Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
Krajská liga mužů:
11.10.2019 - A tým

Potřetí už se třebechovičtí dočkali a poradili si se Semechnicí

Krajská liga mužů
středa 9. 10. 2019 od 18:00
7:1

1:0, 3:0, 3:1

Statistiky zápasu

Branky a nahrávky: 15. Matouš M. (Drašnar J.) 29. Wolf J. 38. Souček D. (Matouš M., Drašnar T.) 40. Drašnar J. (Drašnar T.) 46. Menyhárt O. (Drašnar J., Kostka V.) 48. Drašnar T. (Matouš M.) 57. Drašnar J. (Jušta J.) - 45. Čapek

Rozhodčí: Mertlík - Plodek, Winkler

Vyloučení: 8:12 navíc Seidl (TE) a Ježík (SEM) OT Využití: 4:1 Oslabení: 0:0
Střely na branku: 59:18 Diváci: 75

Sestavy

SK Třebechovice pod Orebem

Lochman P. - Souček D., Kostka V., Seidl T., Dittrich M., Bureš N., Hanousek K. - Drašnar J., Drašnar T., Matouš M. - Wolf J., Filip D., Klemenc D. - Beránek M., Bartoň M., Menyhárt O. - Jušta J.

Sokol Semechnice
Mráček - Zima, Krištof, Jičínský, Ježík - Vencl, Lukášek, Čapek, Cvejn, Bury, Halkička, Frýda, Rejchrt
Hned od prvního vhazování jsme měli výraznou územní a střeleckou převahu, bohužel dlouho bez brankové radosti. Hosté nestíhali v pohybu a dopouštěli se řady faulů a již ve 4. minutě nám nabídli výhodu dvojnásobné přesilové hry. Tu jsme ale využít nedokázali a tak jsme na první uklidňující branku čekali až do 15. minuty.

V další přesilovce zatáhl kotouč z vlastního pásma J. Drašnar a Matouš jeho nabídku před branku proměnil tečí mimo dosah brankáře Mráčka. V 16. minutě měl potvrzení náskoku na své holi Wolf, jeho střela se ale otřela pouze o horní tyčku.
Ani ve druhé části se obraz hry moc nezměnil, řada našich střeleckých příležitostí bez využití a ojedinělé protiútoky soupeře, kdy se alespoň trochu protáhl jinak promrzlý Lochman v domácí brance. Potvrzení náskoku jsme se dočkali ve 29. minutě, přesilovku proměnil střelou z pravého kruhu volný Wolf. Ve 38. minutě jsme po závaru v útočné třetině viděli další branku v hostující síti, z předbrankového prostoru se prosadil Souček. V samotném závěru třetiny, přesně 0.8 vteřiny před sirénou propálil J. Drašnar hostujícho brankáře střelou těsně za modrou.
Třetí třetina již neměla vůbec žádné tempo, hra byla rozkouskována řadou vyloučení na obou stranách a moc pohledných hokejových akcí jsme neviděli. Zato jsme viděli nepotrestaný nehezký faul na koleno Klemence a následnou bitku Seidla s Ježíkem, bez zjevného vítěze. Po dalším zbytečném faulu jsme hráli v oslabení 3 na 4, toho hosté využili ke snížení a ke vstřelení čestné branky, z brankoviště dostal kotouč za brankovou čáru Čapek. Ihned po rozehrání se dopustili faulu pro změnu hosté a nastalou přesilovku 4 na 3 využil jednoduchou dorážkou do prázdné branky Menyhárt. Ve 48. minutě měl podobně jednoduchou dorážku na brankovišti T. Drašnar. V 57. minutě jsme využili další nabídnutou výhodu přesilové hry, hostujícího brankáře nachytal střelou z pravého kruhu J. Drašnar a zakončil střelecký účet zápasu.

Ohlasy trenérů

Martin Klemenc, trenér mužstva:
Celý zápas jsem byli lepším týmem, soupeř hrozil pouze protiútoky po našich chybách a nepřesnostech. Naše hra byla upracovaná, chyběla lehkost a rozvaha při zakončení, opět jsme ještě nevyužili opravdu spousty šancí, ale jsme rádi, že jsme poprvé v sezóně bodovali, to byl náš cíl.