeman (Šrenk) - 14. Beránek M. (Menyhárt O., Filip D.) 51. Šeda V. (Drašnar T.)

Rozhodčí: Pecha - Horyna, Brož

Vyloučení: 2:4 Využití: 2:0 Oslabení: 0:0

Střely na branku: 36:37 Diváci: 78
V úvodu utkání si první šance vypracoval domácí tým, Lochman ale kotouč za svá záda nepustil. Poté jsme hru vyrovnali a byli směrem do útoku nebezpečnějším týmem. V 10. minutě se vyznamenal Bláha lapačkou proti zakončení Beránka do poloprázdné branky. Ve 12. minutě si Bláha zázračně poradil i se zakončením Šedy pod horní tyčku. Ve 13. minutě byli krátce po sobě vyloučeni hráči na obou stranách a při hře 4 na 4 jsme se ujali vedení.

Menyhártovu nabídku před branku využil Beránek tečí mimo dosah Bláhy. V 16. minutě se zaskvěl pro změnu Lochman, když udržel beton před brankovou čárou při závaru v brankovišti. V předposlední minutě třetiny se domácí tým již mohl radovat z vyrovnání, střela mimo branku se odrazila od zadního mantinelu k volnému Oppeltovi a ten poté střelou z vrcholku kruhů prostřelil vše v cestě.
Na začátku druhého dějství jsme měli výhodu přesilové hry kterou jsme nevyužili. Krátce po jejím skončení se objevil zcela volný před domácí brankou Wolf, jeho pokus ale opět zlikvidoval Bláha. Krátce poté se k zakončení na brankovišti dostal Filip, ale ani jemu nebylo dopřáno, kotouč se pouze otřel o tyčku domácí branky. Několik ošemetných závarů před brankou musel následně řešit i Lochman, ani on ale nestihl zareagovat na rychlou kombinaci po zachycení naší rozehrávky na modré čáře, přečíslení využil střelou z první Řezníček.
Hned po úvodním vhazování třetí třetiny jsme se dopustili faulu, domácí tuto výhodu využili ke zvýšení náskoku. Jako střelec byl označen domácí kapitán Macháň, ale jednalo se o čistý vlastenec. Ve 48. minutě se za Lochmanem otřásla tyčka a z následného protiútoku měl šanci Šeda, Bláha byl opět na místě. V 51. minutě již souboj Šeda - Bláha vyzněl lépe pro hostujícího střelce, když využil lob na útočnou modrou a zakončil přesně pod horní tyčku. Bohužel zakrátko další naše vyloučení potrestal opět Macháň, když se k němu od clonících hráčů odrazil kotouč a z pravého kruhu měl čas přesně zamířit. V závěru utkání jsme domácí tým zatlačili do defenzívy, ale ke zdramatizování stavu nám chybělo přesnější zakončení a více štěstí. Naopak v poslední minutě se doslova doklopýtal do zakončení Zeman a Lochmana překonal nad vyrážečku.

Ohlasy trenérů

Martin Klemenc, trenér mužstva:
Vyrovnané utkání i když podle výsledku to tak nevypadá. Dnes rozhodla lepší produktivita soupeře a naše individuální chyby.