Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
Krajská liga mužů:
02.10.2019 - A tým

Na úvod ligy těsná prohra s Novým Městem

Krajská liga mužů
středa 2. 10. 2019 od 18:00
1:2

1:1,0:0,0:1

Statistiky zápasu

Branky a nahrávky: 19. Šeda V. (Drašnar T.) - 13. Sedláček (Reichmann), 45. Reichmann (Sedláček, Lelka)

Rozhodčí: Machač - Všetečka, Hofman

Vyloučení: 10:7 navíc Zahradník 10 OT Využití: 1:1 Oslabení: 0:0

Střely na branku: 35:26 Diváci: 85

Sestavy

SK Třebechovice pod Orebem

Petrů T., Souček D., Kostka V., Dittrich M., Marša K., Seidl T., Hornyš P., Hanousek K., Drašnar J., Drašnar T., Šeda V., Wolf J., Filip D., Bartoň M., Menyhárt O., Zahradník T., Kudr J.

TJ Spartak Nové Město n.M.
Biegl - Mlateček. Dufek, Dostál, Krejcar, Vitebský - Rychtera, Chmelík, Veselý, Hudeček, Verner, Praus, Reichmann, Steklík, Lelka, Sedláček
V prvním kole KLM jsme přivítali tým Nového Města, se kterým jsme sehráli vítězný zápas v rámci přípravného turnaje. Dnes to ale byl zcela jiný tým a předvedl také zcela jiný výkon. Nicméně v první třetině to byl hlavně souboj domácích střelců s brankářem Bieglem, ze kterého vyšel lépe hostující brankář.

Nepovedený vstup do sezóny na domácím ledě

V prvním kole KLM jsme přivítali tým Nového Města, se kterým jsme sehráli vítězný zápas v rámci přípravného turnaje. Dnes to ale byl zcela jiný tým a předvedl také zcela jiný výkon. Nicméně v první třetině to byl hlavně souboj domácích střelců s brankářem Bieglem, ze kterého vyšel lépe hostující brankář. Novoměstský tým se do hry dostal zásluhou naší nedisciplinovanosti, kdy jsem jim nabídli několik za sebou jdoucích výhod přesilovek, krátce i tří proti pěti. Tu jsme sice přestáli bez úhony, ale v další výhodě již hosté udeřili, Sedláček tečoval před brankou nahození od modré mimo dosah brankáře Petrů. V 17. minutě v naší přesilovce trefil od modré Souček levou tyčku, ale kotouč se až za brankovou čáru nedoklouzal. V 19. minutě jsme již další výhodu přesilové hry využili ke srovnání skóre, po střele od modré a následné kombinaci uklízel do prázdné branky Šeda.
Ve druhé části zápasu jsme branku neviděli a také úroveň hry nebyla asi dle představ obou týmů. Neurovnaná hra s řadou nepřesností na obou stranách a také několik prapodivných výroků rozhodčích k plynulosti hry nepřispěla. Hosté se ale stále více a více osmělovali a několik závarů ve vlastní třetině musel řešit až Petrů, ve 33. minutě i s podporou horní tyčky.
Závěrečná část přinesla vyrovnaný souboj, kdy se oba týmy dostávaly do zakončení hlavně zásluhou chyb v obranné třetině. Jednu takovou, kdy jsme nedokázali dostat kotouč ze třetiny potrestal před brankou tečující Reichmann a ve 45. minutě dostal hostující tým do vedení. Naší snahu o vyrovnání opět brzdilo několik vyloučení a také řada nepřesností. Za světlý okamžik lze označit počin Bartoně, kdy v 50. minutě odvolal vyloučení hostujícího hráče. V závěru utkání jsme měli výhodu přesilové hry, po odvolání brankáře i dvojnásobnou, ale v největší šanci Wolf z předbrankového prostoru vysoko přestřelil a v samotném závěru jsme se dopustili dalšího zbytečného faulu. Z prvního mistrovského zápasu jsme tak odešli bez bodů.

Martin Klemenc, trenér mužstva:
Vyrovnané utkání, s řadou nepřesností. Rozhodla naše nedisciplinovanost a nevyužité šance, kterých jsme si vypracovali možná nepatrně více, ale na to se nevyhrává.

Ohlasy trenérů

Martin Klemenc, trenér mužstva:
Vyrovnané utkání, s řadou nepřesností. Rozhodla naše nedisciplinovanost a nevyužité šance, kterých jsme si vypracovali možná nepatrně více, ale na to se nevyhrává.