Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
Krajská liga mužů:
05.10.2022 - A tým

V Nové Pace jsme první body nevybojovali

Krajská liga Královéhradeckého a Pardubického kraje
středa 5. 10. 2022 od 18:00
6:3

1:2, 4:0, 1:1

Statistiky zápasu

Branky a nahrávky: 3. Hnik (Kindyshev, Malík), 24. Horyna (Kotyza, Hric), 26. Horyna (Kotyza, Hric), 35. Gutsu (Hnik, Malík), 39. Kindyshev (Hnik, Malík), 58. Hric (Nevyhoštěný) - 4. Jušta (Drašnar T.), 9. Drašnar T., 52. Veselý (Drašnar T.)

Vyloučení: 8:7 navíc Zahradník, Vaněk (TE) 10 min. OT
Využití: 2:1
Oslabení: 0:0

Rozhodčí: Machač - Boček, Rezek

Střely na branku: 33:39

Diváků: 158

Sestavy

BK Nová Paka

Bouška – Kotyza, Najman, Suvorov, Fišar, Pekárek, Leder – Hric, Horyna, Kindyshev, Hnik, Malík, Gutsu, Nevyhoštěný, Lejdar, Vrba, Rossokha, Sobchenko

SK Třebechovice pod Orebem
Petrů - Veselý, Kostka, Plíhal, Souček - Wolf, Drašnar T., Jušta - Hanousek Zahradník, Sajdl - Dittrich, Drašnar J., Javůrek

Do druhého soutěžního zápasu vstoupil lépe domácí favorit a již ve 3. minutě se ujal vedení, když se k vyraženému kotouči před brankou dostali 3 osamoceni domácí hráči a pro Hnika nebyl problém zakončit do opuštěné branky. Kde ale byla obrana? Ihned po rozehrání jsme ale dokázali srovnat stav na 1:1, tentokrát se kotouč příhodně odrazil na hůl volného Jušty a ten uklízel do poloprázdné branky. V 9. minutě jsme se ujali vedení po rychlém výpadu do útočného pásma, kdy z levého kruhu střílel přesně do protilehlého růžku branky T. Drašnar. V dalším průběhu třetiny si oba týmy vypracovaly pár náznaků, ale do žádné vyložené šance se ani jeden tým nedostal.
Co napsat ke druhé třetině? Snad jen to, že jsme nedokázali proměnit jasné šance a domácí otočili stav ve svůj prospěch po proměnění dvou přesilovek Horynou. Nejdříve se trefil ve standardní přesilovce, když se k němu s patřičnou dávkou štěstí odrazil kotouč od obránce a následně využil dvojnásobnou výhodu početního stavu střelou z pravého kruhu. O výrocích HR si můžeme myslet co chceme, fakt ale je ten, že jsme nedokázali proměnit ani dvě situace, kdy na naše hráče zívala prázdná branka. Ve 35. minutě Gutsu využil naše propadnutí v útočném pásmu po další naší nevyužité šanci, stejně si počínal ve 39. minutě Kindyshev, který také využil rychlý výpad do našeho pásma.
V závěrečné třetině si domácí hlídali svůj náskok, my jsme pokračovali v neproměňování vypracovaných šancí. A když už ve 47. minutě na sklonku početní výhody trefil Wolf horní růžek branky, tak asi jediný kdo to na stadionu neviděl byl pan rozhodčí. Další početní výhodu jsme již využili bez nějakých diskuzí, přečíslení využil svojí první brankou v dresu SK ve svém prvním mistrovském zápase junior Veselý. V 58. minutě definitivně o zisku bodů rozhodl střelou z kruhu zcela volný Hric. A v samotném závěru se sirénou trochu symbolicky trefil J. Drašnar tyčku domácí branky.


Ohlasy trenérů

Jaroslav Kudrna, trenér mužstva:
Dnes jsme viděli klasický hokej krajské úrovně, kdy to bylo nahoru - dolů. Soupeř byl ale efektivnější a šikovnější v zakončení a proto zaslouženě bere všechny body. Náš výkon i přes komplikace se sestavou byl o něco lepší než v posledních utkáních, ale i tutové šance jsme neproměnili a klid v koncovce nám ještě chybí.

19. 3. 2023 - 18:55
Memoriál Josefa Verfla - Starší žáci
29. 1. 2023 - 15:10
MŽ+SŽ - Přátelák v Bydžově
Nově sestavený tým MŽ+SŽ (ročníky 2010+2011+2012). Kluci dnes spolu poprvé hráli v Novem Bydžově a vezou výhru 9:5! Šlo o nominační zápas na plánovaný turnaj v Italii. Předvedli super týmový a bojovný výkon. Gratulujeme! Více na https://www.facebook.com/SKTrebechoviceHokej/
20. 3. 2022 - 18:42
MŽ v závěru sezóny
Mladší žáci měli konec hokejové sezóny extrémně nabitý. Kluci ročníku 2010 odehráli sérii tří přátelských zápasů (2x Choceň a 1x Jaroměř), ve kterých se snažili vymanit se z role "těch druhých" v zápasu MŽ. Zápasy jsme sice nevyhráli, ale kluci předvedli velmi dobrý výkon. V sobotu pak tým složený z 2010 a 2011 zápas proti Rychnovu, který měl výrazně hráčů ročníku 2009. Tento zápas se hodně nepovedl a "padli" jsme 4:14. Hned v neděli jsme vyrazili do Rychnova znovu, tentokrát na turnaj tří (Rychnov, Bydžov, Třebechovice). Na zápas nás již posílili kluci ročníku 2009 a předvedená hra byla dramaticky lepší. První dvoj zápas s Rychnovem jsme vyhráli a po obědě jsme nastoupili k druhému dvojzápasu s Bydžovem. Zápas byl emocemi ještě více vybuzený a první půlku jsme vyhráli díky vyrovnávacímu gólu 75s před koncem a 32s do konce jsme rozhodli o výhře. Druhá půlka se vyvíjela obdobně, jen v závěru jsme v powerplay tentokrát padli. Po hokejové části následovala část v tělocvičně, kde kluci dominovali a díky skvělému výkonu odvážejí z Rychnova pohár pro vítěze turnaje. Gratulujeme moc všem, výkon je příslibem do příští sezóny, kdy se kluci přesouvají do kategorie Starší žáči. Za celou sezónu děkujeme za trenérský tým i všem rodičům za jejich přístup, podporu a trpělivost.
25. 1. 2023 - A tým

Druhý zápas osmifinále zvládla lépe Chrudim a srovnala stav série

22. 1. 2023 - A tým

Úvodní bod v osmifinále vezeme pod Oreb

20. 1. 2023 - Klub

PLAY-OFF krajské ligy hokeje 2023

17. 1. 2023 - Mládež

​ŠKOLIČKA BRUSLENÍ V TŘEBECHOVICÍH POD OREBEM