Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
Krajská liga mužů:
06.10.2019 - A tým

Solidní výkon v Novém Bydžově body nepřinesl

Krajská liga mužů
neděle 6. 10. 2019 od 17:00
4:1

0:0,2:0,2:1

Statistiky zápasu

21. Šuvara (Jebavý), 40. Kubišta (Chára), 42. Jebavý (Štěpán), 60. Šuvara (Nedbal, Chára) - 43. Matouš M. (Drašnar T.)

Rozhodčí: Petr - Smola, Pechánek

Vyloučení: 5:3 Využití: 0:0 Oslabení: 0:0

Střely na branku: 35:41 Diváci: 220

Sestavy

Stadion Nový Bydžov

Veselý - Daňo, Kulhánek, Zmítko, Nedbal, Štěpán, Mádle - Kubišta, Hladík, Černý, Hlaváček, Jebavý, Eis, Chára, Šuvara, Divíšek

SK Třebechovice pod Orebem
Petrů T., Souček D., Kostka V., Dittrich M., Marša K., Hornyš P., Hanousek K., Beránek M., Bartoň M., Šeda V., Wolf J., Filip D., Menyhárt O., Drašnar J., Drašnar T., Jušta J., Matouš M.
Již od prvního vhazování jsme sledovali poměrně vyrovnaný a svižný hokej s řadou střeleckých příležitostí na obou stranách, ale oba brankáři byli bezchybní. A když už se ve 14. minutě Bartoňova střela z pravého kruhu dostala za domácího brankáře, tak ho zastoupila spojnice tyček.

Z vyrovnaného souboje bez bodu, rozhodla produktivita domácích

Již od prvního vhazování jsme sledovali poměrně vyrovnaný a svižný hokej s řadou střeleckých příležitostí na obou stranách, ale oba brankáři byli bezchybní. A když už se ve 14. minutě Bartoňova střela z pravého kruhu dostala za domácího brankáře, tak ho zastoupila spojnice tyček.
V úvodu druhé třetiny se dostal domácí tým do vedení, naše propadnutí v útočné třetině a následný rychlý protiútok zakončil s notnou dávkou štěstí Šuvara. I nadále byl k vidění solidní hokej, kdy se akce přelévaly od jedné brance k druhé a kdy se oba brakáři ve svých brankách měli co ohánět a řešit řadu ošemetných příležitostí. Do naší asi největší šance se dostal ve 31. minutě T. Drašnar, ale tváří v tvář s brankářem Veselým neuspěl. Ve 40. minutě jsme nedostali kotouč z obrané třetiny, možná i zásluhou neodpískaného faulu a zkušený střelec Kubišta toho okamžitě využil ke zvýšení domácího náskoku.
Třetí třetinu zahájili lépe opět domácí, ve 42. minutě jsme nechali bez dozoru ve vlastní třetině Jebavého a jeho bekhendová střela z kruhu překvapila brankáře Petrů. Ve 43. minutě jsme se konečně brankově prosadili i my, zachycená rozehrávka na útočné modré a následná střela Matouše zpoza obránce překvapila do té doby bezchybného Veselého v domácí brance. Ve 49. minutě měl domácí brankář větší štěstí, Wolfova střela orazila pouze horní tyčku. V následující minutě zazněla konstrukce branky i na druhé straně, následený závar přinesl branku která ale nemohla být uznána jelikož byla do posunuté branky. V samotném závěru nás domácí tým do tlaku již nepustil, naopak v 60. minutě na brankovišti tečoval mimo dosah brankáře nahození od pravého mantinelu Šuvara a uzavřel tak střelecký účet zápasu.

Martin Klemenc, trenér mužstva:
Z naší strany podstatně povedenější utkání než v prvním kole. I když to z výsledku nevypadá, vyrovnaný souboj s šancemi na obou starách, ale soupeř byl v koncovce klidnější a přesnější. Bohužel rozhodující druhou a třetí branku jsme obdrželi po faulech na naše hráče v obraném pásmu (faul kolenem a vysoká hůl), to se pak takto vyrovnané utkání těžko obrací.

Ohlasy trenérů

Martin Klemenc, trenér mužstva:
Z naší strany podstatně povedenější utkání než v prvním kole. I když to z výsledku nevypadá, vyrovnaný souboj s šancemi na obou stranách, ale soupeř byl v koncovce klidnější a přesnější. Bohužel rozhodující druhou a třetí branku jsme obdrželi po faulech na naše hráče v obraném pásmu (faul kolenem a vysoká hůl), to se pak takto vyrovnané utkání těžko obrací.
23. 9. 2023 - 15:01
SŽ v Bydžově
22. 9. 2023 - 15:04
První branka sezóny, první výhra
18. 9. 2023 - 20:00
Přípravný zápas s Novým Městem zrušen
Plánované přátelské utkání A týmu s TJ Spartak Nové Město n.M. ve středu 20.9.2023 se na základě žádosti soupeře neodehraje.
10. 9. 2023 - A tým

Vítězná příprava na choceňském ledě

6. 9. 2023 - A tým

Úvodní přípravný zápas rozhodlo až prodloužení

26. 8. 2023 - Klub

Herní systém KLM 2023-2024

2. 2. 2023 - A tým

Ve vyrovnané osmifinálové sérii se nakonec radovali hráči Chrudimi