Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
Krajská liga mužů:
09.10.2022 - A tým

V prvním domácím utkání po dramatickém závěru bereme tři body

Krajská liga Královéhradeckého a Pardubického kraje
neděle 9. 10. 2022 od 17:00
5:3

2:1, 0:0, 3:2

Statistiky zápasu

Branky a nahrávky: 6. Jušta (Drašnar T., Wolf), 10. Vik (Sajdl), 42. Menyhárt (Dittrich, Sajdl), 54. Šeda (Netušil, Plíhal), 60. Wolf - 2. Luštinec (Chaloupka), 58. Chaloupka (Šimoníček, Junek), 59. Šimoníček (Vondráček)

Vyloučení: 6:6
Využití: 1:2
Oslabení: 0:0

Rozhodčí: Figer - Paštika, Plodek

Střely na branku: 29:32

Diváků: 100

Sestavy

SK Třebechovice pod Orebem

Petrů - Veselý, Kostka, Hanousek, Plíhal, Dittrich, Souček - Wolf, Drašnar T., Jušta - Netušil, Zahradník, Šeda - Sajdl, Menyhárt, Vik

HC Trutnov
Pluháček - Zákravský, Křížek T., Chaloupka, Křížek Z., Junek, Šembera - Bureš, Švadlák, Luštinec, Chytráček, Janoušek, Vognar, Mach, Vondráček, Šimoníček

Do prvního domácího mistrovského utkání jsme šli s odhodláním získat první body do tabulky. A hned v úvodní minutě jsme si vypracovali první šanci, Zahradník ale Pluháčka v hostující brance nepřekonal. To hosté z první své akce skórovat dokázali, za zády obránců najetý Luštinec svůj výpad zakončil střelou nad lapačku brankáře. Následně jsme přestáli bez větších problémů první oslabení zápasu a v 6. minutě dokázali vyrovnat. Na zadní mantinel nahozený kotouč jsme dojeli jako první a po následné kombinaci zakončoval na brankovišti volný Jušta. V 10. minutě jsme stav otočili ve svůj prospěch, Sajd našel kříženým pasem ve středním pásmu najetého Vika, ten upláchl obránci a svůj výpad zakončil uvedeným blafákem. V dalším průběhu pokračovala rychlá hra v podání obou týmů, ale žádná akce se nepovedla dotáhnout do zdárného konce.
V úvodu druhé třetiny jsme hned v první minutě zahodili obrovskou příležitost po zisku kotouče v útočném pásmu. Ve 25. minutě se v oslabení dostal do úniku Šeda, již se radoval ze vstřelené branky, ale kotouč za brankovou čarou rozhodčí neviděli. Hostům nelze upřít snaha, ale do žádných výrazných šancí jsme je ani v oslabeních nepouštěli a co prošlo na branku, tak s tím si Petrů poradil. My jsme si také nějaké náznaky šancí dokázali vypracovat, ale v koncovce jsme si nepočínali bezchybně. Po gólu volala hlavně šance ze 35. minuty, kdy se objevili osamoceni před hostující brankou Drašnar s Juštou, ale druhý jmenovaný branku netrefil.
Do třetí třetiny jsme si přenesli velkou část početní výhody po vyloučení hostujícího hráče, v největší šanci trefil Zahradník střelou z kruhu pouze spojnici tyček. Prosadil se až po ukončení přesilovky třetí útok, po vyhraném buly a střele mimo v podání Dittricha se k odraženému kotouči od zadního mantinelu dostal Menyhárt a pro něj nebyl problém z brankoviště zakončit. Následně jsme nedokázali několik nadějně vypadajících akcí, ujala se až přesilovková akce v 54. minutě, kdy Netušil z kruhu netrefil branku, ale od zadního mantinelu odražený kotouč dorazil za brankáře volný Šeda. Tříbrankové vedení do závěru vypadalo jako dostatečné, ale v 58. minutě jsme si to sami zkomplikovali po zbytečném vyloučení. Hosté se odhodlali ke hře bez brankáře a Chaloupka střelou od modré skrze clonu trefil přesně. A za okamžik jsme byli opět posláni do oslabení, to využil již po 3 vteřinách střelou z mezikruží do horního růžku Šimoníček. V závěrečné minutě byli na trestnou lavici posláni hráči na každé straně, hosté se opět odhodlali ke hře bez brankáře, ale tentokrát vybojoval ve středním pásmu kotouč Wolf a následně rozhodl do prázdné branky o zisku prvních bodů do tabulky.
Ohlasy trenérů

