Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
Krajská liga mužů:
12.10.2022 - A tým

Středeční branková nadílka v Opočně

Krajská liga Královéhradeckého a Pardubického kraje
středa 12. 10. 2022 od 18:00
5:13

1:2, 1:4, 3:7

Statistiky zápasu

Branky a nahrávky: 20. Dudadík (Burdych), 23. Petr (Dudadík, Čapek), 43. Dudadík, 45. Polej TS, 45. Daňo (Petr) - 14. Veselý, 15. Jušta (Kostka, Drašnar T.), 21. Netušil (Jušta), 24. Javůrek, 27. Wolf (Jušta, Drašnar T.), 31. Netušil, 46. Jušta (Drašnar. T., Wolf), 51. Drašnar T. (Kostka, Wolf), 52. Šeda (Menyhárt, Netušil), 53. Netušil (Menyhárt), 58. Drašnar T. (Jušta), 59. Netušil, 60. Drašnar T. (Jušta, Wolf)

Vyloučení: 8:8
Využití: 1:3
Oslabení: 0:0

Rozhodčí: Pecha - Kynčl, Vodička

Střely na branku: 34:64

Diváků: 100

Sestavy

HC Opočno

Kulich - Burdych, Kubíček, Daňo, Franc, Kulhánek - Dudadík, Dunda, Janda, Mlateček, Koudelka, Čapek, Petr, Polej, Škrabal, Mervart

SK Třebechovice pod Orebem
Vaněk - Veselý, Kostka, Hanousek, Mlateček, Kellner, Souček - Wolf, Drašnar T., Jušta - Netušil, Menyhárt, Šeda - Vik, Drašnar J., Javůrek

Hned od úvodního vhazování jsme aktivní hrou získali uzemní a střeleckou převahu. Vyjádřit ji ke vstřelení branky se povedlo až ve 14. minutě, kdy v přesilovce našlápl po levém mantinelu z vlastní třetiny Veselý a svůj výpad zakončil střelou z kruhu kterou překvapil Kulicha. Také druhou výhodu přesilové hry jsme dokázali zužitkovat, kombinaci v pásmu zakončoval střelou do horního růžku Jušta. Domácí tým se brankově prosadil až ve 20. minutě, kdy střela od modré v podání Dudadíka zapadla k tyčce Vaňkovi branky.
V nástupu do druhé třetiny jsme se opět prosadili, po zisku kotouče v útočném pásmu zůstal mezi kruhy neobsazený Netušil a trefil přesně horní růžek. Ve 23. minutě využili také domácí výhodu o jednoho muže, nedůrazně pokrytý Petr před brankou zakončil přesně k tyčce. V následující minutě jsme měli zpět dvoubrankové vedení, Javůrek vybojoval kotouč v útočné třetině a nadvakrát domácího brankáře překonal. Ve 27. minutě jsme viděli další branku, těžkou přihrávku zpoza branky dokázal mezi kruhy volný Wolf zpracovat a zavěsil do volného růžku. Půltucet branek v domácí síti padl v polovině utkání, kdy jsme se po ukončeném oslabení dostali do úniku a přečíslení, zakončení na sebe vzal Netušil. Následně hráli oba týmy pár přesilovek, ale žádná akce se již do stavu skóre nepromítla.
Čtyřbrankový náskok do třetí třetiny vypadal jako dostatečný, ale vstup do této části se nám hrubě nepovedla. Ve 43. minutě jsme nedokázali dostat kotouč z pásma, po střele mimo tři tyče se kotouč odrazil od mantinelu na hůl Dudadíka, ten se trefil z první přesně pod horní tyčku. Ve 45. minutě bylo proti nám nařízeno trestné střílení, Polej svůj nájezd zakončil střelou nad lapačku Vaňka. A hned po rozehrání jsme ustoupili na modré a nechali Daňa bez dozoru vystřelit, jeho střela zapadla přesně do horního růžku. Rázem to bylo opět pouze o jednu branku a bylo zaděláno na drama. V následující minutě jsme nejdříve promarnili šanci po přečíslení, ale z pokračující akce se dorážkou pod horní tyčku trefil přesně Jušta. Uklidnění do poslední desetiminutovky přinesla další proměněná přesilovka, to se prosadil mezi kruhy volný T. Drašnar. V 52. minutě se po rychlém výpadu do útočného pásma ujala akce druhého útoku, mezi nohy brankáře zakončoval Šeda. V další akci se i přes faul prosadil Netušil a k velké radosti přítomného pokladníka týmu završil jednak svůj hattrick a zároveň vstřelil i populární desátou branku v utkání. V samotném závěru jsme vstřelil další tři branky. Nejdříve po přečíslení 2 na 1 trefil Jušta spojnici tyček, T. Drašnar měl následně snadnou dorážku. V 59. minutě vypíchl na útočné modré kotouč Netušil a bezmocného Kulicha v domácí brance vymíchal. A 20 vteřin před koncem se ujala ještě jedna rychlá akce, po kombinaci uklízel do prázdné branku T. Drašnar a i on zapsal hattrick.
Ohlasy trenérů

Jaroslav Kudrna, trenér mužstva:
Dnes jsme divákům předvedli, jak se skoro rozhodnuté utkání dá ještě zdramatizovat a pak zase během pár minut rozhodnout. Přítomní diváci si asi přišli na své, ale výpadek z úvodu třetí třetiny budiž varováním, že se musí hrát na 100% po celé utkání. Celkově jsme byli ale lepším týmem a vyhráli jsme naprosto zaslouženě a hráči za to zaslouží poděkování a pochvalu.