Vyloučení:8:8(navíc Drašnar 5+OK, Mádle TH)
Oslabení: 0:1

Lochman P., Lochman J., Kostka V., Mádle J., Podzimek M., Stříteský L., Dušánek J., Drašnar J., Řičař D., Tuček J., Vlachynský P.

Střelba: 40:19 Diváků: 100 Rozhodčí: Veinfurter - Karous, Runštuk

František Tomášek, trenér mužstva:
Do utkání jsme nastoupili v pozici, kdy s minimálním počtem hráčů nemůžeme s domácím týmem hrát hokej nahoru dolů. Vycházet ze zabezpečené obrany a podnikat rychlé protiútoky byla jediná šance jak odehrát utkání s nadějí na slušný výsledek. To se po celé utkání vcelku dařilo a až do závěru utkání nebylo o výsledku rozhodnuto. Ve druhé třetině jsme v přesilovce 5 na 3 srovnali na 1:1, ale po hrubé chybě ještě v přesilovce inkasovali na 1:2 a na toto již nebyla síla v závěrečné třetině reagovat. K incidentu hráčů s domácími fanoušky můžu pouze konstatovat, že se jako viníci necítíme a že vše zajisté prozkoumá DCK.