Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
Krajská liga mužů:
20.11.2022 - A tým

Na úvod nadstavby vítězně s Lanškrounem

Krajská liga Královéhradeckého a Pardubického kraje
neděle 20. 11. 2022 od 17:00
7:4

1:0, 5:2, 1:2

Statistiky zápasu

Branky a nahrávky: 10. Javůrek (Sajdl, Souček), 21. Wolf (Drašnar T.), 22. Zahradník (Netušil, Mlateček), 27. Netušil (Menyhárt, Mlateček), 30. Menyhárt, 39. Wolf (Drašnar T.), 50. Netušil (Mlateček) - 24. Drlík (Kužílek), 32. Švub (Pirkl), 48. Drlík (Šembera), 53. Markl (Pejcha)

Vyloučení: 2:3
Využití: 1:0
Oslabení: 0:0

Rozhodčí: Petr - Řezníček, Karlík

Střely na branku: 40:34

Diváků: 125

Sestavy

SK Třebechovice pod Orebem

Vaněk - Kellner, Kostka, Plíhal, Mlateček, Souček - Wolf, Drašnar T., Jušta - Netušil, Zahradník, Menyhárt - Sajdl, Drašnar J., Javůrek

TJ Orli Lanškroun
Řoutil - Pražák, Šlezingr, Marek, Nastoupil, Bureš, Kužílek - Švub, Dvořák, Kačerovský, Řehák, Janík, Pejcha, Drlík, Gildan, Šembera, Pirkl, Markl, Krč

V úvodu utkání jsme byli lehce nervózní a soupeř měl více ze hry. Do žádných velkých šancí se ale nedostal, v naší první velké šanci ze 3. minuty vychytal Juštu hostující brankář Řoutil. Postupně jsme se dostali do zápasu a hru vyrovnali. V 8. minutě vystihl Wolf hostující rozehrávku na útočné modré, ale i tentokrát Řoutil banku nepustil. Neuspěl až v 10. minutě, když po střele od modré se po dorážce na brankovišti do poloprázdné branky prosadil Javůrek. Po této brance jsme získali územní a střeleckou převahu, další úspěch jsme ale neviděli, jelikož jsme byli v koncovce nepřesní, nebo zasáhl hostující brankář.
V úvodu druhé třetiny jsme zvýšili své vedení, po vybojovaném souboji u hrazení střelu T. Drašnara tečoval mimo dosah brankáře Wolf. Ve 22. minutě jsme se opět prosadili, po pasu na útočnou využil přečíslení 2 na 1 z brankoviště Zahradník. Ve 25. minutě nám hosté poskytli výhodu dlouhé přesilovky 5 na 3, tu jsme zužitkovali ke vstřelení další branky. Po rychlé kombinaci ve třetině střílel Netušil z ostrého úhlu do prázdné branky. V polovině utkání jsem nejdříve neproměnili další šanci po rychlé souhře, ale k dorážce na brankovišti se dostal nedůrazně pokrytý Menyhárt a zvýšil již na 5:1. Hosté ale zbraně nesložili a ve 32. minutě snížili, když na vyhozený kotouč z vlastního pásma nejrychleji dobruslil Švub a trefil se přesně k tyčce Vaňkovi branky. Uklidňující branku vstřelil ve 39. minutě Wolf, když po zachycené rozehrávce ve středním pásmu využil souhru s T. Drašnarem.
Ve třetí třetině jsme výrazně slevili ze svého tempa a naopak hosté byli všude o krok dříve a vytvářeli si jednu střeleckou pozici za druhou. V této chvíli nás dlouho držel nad vodou brankář Vaněk. Ale ani on nemohl stačit na snížení ze 48. minuty, když po vyhraném souboji za brankou našel Šembera před brankou volného Drlíka a ten se střelou z první trefil přesně k tyčce. V 50. minutě udržel Mlateček útočnou modrou a poté našel mezi kruhy volného Netušila, jeho střela propadla hostujícímu brankáři za brankovou čáru. V 53. minutě jsme propadli na útočné modré, samostatný únik proměnil střelou nad lapačku Markl. Ve zbytku utkání se již žádný tým prosadit již nedokázal, všechny body do tabulky nadstavbové části tak zůstaly pod Orebem.

Ohlasy trenérů

Jaroslav Kudrna, trenér mužstva:
Po vcelku vyrovnané první třetině jsme v úvodu té druhé odskočili soupeři do tříbrankového náskoku a to se ukázalo jako rozhodující. Bohužel jsme se opět nevyvarovali spoustě chyb a hostujícímu týmu nabídli několik šancí. Hlavně ve třetí třetině nás ale podržel v rozhodujících chvílích brankář Vaněk a utkání jsme dovedli do úspěšného konce. Hrát se ale musí po celých 60 minut a být soustředěný na každé střídání, jinak se budou potřebné body sbírat velmi složitě.

19. 3. 2023 - 18:55
Memoriál Josefa Verfla - Starší žáci
29. 1. 2023 - 15:10
MŽ+SŽ - Přátelák v Bydžově
Nově sestavený tým MŽ+SŽ (ročníky 2010+2011+2012). Kluci dnes spolu poprvé hráli v Novem Bydžově a vezou výhru 9:5! Šlo o nominační zápas na plánovaný turnaj v Italii. Předvedli super týmový a bojovný výkon. Gratulujeme! Více na https://www.facebook.com/SKTrebechoviceHokej/
20. 3. 2022 - 18:42
MŽ v závěru sezóny
Mladší žáci měli konec hokejové sezóny extrémně nabitý. Kluci ročníku 2010 odehráli sérii tří přátelských zápasů (2x Choceň a 1x Jaroměř), ve kterých se snažili vymanit se z role "těch druhých" v zápasu MŽ. Zápasy jsme sice nevyhráli, ale kluci předvedli velmi dobrý výkon. V sobotu pak tým složený z 2010 a 2011 zápas proti Rychnovu, který měl výrazně hráčů ročníku 2009. Tento zápas se hodně nepovedl a "padli" jsme 4:14. Hned v neděli jsme vyrazili do Rychnova znovu, tentokrát na turnaj tří (Rychnov, Bydžov, Třebechovice). Na zápas nás již posílili kluci ročníku 2009 a předvedená hra byla dramaticky lepší. První dvoj zápas s Rychnovem jsme vyhráli a po obědě jsme nastoupili k druhému dvojzápasu s Bydžovem. Zápas byl emocemi ještě více vybuzený a první půlku jsme vyhráli díky vyrovnávacímu gólu 75s před koncem a 32s do konce jsme rozhodli o výhře. Druhá půlka se vyvíjela obdobně, jen v závěru jsme v powerplay tentokrát padli. Po hokejové části následovala část v tělocvičně, kde kluci dominovali a díky skvělému výkonu odvážejí z Rychnova pohár pro vítěze turnaje. Gratulujeme moc všem, výkon je příslibem do příští sezóny, kdy se kluci přesouvají do kategorie Starší žáči. Za celou sezónu děkujeme za trenérský tým i všem rodičům za jejich přístup, podporu a trpělivost.
25. 1. 2023 - A tým

Druhý zápas osmifinále zvládla lépe Chrudim a srovnala stav série

22. 1. 2023 - A tým

Úvodní bod v osmifinále vezeme pod Oreb

20. 1. 2023 - Klub

PLAY-OFF krajské ligy hokeje 2023

17. 1. 2023 - Mládež

​ŠKOLIČKA BRUSLENÍ V TŘEBECHOVICÍH POD OREBEM