Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
Krajská liga mužů:
11.12.2022 - A tým

V Poličce se utkání bohužel nedohrálo

Krajská liga Královéhradeckého a Pardubického kraje
neděle 11. 12. 2022 od 17:00
1:6

0:1, 1:5

Statistiky zápasu

Branky a nahrávky: 21. Nečas - 20. Netušil (Menyhárt), 22. Javůrek (Kellner, Sajdl), 23. Wolf (Drašnar T.), 23. Netušil (Mlateček, Vaněk), 25. Jušta (Drašnar T., Kostka), 32. Kostka (Wolf, Sajdl)

Vyloučení: 0:1
Využití: 0:0
Oslabení: 0:0

Rozhodčí: Vrba - Kalous, Kalina

Střely na branku: 15:23

Diváků: 115

Sestavy

HC Spartak Polička

Klička - Máša, Prokopec, Boštík, Nunvář, Elis - Tobiáš, Pazourek, Martinů, Vondra, Malenovský, Šerejch, Krajíček, Zobač, Nečas

SK Třebechovice pod Orebem
Vaněk - Hanousek, Kostka, Plíhal, Mlateček, Dittrich, Souček - Wolf, Drašnar T., Jušta - Netušil, Zahradník, Menyhárt - Sajdl, Kellner, Javůrek

V úvodu utkání jsme bez větších potíží přestáli první oslabení a poté byli aktivnějším týmem. Bohužel v koncovce jsme byli nepřesní a na brankovišti nedůrazní a tak i domácí hráči začali mít útočné choutky. V 10. minutě jsme neproměnili další závar před domácím brankářem a následně propadli v útočném pásmu, rychlý výpad a přečíslení zakončil domácí hráč naštěstí pouze do tyčky. Na úvodní branku jsme tak čekali až do poslední vteřiny první třetiny, to se po kombinaci v útočném pásmu trefil z brankoviště Netušil.
Úvodní minuta druhé třetiny přinesla naši chybu při rozehrávce na vlastní modré, Nečas svůj výpad zakončil povedeným blafákem. Ve 22. minutě jsme po naší další neproměněné šanci nechali ujet do brejku domácího hráče, tentokrát si důležitý zákrok připsal Vaněk. Po rozehrání se ujala akce třetího útoku, přečíslení využil Javůrek. Za půl minuty nato našel Drašnar zpoza branky volného Wolfa před brankou a ten střelou z první zavěsil. Za dalších 31 vteřin si na útočnou modrou najel Netušil, natlačil se před obránce a svůj výpad zakončil pod horní tyčku domácí branky. Ve 25. minutě již indisponovaného brankáře překonal po nabídce před branku Jušta střelou z první k tyčce branky. Ve 29. minutě Wolf pronikl do pásma, jeho střela z kruhu skončila na tyčce domácí branky, z následné akce zakončil Hanousek z brankoviště nohou a branka nemohla být uznána. Ve 32. minutě zůstal na modré čáře volný Kostka, jeho střela skončila v horním růžku branky. A to bylo pro toto utkání vše, co jsme mohli vidět. Domácí brankář Klička již dále pokračovat z důvodu zranění nemohl a jelikož náhradní brankář nebyl k dispozici a žádný z hráčů se neuvolil obléct brankářskou výstroj a utkání dochytat, tak nezbylo než zápas ukončit. O výsledku a osudu utkání tak rozhodne STK.


Ohlasy trenérů

Jaroslav Kudrna, trenér mužstva:
Takovéto věci se naštěstí na hokeji moc nestávají a asi jsem nikdy nezažil, aby se utkání nemohlo dohrát. Samozřejmě mě to trochu štve, že domácí hráči nechtěli zápas dohrát a nenašel se nikdo, kdo by zraněného brankáře zastoupil. V první třetině jsme neproměnili několik šancí, nakonec se ujala akce až v poslední vteřině. Ve druhé třetině, tedy v té desetiminutovce co se hrálo, nám to tam napadalo, ale spíše už to byla otázka jak dlouho se ještě bude hrát.

19. 3. 2023 - 18:55
Memoriál Josefa Verfla - Starší žáci
29. 1. 2023 - 15:10
MŽ+SŽ - Přátelák v Bydžově
Nově sestavený tým MŽ+SŽ (ročníky 2010+2011+2012). Kluci dnes spolu poprvé hráli v Novem Bydžově a vezou výhru 9:5! Šlo o nominační zápas na plánovaný turnaj v Italii. Předvedli super týmový a bojovný výkon. Gratulujeme! Více na https://www.facebook.com/SKTrebechoviceHokej/
20. 3. 2022 - 18:42
MŽ v závěru sezóny
Mladší žáci měli konec hokejové sezóny extrémně nabitý. Kluci ročníku 2010 odehráli sérii tří přátelských zápasů (2x Choceň a 1x Jaroměř), ve kterých se snažili vymanit se z role "těch druhých" v zápasu MŽ. Zápasy jsme sice nevyhráli, ale kluci předvedli velmi dobrý výkon. V sobotu pak tým složený z 2010 a 2011 zápas proti Rychnovu, který měl výrazně hráčů ročníku 2009. Tento zápas se hodně nepovedl a "padli" jsme 4:14. Hned v neděli jsme vyrazili do Rychnova znovu, tentokrát na turnaj tří (Rychnov, Bydžov, Třebechovice). Na zápas nás již posílili kluci ročníku 2009 a předvedená hra byla dramaticky lepší. První dvoj zápas s Rychnovem jsme vyhráli a po obědě jsme nastoupili k druhému dvojzápasu s Bydžovem. Zápas byl emocemi ještě více vybuzený a první půlku jsme vyhráli díky vyrovnávacímu gólu 75s před koncem a 32s do konce jsme rozhodli o výhře. Druhá půlka se vyvíjela obdobně, jen v závěru jsme v powerplay tentokrát padli. Po hokejové části následovala část v tělocvičně, kde kluci dominovali a díky skvělému výkonu odvážejí z Rychnova pohár pro vítěze turnaje. Gratulujeme moc všem, výkon je příslibem do příští sezóny, kdy se kluci přesouvají do kategorie Starší žáči. Za celou sezónu děkujeme za trenérský tým i všem rodičům za jejich přístup, podporu a trpělivost.
25. 1. 2023 - A tým

Druhý zápas osmifinále zvládla lépe Chrudim a srovnala stav série

22. 1. 2023 - A tým

Úvodní bod v osmifinále vezeme pod Oreb

20. 1. 2023 - Klub

PLAY-OFF krajské ligy hokeje 2023

17. 1. 2023 - Mládež

​ŠKOLIČKA BRUSLENÍ V TŘEBECHOVICÍH POD OREBEM