Krajská liga mužů
neděle 10. 11. 2019 od 17:00
5:2

1:0 3:1 1:2

Branky a nahrávky: 3. Drašnar J. (Drašnar T., Kostka V.) 25. Drašnar J. (Šeda V.) 29. Matouš M. (Šeda V., Bartoň M.) 36. Filip D. (Klemenc D., Wolf J.) 50. Souček D. (Filip D.) - 45. Jebavý (Hlaváček), 54. Kubišta (Chára, Nedbal)

Rozhodčí: Petr - Kubišta, Roischel

Vyloučení: 9:9 navíc J. Drašnar (TE) 10 OT Využití: 0:0 Oslabení: 1:0

Střely na branku: 38:41 Diváci: 183

Petrů T. - Hornyš P., Kostka V., Bureš N., Menyhárt O., Souček D., Hanousek K. - Matouš M., Bartoň M., Jušta J. - Wolf J., Filip D., Klemenc D. - Drašnar J., Drašnar T., Šeda V.

Stadion Nový Bydžov
Beneš - Daňo, Kulhánek, Zmítko, Nedbal, Štěpán, Novák - Kubišta, Hladík, Černý, Hlaváček, Jebavý, Eis, Chára, Šuvara, Hejna
V úvodu utkání měl více ze hry hostující celek, ale Petrů v domácí brance všechny pokusy zneškodnil. To naše první vážnější šance přinesla vedoucí branku, kombinaci na jeden dotek v útočné třetině zakončoval do prázdné branky J. Drašnar. V dalším průběhu třetiny se hrál pohledný a rychlý hokej s řadou šancí na obou stranách, ale již bez využití. Ke změně stavu nepomohli ani přesilovky, oba týmy si v defenzívě počínali na výbornou.

V úvodu druhé třetiny jsme hostům nabídli další výhodu přesilové hry, z obležení se ale do rychlého protiútoku dostala dvojice Šeda a J. Drašnar, druhý jmenovaný využil nabídku před poloprázdnou branku a zvyšoval na 2:0. Ve 29. minutě jsme vydolovali v útočném pásmu kotouč a následnou rychlou kombinaci zakončoval po další luxusní nahrávce Šedy do prázdné branky Matouš. Hokej vysoké kvality pokračoval i nadále, akce se střídaly z jedné strany na druhou. Ve 36. minutě jsme se opět dostali do rychlého protiútoku a přečíslení, do horního růžku se z kruhu pro vhazování trefil Filip a snad tak konečně zlomil své střelecké trápení.
Závěrečná část byla ovlivněna řadou vyloučení a tempo hry již nemělo úroveň hry z předchozích třetin. I tak jsme ale mohli vidět řadu akcí na obou stranách kluziště. Ve 45. minutě měl potvrzení náskoku a dosažení hattricku na své holi J. Drašnar, jeho střela ale trefila pouze spojnici tyček za bezmocným Benešem. Brankově se tak prosadili vzápětí hosté, naše propadnutí na útočné modré a následné přečíslení využil Jebavý ke snížení na 4:1. V 50. minutě se po sérii vyloučení na obou stranách a při hře 4 na 4 trefil od modré mezi nohy brankáře Souček a získal tak zpět čtyřbrankový rozdíl. V 54. minutě jsme viděli poslední branku utkání, signalizovanou výhodu využil z brankoviště Kubišta. To ale již nemohlo nic změnit na zasloužené výhře nad lídrem tabulky, který až do dnešního utkání neztratil v soutěži ani bod.