Vyloučení:2:5(navíc Kostka (TE) 10 min. OT)

Lochman P., Lochman J., Kostka V., Mareček P., Špička J., Sedláček M., Mádle J., Stříteský L., Dostál P., Podzimek M., Polák J., Hloušek M., Kudr J., Kosina O., Tuček J., Drašnar J., Dušánek J.

Střelba: 40:38 Diváků: 145 Rozhodčí: Svoboda - Bednář, Runštuk

František Tomášek, trenér mužstva:
V úvodu utkání jsme domácímu týmu po chybách obrany umožnili získat dvoubrankový náskok, zatím co my jsme své šance neproměnili. Ani trestné střílení Poláka k brance nevedlo. Po vyrovnané druhé třetině jsme vstoupili do té třetí se snahou o vyrovnání, ke kterému nás přiblížil gól ve 46. minutě z hole Kostky. Bohužel vzápětí další hrubé individuální chyby hráčů domácí tým okamžitě potrestal a během pouhých 11 vteřin odskočil na 5:2 a bylo po zápase. V závěrečné desetiminutovce to již byl zmar a nám nezbývá, než novobydžovskému týmu poblahopřát k postupu do KLM.