Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
Krajská liga mužů:
21.09.2022 - A tým

Hrozivý debakl z prvního domácího utkání

Krajská liga Královéhradeckého a Pardubického kraje
středa 21. 9. 2022 od 18:00
4:12

1:5, 1:3, 2:4

Statistiky zápasu

Branky a nahrávky: 3. Kostka (Drašnar T., Jušta), 31. Netušil, 48. Drašnar T. (Jušta), 48. Netušil (Sajdl, Kellner) - 2. Bucek (Hynek), 3. Lelka (Zámečník), 15. Lelka TS, 16. Petr (Klust), 18. Velinský (Praus, Petr), 29. Hynek, 32. Velinský, 35. Praus (Lelka), 50. Hynek (Bucek), 52. Praus, 54. Dufek (Borovec), 59. Bucek (Hynek)

Vyloučení: 7:6 navíc Klust (OT+OK)
Využití: 0:2
Oslabení: 0:1

Rozhodčí: Machač - Horák, Vodička

Střely na branku: 38:38

Sestavy

SK Třebechovice pod Orebem

Petrů (18. Vaněk) - Hanousek, Kostka, Kellner, Mlateček, Veselý, Souček - Wolf, Drašnar T., Jušta - Netušil, Zahradník, Sajdl - Vik, Drašnar J., Javůrek

TJ Spartak Nové Město n.M.
Biegl (50. Vik) - Klust, Borovec, Mert, Vitebský, Dufek, Dostál - Velinský, Řehák, Lelka, Bucek, Praus, Petr, Hynek, Černý, Zámečník


První přípravný zápas na domácím ledě se nám hrubě nepovedl a již od úvodu jsme tahali za kratší konec. Hosté v první třetině proměnili takřka každou příležitost, kterou jsme jim nabídli svojí laxností a o výsledku bylo po úvodní části de-facto rozhodnuto. My jsme své vypracované šance proměnit nedokázali, nepomohli jsme si ani v přesilovkách. A protože hosté svoji střeleckou chuť neztratili a v zakončení si počínali s ledovým klidem, tak skóre obdržených branek narostlo až na hrozivou číslovku 12.
Ohlasy trenérů

Jaroslav Kudrna, trenér mužstva:
Za dnešní předvedený výkon se musíme omluvit všem přítomným fanouškům na zimním stadionu. Druhý přípravný zápas v sezoně jsme absolutně nezvládli, soupeř byl ve všem lepší a obdržená lekce není vůbec příjemná. Prohrát se samozřejmě může, ale musí to mít nějakou úroveň a to dnes z naší strany nemělo. S takovýmto výkonem rozhodně do soutěže jít nemůžeme.