Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
Krajská liga mužů:
09.11.2019 - A tým

Třebechovičtí rozstříleli Jaroměř sedmi góly

Krajská liga mužů
neděle 20. 10. 2019 od 17:00
0:7

0:1, 0:4, 0:2

Statistiky zápasu

Branky a nahrávky: - 6. Drašnar J. (Hornyš P., Bartoň M.) 25. Zahradník T. 25. Šeda V. (Matouš M.) 26. Drašnar T. (Jušta J., Bartoň M.) 39. Bartoň M. (Hornyš P.) 57. Jušta J. (Hornyš P., Drašnar T.) 59. Kostka V. (Hanousek K.)

Rozhodčí: Šmika - Bednář, Runštuk

Vyloučení: 3:5 navíc Dittrich (TE) 10 min. OT Využití: 0:1 Oslabení: 0:0

Střely na branku: 26:29 Diváci: 100
V první třetině se hrál oboustranně opatrný hokej, bez výrazných brankových příležitostí. O něco málo jsme byli ale aktivnějším týmem a hlavně jsme dokázali proměnit hned první výhodu přesilové hry. V 6. minutě tečoval J. Drašnar před brankou nahození Hornyše od modré mimo dosah brankáře Prokše. Domácím jsme v této části nabídli tři početní výhody, Petrů ale všechny jejich náznaky šancí zlikvidoval.

Ve druhé části jsme získali rozhodující náskok během pouhých 45 vteřin, ve kterých jsme vstřelili 3 branky. Nejdříve zachytil rozehrávku domácích ve středním pásmu Zahradník a svůj následný výpad zakončil povedeným forhendovým blafákem. Za 19 vteřin se povedlo opět zachytit rozehrávku ve středním pásmu a rychlý výpad do útočné třetiny zakončoval Beránek do odryté branky. Do domácí branky šel Vacek, ale ještě než se stačil rozkoukat, tak lovil kotouč ze své sítě, přečíslení v útočné třetině využil z brankoviště T. Drašnar. Ve 39. minutě si do útočné třetiny nabruslil Bartoň, byl bez dozoru ponechám obkroužit celou třetinu a najet do střelecké pozice mezi kruhy, čehož využil ke střele do horního růžku za Vackem.
Ve třetí třetině se zápas již víceméně dohrával. Otázkou bylo zda udrží Petrů čisté konto a jestli se povede ještě nějaká akce dotáhnout do brankového konce. Obojí se povedlo! V 57. minutě po vyhraném vhazování v útočné třetině střílel od modré Hornyš a Jušta střelu tečoval těsně před brankářem. V 59. minutě se ujala ještě střela od modré v podání Kostky skrze clonící hráče před brankou. A protože Petrů v brance zneškodnil několik nebezpečných střel domácích hráčů a připsal si čisté konto a zároveň několik hráčů konečně protrhlo svoji střeleckou smůlu, bude mít týmový pokladník dost práce.

Ohlasy trenérů

Josef Lochman, trenér mužstva:
Dnes jsme předvedli disciplinovaný výkon po celé utkání a hlavně jsme ovládli střední pásmo, kde jsme měli s domácím týmem vždy největší problém. Poděkování za předvedený výkon zaslouží celý tým, hráči do puntíku dodržovali stanovenou taktiku. Vyzdvihnout ale musím hlavně hráče, kteří zaskočili za absentující spoluhráče v obraně a popasovali se s tím na nezvyklém postu na výbornou.