Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
Krajská liga mužů:
09.11.2019 - A tým

Šeda vystřelil proti Trutnovu druhý bod v prodloužení

Krajská liga mužů
středa 16. 10. 2019 od 18:00
4:3p

0:0, 2:1, 1:2 - 1:0

Statistiky zápasu

Branky a nahrávky: 25. Beránek M. (Zahradník T.) 35. Hornyš P. (Bartoň M., Beránek M.) 55. Dittrich M. (Zahradník T., Bartoň M.) 63. Šeda V. - 31. Klust (Špetla M.), 56. Vacek (Kozák), 59. Vacek (Klust)

Rozhodčí: Petr - Všetečka, Hofman

Vyloučení: 6:6 Využití: 1:2 Oslabení: 0:0

Střely na branku: 34:31 Diváci: 65

Sestavy

SK Třebechovice pod Orebem

Petrů T. - Bureš N., Kostka V., Seidl T., Menyhárt O., Hornyš P., Dittrich M. - Bartoň M., Zahradník T., Beránek M. - Wolf J., Filip D., Klemenc D. - Drašnar J., Drašnar T., Šeda V. - Jušta J.

HC Trutnov B
Škop - Zákravský, Kozák, Synek, Špetla M., Klust - Šimoníček, Tatar Jak., Cerman, Vacek, Tatar J., Špetla S.
V první třetině měl více ze hry hostujcí tým, ač hrál pouze v 11 hráčích byl směrem dopředu nebezpečnější. My jsme se potýkali s velkou nervozitou a nepřesnou rozehrávkou, nepomohla ani úvodní přesilovka v 6. minutě. Za celou třetinu jsme se dokázali dopracovat pouze ke 3 střelám na branku Škopa, to Petrů v domácí brance musel řešit řadu nebezpečných střel a šancí hostů.

Do druhé části jsme vstoupili s výhodou přesilové hry, připsali si i několik střel, ale využít ji ke vstřelené brance se nepovedlo. Naopak faul na unikajícího hráče hostí znamenal nařízené trestné střílení, Jakub Tatar svůj pokus brankově zakončit nedokázal. Ve 25. minutě jsme šli do vedení po jednoduché akci, střelu Zahradníka vyrazil Škop před sebe a k dorážce z předbrankového prostoru se dostal Beránek. V polovině utkání jsme byli posláni do tří a hosté tuto výhodu dokázali rychle proměnit ve vyrovnávací branku, volný Klust na modré čáře měl dostatek času si najet do lepší pozice a přesně zamířit. Ve 35. minutě jsme se opět ujali vedení, po nahrávce zpoza branky se střelou z první trefil přesně k protilehlé tyčce Hornyš. Ve 39. minutě se v přesilovce Trutnova otřásla branková konstrukce za brankářem Petrů, v následném protiútoku se tváří v tvář se Škopem neprosadil Jušta.
Kdo by čekal, že oslabená sestava hostí ve třetím dějství odpadne, tak by se zmýlil. Hosté dále bojovali o každý kotouč a každý náznak šance. V 55. minutě jsme využili přesilovou hru a zvýšili na dvoubrankový náskok, od modré využil clony před brankářem Dittrich. V 56. minutě se z pravého kruhu trefil přesně Vacek a bylo opět zaděláno na drama. V 59. minutě se v přesilovce k odraženému kotouči v mezikruží dostal Vacek a trefil se přesně pod horní tyčku domácí branky. V samotném závěru třetiny se hosté dopustili prohřešku o počtu lidí na ploše, tuto výhodu jsme ale využít k rozhodující trefě nedokázali.
V nastalém prodloužení hosté bez větších potíží přestáli zbytek přesilovky, ale v 63. minutě se proháčkoval až před brankáře Šeda a jeho pokus se s patřičnou dávkou štěstí dostal až za brankovou čáru.

Ohlasy trenérů

Martin Klemenc, trenér mužstva:
Bohužel jsme ztratili bod v utkání, kdy ještě 5 minut před koncem vedeme o dvě branky, to si už musíme pohlídat. V úvodu zápasu jsme se těžko prosazovali proti dobře organizované obraně soupeře. Od druhé části se náš výkon zlepšoval a postupně jsme se dostávali do více šancí než soupeř. I když nastalo v této činnosti určité zlepšení, stále jsme jich spoustu nevyužili, což nás stojí potřebné body.
23. 9. 2023 - 15:01
SŽ v Bydžově
22. 9. 2023 - 15:04
První branka sezóny, první výhra
18. 9. 2023 - 20:00
Přípravný zápas s Novým Městem zrušen
Plánované přátelské utkání A týmu s TJ Spartak Nové Město n.M. ve středu 20.9.2023 se na základě žádosti soupeře neodehraje.
10. 9. 2023 - A tým

Vítězná příprava na choceňském ledě

6. 9. 2023 - A tým

Úvodní přípravný zápas rozhodlo až prodloužení

26. 8. 2023 - Klub

Herní systém KLM 2023-2024

2. 2. 2023 - A tým

Ve vyrovnané osmifinálové sérii se nakonec radovali hráči Chrudimi