Jaroslav Kudrna, trenér mužstva:
Myslím si, že se dnešní hokej musel přítomným divákům líbit. Hlavně děkujeme našim příznivcům, že přišli a snad je náš dnešní výkon navnadil aby dorazili i příště a snad i ve větším počtu. Za vítězství a první body do tabulky jsme samozřejmě rádi. Klukům bych chtěl poděkovat za předvedený výkon, který se blížil tomu co chceme hrát a jak by měl náš hokej vypadat. Samotný závěr jsme si trochu zkomplikovali, ale bylo to atraktivní pro lidi a k hokeji to patří.

19. 3. 2023 - 18:55
Memoriál Josefa Verfla - Starší žáci
29. 1. 2023 - 15:10
MŽ+SŽ - Přátelák v Bydžově
Nově sestavený tým MŽ+SŽ (ročníky 2010+2011+2012). Kluci dnes spolu poprvé hráli v Novem Bydžově a vezou výhru 9:5! Šlo o nominační zápas na plánovaný turnaj v Italii. Předvedli super týmový a bojovný výkon. Gratulujeme! Více na https://www.facebook.com/SKTrebechoviceHokej/
20. 3. 2022 - 18:42
MŽ v závěru sezóny
Mladší žáci měli konec hokejové sezóny extrémně nabitý. Kluci ročníku 2010 odehráli sérii tří přátelských zápasů (2x Choceň a 1x Jaroměř), ve kterých se snažili vymanit se z role "těch druhých" v zápasu MŽ. Zápasy jsme sice nevyhráli, ale kluci předvedli velmi dobrý výkon. V sobotu pak tým složený z 2010 a 2011 zápas proti Rychnovu, který měl výrazně hráčů ročníku 2009. Tento zápas se hodně nepovedl a "padli" jsme 4:14. Hned v neděli jsme vyrazili do Rychnova znovu, tentokrát na turnaj tří (Rychnov, Bydžov, Třebechovice). Na zápas nás již posílili kluci ročníku 2009 a předvedená hra byla dramaticky lepší. První dvoj zápas s Rychnovem jsme vyhráli a po obědě jsme nastoupili k druhému dvojzápasu s Bydžovem. Zápas byl emocemi ještě více vybuzený a první půlku jsme vyhráli díky vyrovnávacímu gólu 75s před koncem a 32s do konce jsme rozhodli o výhře. Druhá půlka se vyvíjela obdobně, jen v závěru jsme v powerplay tentokrát padli. Po hokejové části následovala část v tělocvičně, kde kluci dominovali a díky skvělému výkonu odvážejí z Rychnova pohár pro vítěze turnaje. Gratulujeme moc všem, výkon je příslibem do příští sezóny, kdy se kluci přesouvají do kategorie Starší žáči. Za celou sezónu děkujeme za trenérský tým i všem rodičům za jejich přístup, podporu a trpělivost.
25. 1. 2023 - A tým

Druhý zápas osmifinále zvládla lépe Chrudim a srovnala stav série

22. 1. 2023 - A tým

Úvodní bod v osmifinále vezeme pod Oreb

20. 1. 2023 - Klub

PLAY-OFF krajské ligy hokeje 2023

17. 1. 2023 - Mládež

​ŠKOLIČKA BRUSLENÍ V TŘEBECHOVICÍH POD OREBEM