Střelecké dostihy v závěrečné části a povinné tři body do tabulky

středa 13. 11. 2019 od 18:00
4:13

0:2, 0:5, 4:6

Branky a nahrávky: 41. Rejchrt, 47. Vencl (Ježík), 59. Krištof (Vencl, Ježík), 59. Rejchrt (Krištof) - 6. Wolf J. (Jušta J.) 8. Matouš M. (Zahradník T., Beránek M.) 27. Jušta J. (Filip D., Wolf J.) 28. Beránek M. (Hornyš P.) 29. Wolf J. (Menyhárt O.) 33. Zahradník T. (Beránek M.) 35. Menyhárt O. (Jušta J.) 43. Zahradník T. (Beránek M.) 52. Hornyš P. (Matouš M.) 60. Beránek M. (Matouš M., Zahradník T.) 60. Hornyš P. (Filip D., Jušta J.) 60. Filip D. (Wolf J.) 60. Wolf J. (Jušta J.)

Rozhodčí: Pecha - Řezníček, Ivančic
Vyloučení: 3:1 navíc TS (SEM) a TS (TE) Využití: 0:0 Oslabení: 0:0

Střely na branku: 16:61 Diváci: 60
Již od úvodního vhazování jsme soupeře zatlačili soupeře do defenzívy, na první branku jsme si ale počkali až do 6. minuty kdy se Wolf prosadil dorážkou z brankoviště. V 8. minutě se nejdříve Beránek trefil do tyčky, následně přečíslení využil Matouš střelou přesně k tyčce z té správné strany. A jelikož i nadále jsme trefovali tyčky a byli nedůslední v koncovce, tak jsme po první třetině měli "pouze" dvoubrankový náskok.

Ve druhé třetině byla naše převaha ještě znatelnější, domácí se vůbec nedostávali do útočné třetiny a Lochman v hostující brance jen z povzdálí kontroloval počínání svých spoluhráčů. Na 3:0 zvyšoval ve 27. minutě dorážkou z brankoviště Jušta, za další minutu Hornyšovu střelu uklízel do prázdné branky Beránek. Mezitím se taky ke slovu mohli dostat domácí, kteří dostali výhodu trestného střílení, pokus Vencla svojí širokou holí zneškodnil Lochman. Ve 29. minutě Menyhárt zadovkou předložil před prázdnou branku nabídku pro Wolfa a ten jednoduše skóroval. Ve 33. minutě to bylo již 6:0, po sérii střel na domácí branku se trefil Zahradník. Ve 35. minutě si v přečíslení zakombinovali do prázdné Jušta a Menyhárt a ukončili tak působení Mráčka v domácí brance.
Do závěrečné třetiny jsme vstoupili velmi laxně a nabídli semechnickým spoustu přečíslení a samostatných úniků. Ti využili hned ten první ve 41. minutě, po buly v útočné třetině unikl Rejchrt a trefil se přesně mezi nohy brankáře. Ve 43. minutě zafungovala opět kombinace prvního útoku, do prázdné zakončoval Zahradník. V následující minutě byl v jasné šanci faulován Šeda a i nám byla poskytnuta výhoda trestného střílení, sám faulovaný ale svůj pokus do úspěšného finiše dotáhnout nedokázal. Ve 47. minutě si za záda obrany najel Vencl, u kotouče byl dříve než brankář Lochman a následně uklízel do opuštěné branky. V 52. minutě se do rychlé kombinace zapojil i obránce Hornyš a z brankoviště dorážel na 2:9 z pohledu domácího týmu. Od této chvíle jsme mohli sledovat přetahovanou o to, kdo nevsítí desátou branku aby nemusel přispět do týmové pokladny. A že těch adeptů bylo spousta! Nicméně v 59. minutě jsme nechali domácí zkorigovat stav, nejdříve se po přečíslení z dorážky trefil Krištof a za 29 vteřin poté z mezikruží Rejchrt. V poslední minutě již nemohl odmítnout zakončení do prázdné Beránek a vstřelil tu "obávanou" desátou branku. To odšpuntovalo střelecké hody na závěr, kdy během dalších 40-ti vteřin padli další tři branky. Nejdříve se z mezikruží do víka trefil Hornyš, vzápětí ho napodobil Filip a těsně před koncem ještě Wolf tečí před brankářem završil svůj hattrick.

Soupeře jsme od začátku přehrávali a dokázali to postupem času vyjádřit i brankově. Do třetí třetiny jsme nastoupili až moc uvolněně a umožnili domácím výsledek korigovat.